Bayilik ve Franchise

Pamukkap Duvar ve Tavan Kaplama Bayilik Veriyor

Firma İsmi : PAMUKAP DUVAR VE TAVAN KAPLAMA ITH.IHR.SAN.VE TIC.LTD.STI.
Bayilik Kategorisi : IC CEPHE YALITIM VE IZOLASYON
Kuruluş Yılı : 1991
Şube Sayısı : 10

PAMUKAP Nedir?
Pamukap, hammaddesi pamuk olan doga ile dost, uzun ömürlü, her türlü yüzeye uygulanabilen, saglıklı, estetik, uygulaması kolay ve çabuk olan, dekoratif bir duvar ve tavan kaplamasıdır. Pek çok otel, restoran kafe, konferans salonu, sinema salonu, konut ve ofis Pamukap ile yeni bir havaya kavusmustur.

pamukkap

Dogal pamuktan üretilen Pamukap’ın içeriginde sentetik madde olmaması onu hem saglıklı hem de doga dostu bir ürün yapmaktadır. Üretimi sonucu kesinlikle dogayı kirletici atık maddeler olusmaz. Sentetik malzemelerin hızla terk edildigi günümüzde Pamukap çagdas bir alternatif olusturmaktadır.

Antistatiktir; toz barındırmaz, uzun ömürlüdür bakım gerektirmez. Pamukap kapladıgınız bir yüzeyi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Genis renk ve doku seçenekleri ile Pamukap her türlü yaratıcı uygulamaya açıktır. Pamukap’la yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Ses konforunun saglanması istenilen yerlerde Pamukap mekândaki çınlamayı önleyerek, akustik konfora hissedilir katkı saglamaktadır. Uygulaması kolaydır. Uygulama sırasında mekân kirlenmez. Esyaların çıkartılması gerekmez.

Çabuk uygulanır. Su ile karıstırılan malzeme bir kompresör yardımıyla duvara hızlı bir sekilde tatbik edilir. Rötuslarda klasik boyalar gibi tamir yerini belli etmez, tüm duvarın yenilenmesi gerekmez, kolay tamir olur.

Yangın esnasında Pamukap, alev almayan yapısı sayesinde yangının hızla yayılmasını engeller. Teknik raporunda da görebileceginiz gibi ısıya baglı deforme sıcaklı ortalaması 197C° ve alev ucu ortalama sıcaklıgı 520C°dir. Elastik yapısı sayesinde duvar ve tavanlarda zamanla veya malzeme hatasından olusan küçük çatlakları göstermez ve nemle karsılastıgı zaman boyalarda oldugu gibi kabarma ve tozuma yapmaz. Kısacası Pamukap, dekoratifliginin yanında pek çok artı özelligi ile mekânları özellestiren çagdas, saglıklı, konforlu bir duvar ve tavan kaplama malzemesidir.

Bayilik Şartlarınız : TUM TURKIYE GENELİNDE BAYILİKLER VERİLECEKTİR.
BAYILIK SARTLARI HAKKINDA DETAYLI BILGIYE 0232-2750101 NOLU TELEFONDAN ULASABILIRSINIZ.

Bayilik ile ilgili Destekleriniz : 200 TORBA MALZEME TEMİNİ-1 ADET KOMPRESOR-1 ADET KARISTIRICI- TESLİM EDİLECEKTİR.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : % 50 DEN FAZLA KAR MARJI SAĞLAMAKTADIR.

Bayilik için ek şartlarınız : BIR DEFAYA MAHSUS OLMAK UZERE 10,000 TL BAYILIK TEMINAT UCRETI ALINACAKTIR.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : YAHYA AKTAŞ
Telefon : 0232-2750101
Web Sitesi : www.pamukap.com.tr
E-posta Adresi : info@pamukap.com.tr
Adres : 671/1 Sok.No:14-14/A Gediz Mah.Buca-İZMİR

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu