Oto Bakım Bayilikleri

OtoPratik Bayilik Veriyor

OtoPratik bayiliği alarak kendi işinizi kurma fırsatını değerlendirin. OtoPratik bayiliği hakkında güncel bilgiler için aşağıdaki telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

OtoPratik Bayilik

OtoPratik

Oto Pak, Brisa ile oto bakım alanında dünyanın en büyük firması olan 3M’le işbirliği yaparak geliştirdiği bir konsept. Oto Pak’ta oto iç ve dış yıkama, boya restorasyon ve koruma uygulamaları, detaylı temizlik uygulamaları, iç koruma, güneş kontrol filmi ve boya koruma filmi uygulamaları yapılıyor. İlk Oto Pak İzmit’te açılmış. Şirketin halen İstanbul’da 4, Uşak, Şanlıurfa, Kayseri, Mersin, Silifke, İzmir, Bursa’da birer şubeleri bulunuyor. Türkiye’nin diğer illerinde de şubeler açmayı hedefleyen şirket, talep gelen her yerde şubeler açmayı hedefliyor.

OtoPratik iş modeli

OtoPratikler Brisa tarafından bayilik verilmesi yoluyla açılır. Dolayısıyla, her OtoPratik işletmecisi, öncelikle ve yasal olarak Brisa Bayisi olma sıfatını taşımaktadır.Lastik dışındaki ürün gruplarında ise, OtoPratik işletmecileri için Brisa tarafından merkezi olarak stratejik ortaklıklar oluşturulmuştur.

Bu sistemler sayesinde, OtoPratik işletmecileri lastik, akü, jant, motor yağı, yedek parça ve aksesuar gibi çok farklı ürün gruplarında en çok tanınan ve tercih edilen markalarla çalışma olanağını yakalamaktadır. OtoPratik, kendi alanındaki benzer uygulamaların aksine, bir franchising modeli değil bir bayilik modelidir. Bu yüzden, OtoPratik işletmecileri finansal olarak zorlayıcı bir yükün altına girmemektedir.

İletişim için telefon: 0212 219 1982
E-posta: info@otopratik.com.tr
Web: www.otopratik.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

6 Yorum

  1. Mavikent sanayi sitesinde Umut rotbalans adında iş yeri var üyelik almak istiyorum

  2. sivas ta yeni açacagım 1200 m2 otomotiv üzerine mazamda lastik de satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3. merh.oto lastik firmalarına çok uygun arnavutköy de kiralık dükkanım bulunmaktadır.ihtiyacı olana yardımcı olabilirim

  4. bayılık dusunuyorum yardımcı olurmusunuz 0543 678 04 81

  5. olumlu veya olumsuz her turlu yorumu okumak iserim teşekkurler..

  6. bayilik otopratik nasıl alınır ger dönş yaparsanız.sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu