Turizm Sektöründen Haberler

Kuşadası Otelleri, Kuşadası Resimleri, Kuşadasında Tatil

Diğer tüm kıyı Ege kentleri gibi Kuşadası da İyonlar’dan, Romalılar’dan, Bizanslılar’dan Osmanlılar’a ve Türkiye’ye kadar önemini korumuş merkezlerden biridir. Coğrafi konumunun uygunluğu, güzel Ege ikliminden ve doğal güzelliklerden nasibini almış olması sayesinde Kuşadası tatil için Türkiye’nin gözde mekanları arasında başta gelen yerlerdendir. Kuşadası tatil için diğer özelliklerinden önce zengin plajlarıyla, deniz, güneş ve kum turizmi ile akla gelmektedir. Çağlar öncesine dayanan tarihi nedeniyle, Kuşadası’nda da gezerken tarihe ilişkin izler bulmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Kuşadası tatil cennetinde ilginizi çekebilecek başlıca eserler ya da bölgeler şunlardır: Güvercinada, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, Kadınlar Denizi Plajı, Güvercin ada Plajı, Yılancı Burnu Plajı, Yavan Su Plajı, Kuştur Plajı, Kara ova Plajı, Güzelçamlı Plajı, Sevgi Plajı, Kalamaki Plajı, Çıban (Yavan Su) Kaplıcası, Venüs Kaplıcası, Güzelçamlı Kaplıcası, Karaca Mağarası, Büyük Menderes Deltası Milli Parkı.

Kusadasi Resimleri 8

Kuşadası Otelleri

 • Adakule Oteli
  Kuşadası Adakule Oteli kale şeklindeki sıra dışı mimarisi ile Kuşadası otelleri içerisinde size memnuniyet verici bir tatil vadediyor.
 • Asena Oteli
  Ege’nin sıcak güneşi ve insanlarından, Kuşadası otelleri içinde tatil imkanları arayanlara, aile ortamı ve rahatının sunulduğu lüks odalar.
 • Dias Hotel
  Kuşadası’nın canlı merkezinden yürüyerek birkaç dakika uzaklıktaki otel, plajları, alışveriş merkezleri ve gece hayatı ile pozitif enerji veren Kuşadası’nı ve Kuşadası otel keyfini yaşayabileceğiniz bir konumda.
 • Fantasia Oteli
  Ege’nin seçkin Tatil beldesi Kuşadası’nda yer Alan Beşyıldızlı Fantasia Hotel de Luxe, Efes, Pirien, Milet, Didim gibi antik kentlere ve Meryem Ana Kilisesi’ne oldukça yakın konumdadır.
 • Grand Blue Sky
  Grand Blue Sky Oteli’nin mükemmel manzarası ile Kuşadası tatil keyfiniz en üst noktaya taşınacak. Kadınlar plajındaki otel deniz turizmi sevenler için ideal.
 • Kısmet Oteli
  Özel plajında; denizin keyfi, kuş cıvıltıları ile yudumlanan ikramlar çok hoşunuza gidecek. Tatil yerleri arasında güzel bir tatil mekanı.
 • Korumar Otel
  Ege Denizi kıyısında, çok güzel bir gün batımına Korumar’dan tanık olabilirsiniz.
 • Pinebay Hotel and Resort
  Kuşadası otelleri arasında Kuşadası’na 6 Km uzaklıktaki bu cennette muhteşem manzaralı bir koy sizi doğanın kollarına bırakıyor…
 • Tusan Hotel
  Hoş tasarlanmış odalardan Kuşadası Körfezi’nin mükemmel manzarası ile, muhteşem günbatımını seyredebilirsiniz.
 • Villa Konak Hotel
  Tarihi bölgeler ve güzel plajların kalbinde, bu tatil cenneti dinlenmenizi ve Kuşadası otel keyfi sürmenizi sağlayacak.

Kusadasi Otelleri 1

Kusadasi Otelleri 2

Kusadasi Otelleri 3

Kusadasi Otelleri 4

Kusadasi Resimleri 7

Kusadasi Resimleri 6

Kusadasi Resimleri 5

Kusadasi Otelleri

Kusadasi Resimleri 1

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu