Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Oto Gross Market İş Fikri

Oto Gross Market İş FikriOto Gross Market İş Fikri, Yatırım Yapılabilecek İş Fikirleri

Merhaba İsmim Murat Umut TOKTAŞ. Makine mühendisiyim ve 12 yıldır otomotiv sektöründe en büyük firmaların servis müdürlüklerini yaptım. Daha sonra 8 yıldır faaliyetini başarıyla sürdürdüğümüz Procar Bosch Car Servisini kurduk ve Ankarada 1900 m2 kapalı alanda çalışmaktayız.
İŞ fikrime gelince; Türkiyede insanların gıda alışverişlerini gönül rahatlığıyla , değişik seçeneklerle ve tamamiyle müşterinin tercihleri doğrultusunda fiyat kriterleri ve markasına göre aldıkları gıda marketleri çok sayıda mevcuttur fakat otomotiv konusunda insanların araçlarını için gereken yağ,parça, lastik, akü, aksesuar ve sigorta gibi ihtiyaçlarını marka model ve fiyatlarına bakarak seçim yapıp alabilecekleri bir oto gross market bulunmamaktadır.
Türk insanı için çok değerli olan araçları için kullanılacak yedek parça ve aksesuarları alabilecekleri bu şekilde en az 2000 m2 ve daha üzeri sanayi ortamından uzak alışveriş merkezlerinde yada ana bulvarlar üzerinde araç markası gözetmeden bütün araçların yedek parça ve hizmetlerini tek bir noktadan ulaşabilecekleri bir konseptle beraber satış bölümünün alt kısmında da montaj servisi konulabilir ve belirli bir rakamın üzerinde alışveriş yapan otomobil severlere ücretsiz montaj veya belirli iskontolar verilerek satılan yedek parça veya aksesuardan işçilikte kazanılabilir.

12 yıldır sektör içinde bulunduğumuzdan ve araçları çok iyi tanıdığımızdan araçlara gereken yedek parçaları ve kalitelerine haiziz, konseptte tamamiyle konsiye şeklinde ürün teşhiri yapılacağından ürünlere sermaye bağlanmayacaktır. Çok karlı olan iş fikrime yatırımcı ortak arıyorum. İş fikrimiz gerçekleştikten sonra da Türkiye geneline şubeleşme şeklinde yayılmayı planlıyoruz. Franchise vermeyeceğiz.

Murat Umut TOKTAŞ
Makine Mühendisi
muratumut666@hotmail.com
0555 698 13 01

  Tantitoni Yatırım Maliyeti 50 Bin Dolardan BaşlıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir yorum

  1. Ekolnetwork r10

    Haber için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir