Kozmetik Bayilikleri

Mor Parfüm Bayilik Veriyor

mor parfüm bayilik, mor parfüme, kozmetik bayiliği, 5 bin tl yatırım, bayan parfüm bayilik, bay parfüm bayilik, kozmetik dükkanı açma maliyeti

mor parfumYetkili Firma : EFES KOZMETİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2009 yılında kurulan ve sektöre hızlı bir giriş yapan firmamız 2012 yılı itibariyle bayilik verme sürecine girmiştir. Firmamız Türkiye geneli ve yurt dışında mağazalaşmaya önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

Firmamız ”MOR PERFUME” markası ile dünyaca ünlü markaların bay-bayan parfüm üretimini ve ”MOR ODA KOKULARI” markasıyla da hava temizleyisi üretimi yapmaktadır. Yurt dışından IFRA standartlarına uygun esans ithalatı yapıp GMP kurallarına uygun üretim gerçekleştirmektedir. Tüm üretim sürecemiz Sağlık Bakanlığı denetimi altında Ankara İvedik Organize Sanayi içerisinde yer alan üretim tesislerinde yapılmaktadır.

MOR PERFUME, kurulduğu yıldan itibaren açtığı toplam 16 şube ile parfüm piyasasında saygın bir yer kazanarak Türkiye geneli ve yurt dışı 100 şubenin üzerini hedeflemektedir. Yüksek performans, uygun fiyat politikası ile piyasada kolay rekabet gücü sağlayan firma uygun bayilik şartları ile ailemize katılma fırsatı sunuyor. Bayilik şartlarımız KOSGEB kredisine uygun olup proje desteği firma tarafından sağlanacaktır.

Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği:
Bayilik / Franchise Şartları: BAYİLİK ALINACAK MERKEZİN İŞLEK CADDESİNDE VEYA İŞ MERKEZİNDEKİ MAĞAZALARINIZA FİRMAMIZ STAND DESTEĞİNDE BULUNACAKTIR. VERİLEN İLK MAL BEDELİ PEŞİN OLMAK ÜZERE TAKİP EDEN SİPARİŞLERİNİZDE KREDİ KARTINA TAKSİT YAPILIR.
Hedef Bölgeler : TÜRKİYE GENELİ VE YURT DIŞI
İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 0 –
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 4000 – TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 5000 – TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 3000 – TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 3000 – TL
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 HAFTA
Reklam Katılım Ücreti : 0
Gelirden Pay : 0

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : SEVİM ÖZDEMİR
Adres : 1416 SOKAK NO: 60 İVEDİK ORGANİZE SANAYİ ANKARA
Telefon : 05054503350 Faks: 03123959242
Web : www.morparfum.net

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu