Bayilik ve Franchise

Minimate Hediyelik Ürün Sektöründe Bayilik Veriyor

3 boyutlu yüzlü peluş oyuncak bayiliği, minimate bayilik, avmlerde oyuncak standı açmak, oyuncak bayilik, Hediyelik ürün sektörü

Firma İsmi : Minima Dış Ticaret
Bayilik Kategorisi : Bayilik
Kuruluş Yılı : 2012
Şube Sayısı : 1
Firma Tanıtım : Türkiye’ye kişiye özel üç boyutlu yüzlü peluş oyuncakları getirdik. Hediyelik eşya sektöründe bir ilk olan ve ürünümüzü gören tüm müşterilerin büyük bir hayranlık gösterdiği 3 boyutlu yüzlü peluş oyuncaklarımız için Tüm Türkiye’ye bayilik veriyoruz. Hediyelik ürün sektöründe devrim yaratacak olan bu ürünü avm’lerde stantlarda, dükkanlarınızda satabilir, organizasyonlarda kullanabilirsiniz.

Kişiye özel hediye kategorisinde Türkiye’de bir ilki başlatıyoruz. Yıllardır süregelen rutinden kurtulup artık sevdiklerinize çok daha eğlenceli ve sevimli peluşlar hediye edebilirsiniz.Her yaştan insan için ideal ve eğlenceli bir hediyelik olan ürünümüzün Türkiye’de ilk olması bir yana artık monotonlaşan ve aynılaşan dünyada kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmenin bir yolu olduğunu düşünüyoruz.

Sayısız seçeneklerimiz arasından seçeceğiniz peluş oyuncakların yüz kısmına, gönderdiğiniz resimleri özel baskı makinelerimiz ile 3 boyutlu bir hale getirerek dayanıklı ve maskemsi bir şekilde yerleştiriyoruz.

Birbirinden farklı ürünlerimiz mevcut olup 100 çeşit modelden ve 13 farklı boydan oluşan peluş dünyamızda herkese uygun bir oyuncağımız vardır. Seçeneklerimiz arasında kalemlikler, anahtarlıklar, araba süsleri, ses kaydı yapabilen peluşlar olup tek yapmanız gereken bize kendinizin veya ürünü hediye etmek istediğiniz arkadaşınızın resmini yollayarak istediğiniz çeşit oyuncağı seçmeniz.

Torium Alışveriş Merkezindeki 1 aylık standımız:

Bayilik ile ilgili Destekleriniz : Broşür, kartvizit, stand tasarımları, Özel ambalajlarımız, ürünü hazırlama eğitimi.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Metin Bennun
Telefon : 05365664637
Web Sitesi : www.minimate.com.tr
E-posta Adresi : metin.bennun@ozu.edu.tr
Adres : Güneştepe Mahallesi, Bağlar Caddesi No: 43/2-3 Güngören İstanbulBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu