Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Office 1 Super Store, Türkiye geneline franchising verecek

Office 1 Super Store, Türkiye geneline franchising verecekKırtasiyede franchising fırsatı

Kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün önemli oyuncularından Office 1 Super Store, Türkiye geneline franchising vererek büyümeyi hedefliyor. Şu an 13 adet franchise mağazası bulunan şirket, 2013 yılında bu sayıyı 20’ye, 2015’te ise toplam 30’a ulaştırmayı hedefliyor. Başlangıç bedeli olarak yatırımcıdan 25 bin dolar talep ediliyor. Aylık royalty ise 2 bin 500 dolar. Türkiye geneline franchising verilmesi hedefleniyor.

Daha fazla bilgi almak için fbalim@officel.com.tr ya da 0212 285 46 40 numaralı telefondan iletişim kurulabilir.

TARİHÇE

Office 1 superstore, 40 yıllık kırtasiyecilik tecrübesinin, Amerika’nın lllnois eyaletinden dünyaya yayılması gerçeğidir.

Office 1 superstore, self servis ortamında doğrudan postalama, telemarketing, internet, adrese teslim hizmetleri ve perakende satış ile sağlanan kolay alış veriş demektir. Office 1 superstore, bugün dünyanın önde gelen ofis malzemeleri satıcıları arasındadır.
Office 1 superstore international (office1) 1989’da kurulmuş olup master franchise’larıyla 32 ülkede faaliyet göstermektedir.

Firmanın ortaklarından Mark Baccash ve 1994 yılında Amerika’da yılın işadamı seçilen Merly zenner, yönetiminde fiilen görev almaktadır. Grup şirketlerinden “Boise Cascade Corporation” yıllık 4 milyar $ ciro ile dünyanın en büyük kâğıt üreticilerindendir.

Şirketin merkezi Amerika’dadır.

OFMA A.Ş.

Ofma A.Ş. 1996 yılında, Türkiye’nin ofis malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren, kırtasiye sektörünün yakından tanıdığı, kendi alanlarında piyasanın lideri 10 firma ile Alman Esselte Leitz ve sistemin lisansörü olan ABD’den Office 1 İnternational firmasının bir araya gelmesi ile kurulmuştur. 2006 yılında şirketin ortaklık yapısı değişerek sektör lideri 6 firma ile faaliyetine aynen devam etmektedir.

Şirketin ana misyonu, Türkiye’de hala klasik ve geleneksel anlamda faaliyet gösteren kırtasiye sektörüne, belirli bir sistem ve disiplin altında çağdaş bir yapı kazandırmaktadır.

Bu doğrultuda şirketin hedefi, Türkiye genelinde franchising sistemi ile yaygın bir ofis malzemeleri zinciri kurmaktır.

  Ceyo, franchise giriş bedeli istemiyor

OFMA A.Ş.ORTAKLARI

Office 1 İnternational
Doğu Kırtasiye
Eral Kırtasiye
Güçlü Kırtasiye
Kadıoğlu Kırtasiye
Serve Kırtasiye
Zeki Kırtasiye

Daha fazla bilgi almak için fbalim@officel.com.tr ya da 0212 285 46 40 numaralı telefondan iletişim kurulabilir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir