Anasayfa / Giyim ve Moda / Modadaki değişim rüzgarı sadece zamanla sınırlı değil

Modadaki değişim rüzgarı sadece zamanla sınırlı değil

ayakkabi1Ayakkabıda moda tabana indi. Üstelik sadece kadın değil erkek ayakkabılarının tabanları da adeta renk cümbüşü sunuyor. Moda uzmanlarına göre talep görmesi durumunda bu trendin birkaç yıl daha sürmesi bekleniyor…

ESKİDEN üç beş yılda bir değişen trendler artık neredeyse sezona inmiş durumda.

Modadaki değişim rüzgarı sadece zamanla sınırlı değil elbette.

Eskiden keskin renklerle ayrılan kadın ve erkek ürünlerindeki farklılık da ortadan kalkıyor. Yaratıcı, inovatif ve de sürüden ayrılan firmalar rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Bunun son örneklerinden biri de tabanı renkli ayakkabılar…Bu tip ayakkabılar belki de son 50 yılın en inovatif ürünü.

Son yıllarda özellikle çizmelerdeki renk yelpazesi çok geniş lemişti. Birkaç sezon öncesine kadar sadece kadın ayakkabılarında görülen bu renklilik bu sıralar erkeklere de yan sımış vaziyette.

Renkli tabanlı erkek ayakkabılarında turuncudan mora, pembeden bordoya onlarca seçenek var.

Hem erkek hem de kadın ayakkabılarında renkli taban modasının birkaç yıl daha sürmesi bekleniyor. Örneğin Hotiç, renkli tabanlara koleksiyonlarında iki sezondur yer veriyor. Beyaz, kemik, kiremit, saks mavisi, kırmızı ve sarı renkleri hem erkek hem de kadın ayakkabılarının tabanında kullanıyor. Özbeymen / Para
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir