Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

opilavcı Franchise Veriyor

O Pilavcı Bayilik Şartları

O Pilavcı 3 senedir sektörde yer alan bir firma. Üç ayrı iş modeli var. Stant, Kiosk ve Dükkan. O Pilavcı franchise modelinde tüm ürünler merkezden hazır pişmiş gönderiliyor, bayiler mutfakla, aşçıyla, bulaşıkla uğraşmıyorlar. AVMler ve üniversitelerde yeri O Pilavcı buluyor. Anahtar teslim bayisine dükkanı teslim ediyor.

O Pilavcı ürünleri tam pişmiş olarak ve oda sıcaklığında saklanabilir durumda geliyor. Tüm pişmiş ürünlerimizin oda sıcaklığında 3 ay raf ömrü bulunur. Buzdolabı gerektirmez. Otoklav adı verilen işlemle 120 derece ısıda sterilize edilen pişmiş ürünlerimiz hava almayacak şekilde paketlenir ve son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. O Pilavcı kendi üretimi olan pilavlarını ve diğer ürünlerini sağlıklı, sterilize koşullarda paketleyip dayanıklı olarak bayilerine gönderir. Hava almayacak şekilde tasarlanmış olan paketler normal koşullarda son kullanma tarihine dek tazeliğini ve lezzetini koruyacaktır. Ürünler havayla temas etmediği ve direkt güneş ışığına maruz kalmadığı takdirde bozulma olmaz, bu sayede pilavda zaiyat yoktur. Açıldığı kadar tüketilir, ertesi güne pilav kalmaz. O Pilavcı’da ürünler haftalık olarak sipariş ediliyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bütün bayilerimiz hep aynı kalitede, lezzeti ve kıvamı aynı pilavları alırlar.

Pilav çeşitlerimiz şunlar:

 • Sade Pilav
 • Nohutlu Pilav
 • Kuru fasulyeli Pilav
 • Etli kuru fasulyeli pilav
 • Nohutlu Pilav
 • Sebzeli pilav
 • Mantarlı Pilav
 • Misket Köfteli Pilav
 • Tavuklu Pilav
 • Tavuk Dönerli Pilav
 • Et Dönerli Pilav
 • Kavurmalı Pilav
 • Dana Ciğerli Pilav
 • O Pilavcı Special (karışık)

Satış fiyatlarında bir sınırlama yok. Bayilerimiz fiyatları diledikleri gibi ayarlayabilir. Örneğin ayranı ücretsiz verebilir, müşteri çekmek kampanyalar ve indirimler düzenleyebilirler. Franchise modelimizde ürünleri yalnız bizden almak koşuluyla bayimize her türlü esnekliği sağlıyoruz. Pilav bayiliği kısa zamanda yatırımını çıkaran, çok kârlı bir iş modeli. Geleneksel lezzetimiz olan pilavı O Pilavcı’nın modern servis anlayışıyla değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İletişim

Teknik Yapı Deluxia Suites D: 54 Barbaros Mah. Mormenekşe Sk. No.3 Batı Ataşehir / İSTANBUL
444 20 76
fax: 02163470706
E-Posta: info@opilavci.com

Pilavcı Murat Bayilik Veriyor

Girişimciler Pilav Dükkanı Açmak İçin Yarışıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

 1. Arkadaşlar O’Pilavcı-O’Waffle ve Goosmart ın sahipleri olan bu Tarık Yılmaz denen adama bulaşmayın. Usta dolandırıcıdır..Bayilik vericez deyip bedelin %50 sini alıyorlar ve ondan sonra bekle babam bekle. Paranızı kendi işlerinde kullanıyorlar.. Sitelerine bakın bakalım hangi bayilerinin adresleri var. Parayı aldıktan aylar sonra zahmet edip açtıkları bayi bile iş yapamıyor ve hemen kapatmak zorunda kalıyor..Yazık paranıza.Çoluk çocuğunuzun rıskını böyle adamlara yedirmeyin..SAKIN..Usta diliyle sizi 2 dakikada yalanlarına inandırabilir…..

 2. Arkadaşlar O’Pilavcı-O’Waffle ve Goosmart ın sahipleri olan bu Tarık Yılmaz denen adama bulaşmayın. Usta dolandırıcıdır..Bayilik vericez deyip bedelin %50 sini alıyorlar ve ondan sonra bekle babam bekle. Paranızı kendi işlerinde kullanıyorlar.. Sitelerine bakın bakalım hangi bayilerinin adresleri var. Parayı aldıktan aylar sonra zahmet edip açtıkları bayi bile iş yapamıyor ve hemen kapatmak zorunda kalıyor..Yazık paranıza.Çoluk çocuğunuzun rıskını böyle adamlara yedirmeyin..SAKIN..Usta diliyle sizi 2 dakikada yalanlarına inandırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu