Bayilik ve Franchise

Kümes Restaurant Bayilik Veriyor

Kümes size oturmuş sistemi, pişirme üniteleri, konsepti ve her zaman yanınızda olan desteği ve eğitimleri ile hazır bir yatırımı işletme şansını size sunuyor. Kümes, gıda sektöründeki yılların uzmanlığını gıda sektörünün tek bir kolunda, tavuk ürünlerinin pişirilmesi ve sunumunda profosyenelliğe dönüştürmüştür.

Franchisee yapısının sağlam temeller üzerine oturması için her türlü maddi ve manevi imkanı oluşturmuştur.Merkezi yönetim işletme standartlarını belirler, işletmecilere vermiş olduğu eğitimlerle kalitenin sürekliliğini sağlayacak denetimleri yürütür.
İşletmeciler kendi işyerlerinin sorumluluğunu alırken ve uzmanlaştıklarında dahi, merkezin gücünü ve desteğini her zaman yanlarında hissederler. Merkez franchisee’lerine karşı her zaman adil ve basiretli tüccar anlayışına uygun bir şekilde hareket eder. Gücünü tedarikçi firmalara karşı kullanılır. Tedarik, onaylı firmalardan piyasa fiyatları minimuma indirilerek yapılır ve merkez tarafından hiçbir kar güdülmeden işletmecilere fatura edilir.

İşletilen restoranlarımızın satış, maliyet, gelir gider tabloları ve kar marjları ciddiyetiniz ve yatırıma uygunluğunuz karar verildiğinde tüm açıklığıyla sizlere sunulmaktadır. Kümes ismi ve sloganlarının yanı sıra restoranlarımızda görmüş olduğunuz dekorasyon ve oturma grupları kümes adına patentlenmiş, bu dekorasyon ve oturma gruplarında bile hijyen kuralları baz alınıp mikrop tutmayan ve yanmayan kaplama ve masalar kullanılmıştır. Kümesin kendi işleyişine en uygun şekilde uyması için yazdırmış olduğu restoran yazılım programı ile stoklarınızı, carilerinizi yıllık, aylık, haftalık, günlük hatta anlık satışlarınızı görerek raporlandırıp gelir gider dengenizi enkolay şekilde kontrol edebilirsiniz.

MİSYON VE VİZYON ;

Kümes 2009 yılında şirketleşip, 2011 ocak ayı itibari ile kurumsal yapısını bitirmiş konseptinde %100 yerli sermaye barındıran tek Türk firmasıdır.

Kümesin çıkış noktası özellikle bu sektördeki yabancı menşeli firmaların uçuk franchisee bedelleri olup Türk yatırımcılarına uygun bedellerle iş imkanı sunup Türkiye’nin vazgeçilmez markalarından olmak ve tavuk sektöründeki kurumsal ve zincir mağaza statüsündeki yabancı firma ego maniasını kırmaktır.

Türk damak tadına ve gıda kodeksine uygun reçeteleri, standart ürün garantisi ve hijyene vermiş olduğu önemi ile bir Türk yatırımı olarak bu pazardaki yerini almak esastır.

Restoranlarımızda hijyen ve gıda kontrolleri çok sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.

0 262 444 1 752
0 262 644 50 72
bilgi@kumesten.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu