Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Life GYM Franchise Yatırımı 700 Bin TL

Life GYM Franchise Yatırımı 700 Bin TLLIFE GYM

Eski milli güreşçi Hakan Duman tarafından kurulan Life GYM de hızla büyüyen spor komplekslerinden biri. Bugün altı şubeye ulaşan Life GYM franchising ile büyümeyi hedefliyor. Life GYM için iki ayn franchising modeli düşünülmüş. Bunlardan ilki Sağlık Kulübü konsepti. Bu konsept, içerisinde yüzme havuzundan SPA ve fitness merkezine kadar büyük bir sağlık merkezini kapsıyor. Makine parkurundan dekorasyona kadar tüm destek Life GYM tarafından veriliyor. Diğer bir konsept ise Express Fitness adı verilen, sağlık merkezlerinden daha küçük çaplı bir spor merkezi modeli. Bu iş modelinde spor merkezi, sauna ve Fin hamamını yer alıyor. Express modelinde spor merkezlerinin minimum 800 metrekare olması gerekiyor. Life GYM, şirketlere dönük özel paketleri ve organizasyon hizmetleri ile tanınıyor.
İŞİN AYNASI

Uygun yer: Gaziantep, Bursa, Ankara ve İzmir.
Yatırım maliyeti: Sağlık kulübü konsepti için franchise giriş bedeli olarak 100 bin lira alınıyor. Toplam yatırım maliyeti ise anahtar proje için 2 milyon lira. Diğer bir konsept ise Express Fitness adı verilen, sağlık merkezlerinden daha küçük çaplı bir spor merkezi modeli. 50 bin lira franchise giriş bedelinin alındığı express modelinin anahtar teslim toplam yatırım maliyeti ise 650 bin ile 700 bin lira arasında değişiyor.
Büyüme hedefi: Türkiye geneline yayılacak.
Başvuru için: 0212 286 26 76

  Ekonominin Bayilik Almadaki EtkisiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir