Nine West MağazalarıNİNE WEST
Franchise vermiyor

Park Bravo’nun temsilciliğini yürüttüğü Nine West, Türkiye’deki ilk mağazasını 1997’de İstanbul Capitol AVM’de açmıştı. Şimdi ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Trabzon ve Bodrum’da 41 mağazası var. Nine West’in Romanya, Kazakistan ve Azerbaycan’da da mağazaları bulunuyor. Yurtiçinin yanı sıra bu ülkelerdeki mağazaların tamamı Park Bravo Group tarafından işletiliyor. Park Bravo, şimdilik franchise ya da bayilik vermeyi düşünmüyor.
Nine West mağazalarında ayakkabının yanı sıra çanta, cüzdan ve diğer aksesuarlar satışa sunuluyor. Mağaza konsepti, ABD’deki örnekler dikkate alınarak hazırlanıyor. Çantalar, ayakkabılar ve ilgili aksesuarlar renk, materyal ve trend uyumlarına göre birlikte teşhir ediliyor. Yani modeller ve renkler daha rahat seçilebilir, kombin oluşturulabilir şekilde sergileniyor. Nine West’in yanı sıra Vintage America ve Boutique 9 markalarının ürünleri de satışa sunuluyor.

Telefon: 0212 289 57 58

  Gümüş Aksesuar Markası So Chic Franchise Giriş Bedeli AlmıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir