Bayilik ve Franchise

Meyvemix Bayilik Veriyor

Meyvemix Franchising, meyvemix bayilik, meyvemix franchise

Meyvemix, 2007 senesi Mayıs ayında Beyoğlunda ilk dükkanını açmıştır. En son teknolojilerin kullanıldığı makinelerle taze ve misafirlerinin gözleri önünde hazırlanmış sağlıklı içecekler servis edilmektedir. Şirketin temel aldığı hijyen prensipleri Johnson Diversey ürünlerinin kullanımı ile pekişmiştir. Meyvemix in içeceklerini hazırladığı ürünler en taze şekilde ve günlük olarak kaliteleri belgeleriyle tescillenmiş olan firmalardan sağlanmaktadır.

Meyvemix’in vizyonu, her zaman en TEMİZ, en DOĞAL, en KALİTELİ ürün ve hizmet sunmaktır. Sektörün öncü ve en profesyonel firması olmaktır.

Meyvemix olarak misyonumuz, misafirlerimize ürettiğimiz %100 doğal meyvesularını taze ve sağlıklı şekilde, temiz bir ortamda ve üstün hizmet anlayışı ile sunmaktır.

Meyvemix Konsept Seçenekleri

Meyvemix Juice Bar

20m2 ve üzeri alanlar için önerdiğimiz Meyvemix franchising konseptidir. Meyve suyu, meyve salatası ve tüm ürünlerimizin satışını içermektedir.

Juice Bar da yerin büyüklüğüne göre alınması gereken makina ve dekor değişeceği için anahtar teslim 20.000 Türk Lirası ile 60.000 Türk Lirası arasında yatırım maliyeti gerektirmektedir.

Meyve salatası Standı

Meyvemix salata satışı

Alışveriş merkezleri, toplu taşıma durakları için uygundur.

Daha düşük maliyetli bir konsept olmakla beraber Meyve Salatası satışımıza uygundur.

Meyve salatası Buz Dolabı

Marketler, Akaryakıt İstasyonları, Alışveriş Merkezleri için uygun bir konsept olup, ufak çaplı bir yatırıma çok uygundur.

Meyve salatası ürünümüzün satışı için uygundur, yerinizin uygunluğuna göre buzdolabımız tarafımızdan yerleştirilecektir. Buzdolabı bedeli depozito olarak alınacaktır.

Meyvemix İletişim

Tel : 0212 249 47 76
Fax : 0212 249 44 49
Mail: info@meyvemix.com
Aderes: Meşrutiyet Caddesi. No: 6/A Beyoğlu İstanbul – Türkiye

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu