Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Mis Goup, güvenlik ve temizlik sektörüne yönelik franchising verecek

Mis Goup, güvenlik ve temizlik sektörüne yönelik franchising verecekMis Goup, güvenlik ve temizlik sektörüne yönelik Türkiye genelinde 20 adet franchising verecek. Kentsel dönüşümün olduğu illere odaklanan şirketin franchiselar için yıllık iki milyon dolar ciro hedefi bulunuyor.

Güvenlik ve temizlik sektöründe yeni iş fırsatları doğuyor. Giderek büyüyen bu iki sektör, yeni girişimcilere de ihtiyaç duyuyor. Mis Şirketler Grubu, 1988 yılından bu yana temizlik, güvenlik, ilaçlama ve güvenlik eğitimi alanında faaliyet gösteren bir grup… Örneğin, kokusuz, lekesiz ve suda çözünebilme özelliğine sahip olan ilaçları ilk kez Mis Group tanıtmış. Şirket şimdi de temizlik ve güvenlik şirketleri için franchising vererek büyüme kararı aldı.

Kentsel dönüşümün yüksek olduğu gelişmiş ve gelişmekte olan şehirlerden başlamak üzere her bir ile, bir franchising verilmesi planlanıyor.

PUANLAMA SİSTEMİ

Franchising alan iş ortaklarına tüm kalite yönetim sistemleri, personel istihdam ve eğitimi prosedürleri konusunda eğitimler verileceğini söyleyen Mis Group Yönetim Başkanı Cevat Turan, şöyle devam ediyor:

“Ayrıca hizmet kalitesi bir yazılım sistemi üzerinden standart üstü hizmetin verilip verilmediği denetlenecek. Satış eğitimleri, denetim sistemi eğitimleri ücretsiz olarak verilecek. Franchising ortağımızın yeni bir iş alması durumunda merkezden, o projenin başlatılması, organize edilmesi ve işin oturtulması sürecine kadar fiili destek sağlanacak. Yine merkezden yapılacak periyodik denetimlerle hizmet kalite standardının en üst seviyede, hizmet alıcının ihtiyaç ve beklentilerine uygun iş yapılıp yapılmadığı denetlenecek, puanlandırılacak ve sorumlu bayinin reytingi artırılacak.”
GİRİŞ BEDELİ 60 BİN DOLAR

Grup, Marmara Bölgesi dışında kalan Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Kayseri, Konya, Samsun, Muğla ve Antalya başta olmak üzere 20 ilde franchising verecek. Özellikle aranan bir lokasyon ya da mağaza büyüklüğü yok. Franchise giriş bedeli ise 60 bin dolar olarak ifade ediliyor. Ofis ve araçlar dahil en fazla 100 bin TL civarında bir yatırım gerekiyor. Franchise’ın aylık ciro hedefinde bir sınırlama olmadığına dikkat çeken Turan, “Ancak ölçek ekonomisinin bu sektörde oldukça gelişmesi nedeniyle ciro ve kar oranlarının orantılı olması önemli. Hedef, yıllık iki milyon dolar civarında düşünülebilir” diyor.

  Dry Türk Kuru Temizleme Bayiliği

Kârın işletme giderleri de dahil olmak üzere toplam cironun yüzde 14’ü olması hedefleniyor. Aylık royalty ücreti olarak ise cironun yüzde 2’si alınıyor. Güvenlik ve temizlik sektörüne yakın kurumsal şirketler, inşaat sektöründe faaliyet gösterenler, bina ve tesis yönetimi işi yapan firmalar, alışveriş merkezi yönetimi yapanlar ya da sadece güvenlik, temizlik işiyle uğraşanların bu iş modeli için uygun olduğu ifade ediliyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Kayseri, Konya, Samsun, Muğla ve Antalya başta olmak üzere 20 ilde franchising verilecek.
İlk sermaye: Franchise giriş bedeli 50 bin dolar, 100 bin TL yatırım bedeli.
Ciro hedefi: Yıllık iki milyon dolar.
Kâr marjı: Toplam cironun yüzde 14’ü.
Başvuru için: 0212 253 68 68
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir