Bayilik ve FranchiseÇağrı Merkezi Bayilikleri

Merkon Telekom Çağrı Merkezi Bayiliği Veriyor

Merkon Grup; Faaliyetlerine Eskişehir Gökmeydan’daki merkezinde başlamıştır. Müşterilerin güvenli kazanç sağlamalarını kendine ilke edinen şirketimiz, kendi bünyesindede barındırdığı tecrübeli telekomünikasyon, yazılım, bilişim ekibi ile yatırım içerisinde bulunduğu sektörlerde 7 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en tecrübeli kadrolarından birine sahip olan Merkon Grup, çok kısa bir süre içerisinde fatura tahsilat sistemleri, fatura tahsilat programları, yazılım ve bilişim sektörlerinde Türkiye’de kurumsal alt yapısını oluşturmuştur. 2011 Haziran ayından itibaren hizmete sunulan Merkez Online fatura sistemi ile Türkiye’de şubelerin iş yerlerinde yaptıkları hizmetten komisyon almaları durumuna da 0 komisyon ile sınırsız fatura tahsilat çözümü ile sektördeki tüm dengeleri değiştirmiştir.Fatura tahsilat sektöründe işletmecinin bayi merkezlerine ödemiş olduğu komisyon bedellerini kaldırarak Türkiye’deki fatura tahsilat çözümü üreten firmalara karşı en yenilikçi ve kazançlı çözüm üreterek sektöründe bir ilke imza atmıştır

Çağrı Merkezi Olarak Bünyemizde; Doping, Smile, Türksat, Digitürk, Superonline, Tivibu vs. İstek Duyduğunuz Doğrultuda Bayilikler Verilmektedir.
Bayilik Başvurunuz Onaylandığı Takdirde Bayinizin Kurulumu Agent Eğitimi Bize Ait Olup, onayı alınan Müşteriler Bizim Tarafımızdan Aranarak Evrakları Toplanmaktadır.
Datalarınızın Verimli Bir Şekilde Dağılımı;
Datalarınız En Verimli, En Güncel Şekilde İncelenip, Düzenlenerek gönderilmektedir.
Satışlarınızın Ses Kaydı Tarafımıza Gönderilip, Evrak Kontrolü Ve Toplanması MERKON TELEKOM Tarafından Gerçekleştirilmektedir.
Voip ;Bizim Tarafımızdan kurulumu gerçekleştirilip, Agent Eğitimi verilmektedir.Bakiye bizim Tarafımızdan Bütçenize Uygun Sağlanmaktadır.

Telefon : 0222-237-66-86Etiketler

2 Yorum

  1. Vodafone Faturalı Satış Kanalı olarak GSM Satış/geçiş projeleri için bayilik (Çağrı Merkezlerine) veriyorum.
    5422059050 den ulaşabilirsiniz.

  2. Arkadaşlar Çağrı Merkezi Açmak İsteyenler Bana Ulaşa Bilirler Direk Projesi Hazır ountbaund projeler var elimde ve çağrı merkezi açmak isteyenlere yer kira ve kuruluş haricinde size 5000 Tl ye Türkiyenin neresinde olursanız olun malzemeler sağlaya bilirim 10 sitlik yani kişilik

    Numaram : 05322506936

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu