Bayilik ve FranchiseÇağrı Merkezi Bayilikleri

Merkon Telekom Çağrı Merkezi Bayiliği Veriyor

Merkon Grup; Faaliyetlerine Eskişehir Gökmeydan’daki merkezinde başlamıştır. Müşterilerin güvenli kazanç sağlamalarını kendine ilke edinen şirketimiz, kendi bünyesindede barındırdığı tecrübeli telekomünikasyon, yazılım, bilişim ekibi ile yatırım içerisinde bulunduğu sektörlerde 7 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en tecrübeli kadrolarından birine sahip olan Merkon Grup, çok kısa bir süre içerisinde fatura tahsilat sistemleri, fatura tahsilat programları, yazılım ve bilişim sektörlerinde Türkiye’de kurumsal alt yapısını oluşturmuştur. 2011 Haziran ayından itibaren hizmete sunulan Merkez Online fatura sistemi ile Türkiye’de şubelerin iş yerlerinde yaptıkları hizmetten komisyon almaları durumuna da 0 komisyon ile sınırsız fatura tahsilat çözümü ile sektördeki tüm dengeleri değiştirmiştir.

Fatura tahsilat sektöründe işletmecinin bayi merkezlerine ödemiş olduğu komisyon bedellerini kaldırarak Türkiye’deki fatura tahsilat çözümü üreten firmalara karşı en yenilikçi ve kazançlı çözüm üreterek sektöründe bir ilke imza atmıştır

Çağrı Merkezi Olarak Bünyemizde; Doping, Smile, Türksat, Digitürk, Superonline, Tivibu vs. İstek Duyduğunuz Doğrultuda Bayilikler Verilmektedir.
Bayilik Başvurunuz Onaylandığı Takdirde Bayinizin Kurulumu Agent Eğitimi Bize Ait Olup, onayı alınan Müşteriler Bizim Tarafımızdan Aranarak Evrakları Toplanmaktadır.
Datalarınızın Verimli Bir Şekilde Dağılımı;
Datalarınız En Verimli, En Güncel Şekilde İncelenip, Düzenlenerek gönderilmektedir.
Satışlarınızın Ses Kaydı Tarafımıza Gönderilip, Evrak Kontrolü Ve Toplanması MERKON TELEKOM Tarafından Gerçekleştirilmektedir.
Voip ;Bizim Tarafımızdan kurulumu gerçekleştirilip, Agent Eğitimi verilmektedir.Bakiye bizim Tarafımızdan Bütçenize Uygun Sağlanmaktadır.

Telefon : 0222-237-66-86

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

 1. Çağrı Merkezlerine birçok markanın ürün/hizmet satışlarıyla ilgili projeler verilmektedir. Tüm operasyonel destekler tarafımıza aittir.Türkiye geneli kurye ve aktivasyon ağı mevcuttur.
  Projeler,
  Tüm markaların GSM Yeni Tesis ve GSM Numara taşıma işlemlerinın yanı sıra Tüm Internet ve TV Platformlarının satışı projeleri bulunmaktadır. 5422059050

 2. Vodafone Faturalı Satış Kanalı olarak GSM Satış/geçiş projeleri için bayilik (Çağrı Merkezlerine) veriyorum.
  5422059050 den ulaşabilirsiniz.

 3. Arkadaşlar Çağrı Merkezi Açmak İsteyenler Bana Ulaşa Bilirler Direk Projesi Hazır ountbaund projeler var elimde ve çağrı merkezi açmak isteyenlere yer kira ve kuruluş haricinde size 5000 Tl ye Türkiyenin neresinde olursanız olun malzemeler sağlaya bilirim 10 sitlik yani kişilik

  Numaram : 05322506936

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu