Bayilik ve Franchise

Mua Gelatieri d’ltalia franchise verecek

MUA
ilk kez franchise verecek

Mua Gelatieri d’ltalia, Floransalı Elena Pallotta tarafından 2011 yılında İstanbul Yeniköy’de kuruldu. Dekorasyon ve mobilyalarında Floransa geleneğine uygun renk ve yuvarlak hatlardan esinlenen Mua’nın Yeniköy şubesi 45 metrekare büyüklüğünde. Şubeleşme konusunda atak davranan Mua, kısa sürede Kemerburgaz ve Cihangir’de birer şube daha açtı. Ayrıca birkaç restoran ve spor merkezinde satış noktaları var. Tüm şubeler şirket tarafından işletiliyor. Mua, büyüme planları doğrultusunda ilk kez franchise vermeye hazırlanıyor. Mua Gelatieri d’ltalia Yönetim Kurulu Başkanı Elena Pallotta, 2013’ten itibaren franchising sistemiyle şubeler açacaklarını söylüyor. Şirket şu sıralar franchise altyapısını hazırlıyor. https://www.myfikirler.org

Mua, Türkiye’de aslında bu alanda çok yaygın olmayan eve servis hizmetiyle dikkat çekiyor. Mua’nın tüm mağazalarında eve servis yapılıyor. Dondurma Italya’dan getirilen, ürünü soğuk tutan özel Gelatieri İtalia kaplar içerisinde evlere gönderiliyor.

Mua’nın şubelerinde “sütsüz” olarak üretilen limonlu ve bitter çikolatalı dondurmalar yoğun ilgi görüyor. Fruttini adı verilen içi kendi dondurmasıyla doldurulmuş meyveler, dondurmadan yapılan minik pasta ve cam bardaklarda servis edilen bicchierini’nin de popülaritesini artırmaya başladığı belirtiliyor. Mua’nın dondurmaları geleneksel İtalyan yöntemleriyle ve günlük olarak şirketin Kemerburgaz’daki tesisinde üretiliyor. Burada günde 1 ton civarında dondurma üretilebiliyor.
Telefon: 0212 299 84 84
E-posta: info@muagelato.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu