Köfteci Bayilikleri

Maltız Köfte Bayilik Veriyor

Maltız Köfte Franchising Veriyor, Maltız Köfte Franchise

1972 yılında Maltız Et Restoranını kuran Yüksel Kırcı 2009 yılından itibaren çalışmalarını Maltız Köfte olarak devam ettirirken, yolarını yeni ortakları Dr. Numan Bakırcı ve Dr. Zafer Beken ile birleştirmiştir.

Önce sağlık ardından lezzet diyor… Maltız Köfte, köftelerini özenle seçtiği Trakya danaları ve Marmara kıvırcık süt kuzularının etleri ve özel baharat karışımları ile hazırlamakta.

Zengin Türk mutfağının çeşitli tatlarını, kendine has tarifleriyle süsleyen ve hizmete sunan Maltız Köfte, yıllardır lezzetin müdavimlerle buluştuğu tek marka. 1976 yılından, günümüze kadar olan süreçte; et ve et ürünleri alanında kaliteli, içerisinde katkı maddesi bulundurmayan, kendine has tarifleri ve hizmet sunumu ile yıllanmış bir şarap gibi adeta.

Maltız Köfte

Maltız Köfte’nin atmosferi hem damak zevkinize hem de ruhunuza hitap ediyor. Türk mutfağının geniş yemek yelpazesiyle servise sunduğu yemeklerinin hepsi sanki bir sanatçının elinden çıkmış gibi. Maltız Köfte de; katkısız doğal etin mangalda pişirme ustalığından, lezzet, sunum ve dekorasyonuna kadar her şeyin tadına varmak mümkün.

Zengin Türk mutfağının erişilmez lezzetlerini ISO 22000P sertifikası ve Türk Gıda Kondeksi şartları bazında hijyenik standartlara uygun olarak üreten Maltız Köfte içinde bulunduğu sektörde lezzetin değişmeyen uygarlığı. Bu uygarlığın bir parçası olmak istiyorsanız Maltız Köfte’nin tadına bakmadan geçmeyin!

MALTIZ KÖFTE HAKKINDA

MALTIZ KÖFTE; T.C TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI’NIN G34-5112-G-00001 nolu sicil ve üretim izniyle Türk gıda kodeksi şartlarına ve hijyenik standartlara uygun bir şekilde üretilmektedir. 2004 45961 marka nolu tescillenmiş MALTIZ KÖFTE markasıyla da Franchisee’lere modern servis araçlarıyla günlük olarak sevk etmektedir.

MALTIZ KÖFTE OLMANIN AVANTAJLARI

• Hazır ve yeni müşteriye ulaşma imkanı…
• Genel giderleri düşürme ve karlılığı artırma imkanı.
• Yeni ürün ve hizmetlerle ciroyu artırma fırsatı.
• Bilgi akışı ve eğitim desteği.
• Başarılı, tanınmış bir marka ile birlikte işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanma.
• Marka ile birlikte ulusal veya uluslar arası standarda ve kaliteye sahip olma.
• Markanın tanınmışlığı sayesinde müşteri ve iş yapma imkanı.
• Deneyimli personel desteği.
• Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında maltızın tekniklerinden yararlanma.
• Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırma.
• Küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunlarının minimumda yaşanılması.
• Yatırımın ne zaman başlayacağının, ne zaman biteceğinin, neye mal olacağının, nasıl ödeneceğinin önceden belli olması.
• Tanınmış bir marka altında çalışmanın güveni.
• Lezzet ve kalite standart garantisi.
• Reklam ve PR desteği.
• Ekipman ve dekorasyon desteği.
• Günlük taze ürün desteği.

NEDEN FRANCHISE VERİYORUZ?

Yaptığımız yatırımlar sonucu büyüttüğümüz kapasitemiz ile Türkiye çapında bir marka olmak amacımızı gerçekleştirmek için şube atılımlarımızı hızlandırmak arzusundayız ve bu sürecin daha hızlı gelişeceğini ön gördüğümüz sistemimiz ile hem hedeflerimize ulaşmak hem de işletmecilik konusunda yeterliliği olabilecek yatırımcılarla iş birliği yapmanın doğru bir atılım olacağına inanıyoruz.

GİRİŞİMCİ ADAYINDA ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER

Franchise adaylarımızda öncelikle dürüstluk çalışkanlık ve ticari vizyon aramaktayız. Ticari ilişkilerimizde karşılıklı güveni ön planda tutmaktayız. Franchising sistemini uzun süreli bir koşu gibi gördüğümüz için bu koşuda başarılı olabileceğine inandığımız ve güvenebileceğimiz girişimcilerle çalışmak istiyoruz.

Franchise adaylarımızda acmak istedikleri restoran büyüklüğüne gore finansal yapılarının uygun olmasını aramaktayız..

Mesleki tecrübe aramamaktayız ancak daha once işletme konusunda deneyim sahibi olan yatırımcıların bizim eğitimlerimizle daha güçlü birer işletmeci olacakları aşikardır.

KALİTE

Lezzet konusunda maksimum özeni göstererek hazırladığımız ürünlerimizde , düzen, sağlık ve temizlik olmazsa olmaz dedik ve ISO 9001 ve ISO 22000 gıda üretim sertifikalarını almak için çalışmalarımızı başlattık.

NEDEN MALTIZ KÖFTE FRANHISE OLMALIYIM?

Maltız olarak vereceğimiz cevap kendi işimizi kurarken göz önünde bulundurduğumuz aşağıdaki kriterlerdedir. Yatırımcımızda bu noktadan bakarak kendi cevabını bulmasını istiyoruz.

Gıda sektörü krizlerden en az etkilenen sektor olarak dikkatleri çekmektedir. Bu nedenle en fazla yatırım alan sektörlerden biridir.

Franchise olmadan açılan restoranların yaklaşık % 95 ‘i 5 yılın sonunda çeşitli nedenlerden kapanmaktadır.Franchise olarak açılan restoranlarda ise bu oran 5 yılın sonunda sadece % 5 dir.

Franchising sisteminin olmazsa olmaz halkaları olan, reklam halkla ilişkiler ve operasyon departmanlarımız franchiseelerimize her konuda sürekli destek vemektedirler

Bir sistemin en önemli belirleyicisi ölçülebiliyor olması ve teknoloji ile olan uyumudur. Doğru yöntemlerle kurulan sistemlerin varlığı size kendinizi güvende hissettirir. Maltız olarak tüm bu özelliklerle beraber varlığımızı size hissettiriyoruz. Kurdurduğumuz bilgisayar sisteminizle işletmenize gelen ürünleri, satılanı, stoğunuzu takip edebiliyor hatta bunları elinizdeki notebook’unuzdan istediğiniz yerden kontrol edebiliyorsunuz.

İLETİŞİM

Merkez:

Adres : Barbaros bulvarı No: 21/2 Beşiktaş/İstanbul FAKS : 0(212) 327 07 19
Telefon : 0(212) 327 07 18 E-POSTA : info@maltiz.com

Fabrika:

Adres : Güzelce Mah. E-5 üzeri Jandarma kampı yanı No:427 Kumburgaz Büyükçekmece/ İstanbul FAKS : 0(212) 868 30 84
Telefon : 0(212) 868 30 83 E-POSTA : info@maltiz.com

Daha fazla bilgi için köfte bayilikleri konularımızı inceleyin

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu