İş Fikirleri ve İş Kurmak

Para Kazandıran 22 Başarılı İş Fikirleri

Yapılabilecek iş fikirlerini yazmaya çalıştık içlerinde sermayeli iş fikirleri olsun, sermayesiz iş fikirleri olsun internet üzerinden yapılabilecek işler yatırım gerektiren iş fikirleri olsun, beceri ve ikna kabiliyetine göre olsun çeşit çeşit bir sürü iş fikirlerini paylaştık umarım yardımcı olmuşuzdur.

Başarılı İş Fikirleri

Internet üzerinden, bilgisayarınızın başından kalkmadan size para kazandıracak yöntemleri ve internetten bulabileceğiniz iş olanaklarını bir araya getirdik.

Çoğu kişi için internetten sabit bir maaş kadar gelir elde etmek mümkün olmayabilir, ama yazımızdaki servisleri kullanarak düzenli işler yapmaya başladığınızda harçlığınızı çıkarabildiğinizi ve kayda değer bir ek gelir elde edebildiğinizi göreceksiniz.

İnternetten Para Kazanmanın 23 Farklı Yolu

Solucan Gübresi

Burçin Karababa, borsada, ithalat-ihracat firmalarında ve kendine ait turizm işletmesinde çalışırken bir anda kendini bilmediği bir alanda buluverir. Kızı Derinsu 2000′de dünyaya geldiğinde hayatı daha önce hiç düşünmediği, planlamadığı şekilde değişmeye başlar. Bir nevi, annelikle birlikte hayata tekrar ‘merhaba’ der. Kızı ek gıdalara geçer.

Zararlarını bildiği için hormonlu, sağlıksız gıdalarla bebeğini beslemek istemez. Bu konudaki hassasiyetini ‘öncelikli vazifem’ diye nitelendirir hep. Önce organik balkon bahçeciliği yapar. Ancak organik tohuma, gübreye ulaşmak günümüz şartlarına göre çok zordur. Çiçeği burnunda anne zaten organik yetiştiricilik bilgisinden de hayli uzaktır. Ama her daim araştırmaları devam eder. Amacı çok sevdiği kızına en sağlıklı, en doğal yiyecekleri yedirebilmektir. Moldova’dan gelen arkadaşının bir sepet dolusu sebze-meyve getirmesiyle de değişimin ilk ışıkları kendini gösterir. Çünkü bu kıymetli hediyelerin özelliği, solucan gübresiyle yetiştirilmeleridir.

Çukurova’da Japon Eriği Üretmek Kârlı Bir Yatırım Olabilir

Popüler İş Fikirleri

Popüler İş Fikirleri 2022

Küreselleşmeyle beraber bilişim sektöründe meydana gelen hızlı gelişmeler, nitelikli insan kaynağı eksikliğini de beraberinde getirdi.

Akıllı telefon ve tabletlerin günümüzün vazgeçilmezi haline dönüşmesiyle 2012 yılında IT (bilişim) alanında çalışan eleman ihtiyacının artacak olması öngörülüyor.

Küresel krizin eşiğinde olduğumuz bugünlerde, bilişim sektörü çalışanlarına en çok para kazandıracak sektörlerin başında geliyor.

1. Mobil Uygulama Geliştiriciliği

Web sitelerini yeni akımlara adapte etme yarışına giren şirketlerin akıllı telefon ve tabletler için de uygulama geliştiricisine ihtiyaç duymaları, bu mesleği 2012 yılının en gözde mesleği yapıyor. The technology division of staffing firm Robert Half projeleri için mobil uygulama geliştiricilerin maaşlarının 2012 yılında ortalama yüzde 9,1 oranında artış kaydederek, yılda 85.000 dolar ile 122.500 dolar arasında değişmesi öngörülüyor.

Keçi ve Koyun Yetiştirmek

Bir dönem ormanlar için ‘tehlikeli’ ilan edilen keçi, yeni yatırım alanlarından biri oldu.

Bir dönem zarar verdiği gerekçesiyle adeta ormandan kovulan keçiler, son yıllarda cazip yatırımlar arasında yer almaya başladı. Kapalı sistem yetiştiricilik, ekonominin ünlü isimleri için gözde yatırım aracı oldu. Keçi ve koyun yetiştirmek için çok sayıda işadamı yatırım yaptı. Bu alana girmek isteyen ve saha araştırması yapan ünlü isimlerin sayısı her geçen gün artıyor. Keçi-koyun yatırımını cazip hale getiren, büyükbaş hayvancılığa göre dört beş kat kârlı olması. Bu alana yatırım yapan isimlerin başında Alfemo Mobilya’nın sahipleri, Vestel CEO’su Ömer Yüngül, TÜDEM Dershaneleri’nin sahibi İsa Aykanat, Rahmi Çınar, Trek Turizm, Dülger İnşaat, Mustafa Çetmen ve Pelin Omuroğlu Balcıoğlu gibi isimler geliyor. İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince ve Halk Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Nurzahit Keskin de yatırım için çiftlik hazırlıyor.

Farsak Ağacı İle Köylülere Kendi İşletmelerini Kurma Fırsatı

Farsak ağacı ile yüzde 100 doğal 10 farklı ürün geliştiren Tuncer Gültang, köylülere kendi işletmelerini kurma fırsatı sunacak.
Astım hastalığına çare için keşfettiği farsak ağacı ile yüzde 100 doğal 10 farklı ürün geliştiren 71 yaşındaki Tuncer Gültang, gelecek yıl elde etmeyi planladığı 1 milyon dolarlık satış geliriyle asıl üretici konumunda bulunan köylülere kendi işletmelerini kurma fırsatı sunacak.

Esas olarak ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren bir sanayici olan Gültang, yaptığı açıklamada, bir süre öncesine kadar astım hastalığı ile mücadele ettiğini, doktorların kronik hale geleceğini söylediği hastalığından farsak ağacından yapılan kahve sayesinde kurtulduğunu belirtti.

2007 yılında oğlunun doğumu ile bebek bakımı üzerine kısa sürede tanınan bloğu Kitubi’yi yazmaya başlayan Damla Doğan Altınören, blog üzerinden geliştirdiği iş fikri Nurturia ile kısa sürede hızlı bir büyüme kaydetti. Çocuklu hayata dair iletişim ve veri saklama hizmetlerinin hızlı, güvenilir ve kullanışlı şekilde sunan internet sitesinde ikinci el bebek kıyafetleri de satılıyor. Altınören, kısa sürede yurt dışına da açılmaya hazırlanıyor.
Son yıllarda kadın girişimcilerin gerçekleştirdikleri girişimler, dikkat çekiyor. Kadın girişimcilerin özellikle anne olma aşamasında ya da olduktan sonra geliştirdikleri iş fikirleri birer girişime dönüşmeye başladı. Nurturia’nın kurucusu Damla Doğan Altınören de bu girişimlere örnek gösterilebilecek kadın girişimcilerden biri. Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi kategorisinde finalistler arasına kalan Altınören’in öyküsü oğlu doğduktan sonra bebek bakımı üzerine bir blog yazarak çocuk yetiştirme konusunda öğrendiklerini, tecrübelerini paylaşmasıyla başlıyor. 2009 yılında kurduğu www.nurturia.com.tr ile çocuklu hayata dair iletişim ve veri saklama hizmetlerinin hızlı, güvenilir ve kullanışlı şekilde sunan kadın girişimci, yurt dışına da açılmayı hedefliyor.

Hayvancılık

Hayvancılık sektöründe artık büyük ölçekli yatırımların kâr sağlayacağı ifade ediliyor. Sektör temsilcileri, ancak büyük ölçekli besicilik yatırımları ile kâr edilebileceğini belirterek, büyük ölçekli “yatırımın tam zamanı” mesajını veriyorlar.

Hayvancılık sektöründe artık büyük ölçekli yatırımların kâr sağlayacağı ifade ediliyor.

Son iki yıldır sistemsiz kesimler, yüksek maliyetler ve yükselen perakende ürün fiyatları ile tüketici hem ve üretici cephesinde büyük sıkıntıların yaşandığı et sanayinde taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Sektör temsilcileri, özellikle ithal edilen damızlık hayvanların kesimi ile rahatlamaya başlayan piyasalarda, büyük ölçekli “yatırımın tam zamanı” mesajını verdiler.

Evde Organik Oyuncak Yapıp Satma

Genel Bakış:

Mağazalardan satın alınan endüstri ürünü oyuncaklar konusunda günümüzde pek çok ebeveynin içi rahat değil. El işi konularında el beceriniz, hiç değilse öğrenmek için sabrınız varsa ve biraz da içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmaktan keyif alan biriyseniz, el yapımı organik oyuncak yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik günümüzde oyuncak yapımı için ihtiyacınız olan bu materyalleri bulmak da oldukça kolay. Çocuğunuz ya da minik bir yeğeniniz varsa öncelikle ürünlerinizin minikler üzerindeki etkisini, oyuncakla onu baş başa bırakarak ve uzaktan olanları izleyerek ölçebilirsiniz.

 

Eğlenceyi ve yaratıcılığı ön plana çıkaran iş fikirleri resimlerini sizler için derledim güleceğiniz, şaşıracağınız, aklınıza bile gelmeyecek türden icatlar düşünceler ve projeler yapılmış buradaki iş fikirlerinin bir çoğu hayatı kolaylaştırmak için gerekli araç gereçler üzerine düşünülmüş çok ilginç iş fikirlerine rastlamak mümkün tabiki birde bu iş fikirlerini iyi bir pazarlama, yatırım, üretim stratejisiyle hayata geçirmek iş kurmak gerekiyor. Birbirinden ilginç iş fikirleri insanoğlunun yaratıcılığını da ortaya koyuyor bu fikirler birde teknolojiyle birleşince çok güzel düşünceleri görmek mümkün oluyor. Önümüzdeki yıllarda teknoloji daha da gelişecek ve hiç aklımızdan geçmeyek türden iş modellerini görmek mümkün olacak insanoğlu o kadar geniş bir vizyona sahip ki yaşam için gerekli tüm kolaylıkları göz önünde bulundurarak düşüncelerini komik,eğlenceli,heyecanlı, ve ilginç fikirler üretmeye kullanacak.

 

Reklam gelirlerini arttırmak isteyen internet siteleri, elde ettiği kazançlarını kullanıcılarla paylaşıyor, böylece interneti sık kullananlara ek gelir kapısı açılıyor.

İnternetteki bazı sitelere giriş yapılması o sitenin reytingini artıyor, dolayısıyla da reklam gelirleri artıyor. Reklam gelirlerini arttırmak isteyen siteler de kazançlarını kullanıcılarla paylaşıyor.

Sanal ortam üzerinde gündelik yapılan işlemlerden birçok kullanıcı para kazanıyor. İnternet sitelerinin kendi reklam gelirlerini büyütmek ve daha çok ziyaretçi çekmek amacıyla gelirlerini kullanıcılarla paylaşması ek gelir elde etmek isteyenlere alternatif oluyor. Para kazanmak isteyenlerin, internette sörf yaparak, reklamlara tıklayarak, e-mail okuyarak hedeflerine ulaşabilmelerinin yanında birçok farklı kazanç yöntemi de bulunuyor.

Tekrarlanabilir Muhteşem İş Modeli

Kurumlar basit bir formülden kaldıraç olarak faydalanarak yeni ve daha kalıcı bir ayrışma yaratabilirler.

Anafikir

Gerçekten başarılı şirketler, kendi stratejilerini tek bir sistem olarak birlikte hareket eden ve birbirlerini güçlendiren birkaç etkili ve cesur farklılaşma formları üzerine inşa eder.

Onlar kendi çekirdek farklılaştırıcılarını yeni konseptler için kopyalayan yöntemlerden faydalanarak büyürler. Ve kendi farklılık kaynaklarını, organizasyondaki herkesin anlayabileceği ve izleyebileceği alışkanlıklara, davranış tarzlarına ve eylem sistemlerine dönüştürürler.

500 kişiye 100’er bin lira teknogirişim sermayesi dağıtılacak, 3 ay Silikon Vadisi’ne gönderilecek

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, ekim ayında yaşamını yitiren Apple kurucusu Steve Jobs veya Bill Gates gibi teknoloji alanında başarılı girişimciler ortaya çıkartmak için üç yıl önce senede 100 kişi diye başlattıkları teknogirişim sermayesi destek programını gelecek yıl için 500 kişiye çıkarttıklarını açıkladı. Bakanlığın “batarsa batsın” diyerek 100’er bin lira destek verdiği kişi sayısı üç yılda 452 oldu. Bunların çoğu teknoloji alanında yeni ürünler ortaya çıkarırken, kimisi yurtdışına dahi ihracat yapmaya başladı.

SİLİKON VADİSİ’NE GİDECEKLER

Bakan Ergün ‘Yenilikçi Ankara Proje Pazarı’ konulu toplantıdaki konuşmasında, Türkiye’nin istihdam sorununun çözümünde girişimciliğin önemli bir rol oynayacağını dile getirdi.

Yeldeğirmeni iş fikirleri

Genel Bakış:

Dutch Windcentrale adlı şirket, bir bölgenin sakinlerine, yerel bir yeldeğirmenini sahiplenme ve değirmenin ürettiği “yeşil enerjiden” faydalanma imkanı sunuyor.

Evlere sürdürülebilir enerji sağlamak konusunda pek çok yaratıcı fikre rastladık ancak Dutch Windcentrale’in yürüttüğü bu proje çok daha çarpıcı. Özellikle, evlerini rüzgar ya da güneş enerjisi ile donatmak konusunda isteksiz olan ya da imkan bulamayan tüketicileri yeşil enerji tüketmeye motive eden bir proje olma ayrıcalığına sahip.

Son günlerde başta Japonya’da olmak üzere ‘nar salçası’ adı altında yeni bir ürün pazara sürüldü. Bu değişik lezzet nar tanelerinin mucize özütünü içeriyor!..

Nar ‘gurme salça’ için öncü olabilir!

SON yılların popüler bitkisi narı örnek vererek buluşsal yeniliklerin birine daha imza atacağımızı düşünüyorum. Bu konuda İsrail ve Hindistan şimdiden değişik bir pazar oluşturma gayreti içinde.

Süper meyve konsantresi’ gıda kodekslerinin çoğu için yeni bir türev. Aynı zamanda farmakolojinin (eczacılık biliminin) sahasına da giriyor. Bu yeni akımın dünyadaki öncüsü ise bildiğimiz nar meyvesi.

‘Süper konsantre’nin üretimi oldukça basit. Önce düşük maliyetle nar meyvesine özgü bir meyve suyu ‘ekstraksiyon’ (sıkma) tesisi kuruluyor. Elde edilen nar suyu özel ‘konsantratör’lerde belli bir ‘brix’ derecesine kadar koyulaştırılıyor. (Brix, elde edilen sıvının içindeki katı madde yoğunluğunu gösteren bir oran.)

Kişi başına tüketimin 7 yılda yaklaşık ikiye katlandığı mantarda pazarı girişimcinin yeni fırsat kapısı oldu. Bu sebepten dolayı diğer sektörlerden bir çok girişimci bu alana yönleniriyor.

Tüketimi Ege, Marmara ve Akdeniz’de yoğunlaşan ve genelde kentli tüketicinin tercih ettiği kültür mantarında üretici firma sayısının her yıl arttığı ifade ediliyor.

Türkiye genelinde yaklaşık 30 yıldır üretilen kültür mantarında, üretimin yüzde 40’ı Antalya’nın Korkuteli ilçesindeki 700 küçük çaplı işletme tarafından yapılıyor. Korkuteli’nin yanında İzmit, Afyon, İzmir, Balıkesir gibi kentlerde yoğunlaşan 15 büyük işletmeye ait fabrikada da büyük kapasitelerle üretim sürdürülüyor.

Babil Çarşı’nın modern mimarisi, geleneksel “Çarşı” dünyasını yaşatıyor.

Babil Kuleleri, İstanbul/Esenyurt’un kalbinde… Başka bir “Çarşı” mümkün!

20.000 m2 çarşı alanı
Her dükkanın sektörü baştan belirleniyor
Tiyatro 200 kişilik
Kreş 7/24 açık
Spor Merkezi:
SPA / Hamam / Sauna Kapalı Havuz / Fitness
Otopark
VRV iklimlendirme
Koza Yönetim; profesyonel AVM yönetimi
25 m2 den 227 m2 ye kadar mağazalar
Concierge hizmetleri

Banka Yok! Vade Farkı Yok! Faiz Yok! 50 AY TAKSİT

Babil’in Altın Mağazaları

ULUHAN GRUP’un Babil Kuleleri projesi, özellikle “Babil Çarşı” ile göz kamaştırıyor.

Merak etmeyin size affiliate sistemlerden söz etmeyeceğim. Tamamen denenmiş ve para kazanılmış bir fikir. İş fikirleri sitesinde bulamazsınız. Çok güzel bir Ek İş Fikri. Fikrimiz internette satış üzerine. Ama ne satacağız? Cevap basit: Çanta . Evde dikiş makineniz vardır. Ve basit kalın bezden bir çanta dikmeniz hem sizin zamanınızdan fazla almaz hemde yatırım maliyeti olarak düşüktür. Bu çantaların üstüne hollywood, usa, muck tarzı yazılar yazacaksınız. 1-2 de incik boncuk sağına soluna. Daha sonra bunları ebayde satacaksınız.

Bu çantanın size masrafı 8-10 lirayı geçmez. Ebayde bunu 40-50 dolara kadar satabilirsiniz. Ebay‘den nasıl satılacağını daha önce söylemiştik. Ayda 10 tane satsanız 35 dolardan ayda 400-500 lira kar bırakır. Evde üretin ebaye koyun. Satılınca yollayın.Daha önce denenmiş bir fikir. Çok yüksek gelir beklemeyin eğer profosyonel bir çanta dikemiyorsanız. Ama orta derece ile dediğimiz miktarı kazanabilirsiniz

Üniversite yıllarındayken ek iş olarakyapıyordum. Sattımda. Kazandımda.Yılbaşına doğru satarken üzerine CHRITMAS, XMAS, Sevgililer gününe doğru satarken LOVE, HONEY tarzı yazılar yazmanız satışlarınızı artıracaktır.

Her ineğin yardımcı robotu var, Özgümüş, Sarp Çiftliği‘nin günde 10 ton süt üretip, yılda 4.5 milyon lira gelir elde etmesini bekliyor.

İş adamı Cüneyt Özgümüş, 30 yaşında süt işine sardı. Onlarca kitap okudu, yurt dışında, biri İngiltere Kraliçesi’nin olmak üzere çok özel iki süt çiftliği gezdi. Orada gördüklerini Türkiye’ye uyarladı. 10 milyon lira yatırımla kurduğu çiftlikte insan yok. İneklerin her türlü ihtiyacı robotlar tarafından karşılanıyor.

Toplam 35 bin 900 dolar karşılığında dünyanın ikinci büyük kadın egzersiz markasını ve metodunu kullanabilme hakkı satın alabilirsiniz. İşletme sermayesi ve dekorasyon masrafları ise hayalinizde nasıl bir Contours Express ünitesi istediğinize bağlı olarak değişiyor.

DÜNYADA, TEKNOLOJİNİN İLERLEMESİYLE BİRLİKTE İNSANLARIN FİZİKSEL AKTİVİTELERİNİN AZALDIĞI BİR GERÇEK. Artık birçok işi bir uzaktan kumanda aletinin yardımıyla, yerimizden kalkmadan yapılabiliyor.

Yiyecek olarak fast food tüketiminin de artması, hareketsizlikle birleşince insanların sağlığı açısından ciddi bir tehdit oluşturuyor. Bu olumsuz koşulları değiştirmek içinse egzersiz yapmak, günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiş durumda.

İş Fikri: Otomobilinizi ya da Bisikletinizi Niş Bir Mobil Reklam Aracına Dönüştürün.

Genel Bakış:

Otomobilinizi mobil mini-billboard aracına çevirerek gelir elde edebilir hatta otomobiline reklam almayı kabul edecek diğer insanlarla bir network oluşturup, onların da reklam almasına aracı olacak şekilde işinizi büyütebilirsiniz. Belediyeler dahi bunu gelir kaynağı olarak değerlendirirken nedense bireylerin aklına şahsi otomobillerini profesyonel bir reklam aracı olarak kullanmak gelmemiştir.

İhtiyaçlar:
Otomobiliniz… Lüks bir otomobil olması da gerekmiyor. Reklam tasarımı için müşterileriniz sizden öneri isteyebilir. Yaratıcı freelance tasarımcılardan çevre edinin. Sadece basılı reklam değil, aracınıza LCD ekran yerleştirerek de reklam yapabilirsiniz. Reklamın hedef kitlesine göre ekstra lokasyonlarda gezinmeniz gerekebileceğinden, km üzerinden ne kadar masraf çıkacağını belirleyen standart bir teklif şablonu hazırlayabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

11 Yorum

 1. merhaba… ilk defa duyduğum birşey nasıl bir iş anlaşılır ve görsel bir resim ve yazınızıgönderirseniz sevinirim.
  görüşmek dileğiyle

 2. güzel bir fikir.bu kartı almak için ne yapabilirim

  tlf numaram 05442371101

 3. ‎”Yüzyıllardır insanoğlunun en büyük sorunlarından biri olan para kazanmak, günümüzde de her dönemde olduğu gibi kolay değil.” Ama jetnet ile mümkün, %40 varan kar oranalarından yararlanmak için yapmanız gereken alttaki mailden bana ulaşmak

  gul_nihalyildiz@hotmail.com

 4. süper iş ! izmirin çeşme ilçesinde anahtarcı olacaksınız… sadece 1 tane anahtarcı var ve koca ilçeyi soyup soğana çeviriyor.5 sene de ev almış… böyle kar nerde var? biz bir kasa açtırmak için çağırdık.kasayı kullanılmaz hala getirdi!kasa açıldı ama çöp oldu. ne kadar verdik hemen yazayım anahtarcı arkadaşlar duysun 300 TL. soygun değilde ne! tavsiye ederim,çeşmede anahtarcılık en popüler iştir! İYİ düşünün !

 5. Busuness Team uyesi olarak girecekleri için bu kişiler alışveriş taahhut avansı yatırarak girebilirler…. nasıl oluyor anlamadım hem almak satmak zorunluluğu yok hemde alışveriş taahhüt avansı yatıracağız …bu sistemde almak zorunluluğu getiriyor

 6. DEGERLİ ARKADASLAR

  TÜM TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TİCARET HACMİNDEN PARA KAZANACAK ÖNCÜLÜK EDEBİLECEK VİZYONER TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  PAZARLAMA YOK
  ÜRÜN ALMAK SATMAK YOK
  KAPI KAPI MÜŞTERİ ARAMA DERDİ YOK

  ANLAŞMALI FİRMALARDAN BAZILARI
  MAKRO MARKETLER (KARADAĞLAR)
  KİPA
  BOYNER
  TEKNOSA
  BİRDUNYA.COM
  KFC,PİZZA HUT
  TEFAL
  GOLDAŞ
  GEZİSİTESİ.COM
  OTEL.COM VE DAHA FAZLASI
  150 NİN ÜZERİNDE KOBİ ( YANİ KÜÇÜK ESANAF BAKKAL,MARKET,KASAP,MANAV,KUAFÖR VS ESNAFI DA KAYIT EDEREK ONLARADA DESTEK VEREBİLİRSİNİZ.)
  Sadece hergün harcamak zorunda oluğumuz ürünleri alırken anlaşmalı firmaları tercih ederek neler kazanacağınızı tahmin bile edemezsiniz
  İşte Bu kart size bunu saglıyor.sadece alışveriş yaparak ve bunu başkalarına tavsiye ederek neler kazanacagınızı ,hatta kartınız kullanmadan bile neler kazancagınızı ve bir alışveriş kartıyla hayatınızı nasıl degiştirebileceginizi ögrenmek istiyorsanız,ister bir iş adamı,pofesyonel bir yönetici,müdür,kariyer sahibi bir kişi olun,ister ev hanımı,ögrenci,ögretmen,emekli,tamgün bir çalışan olun,ister işsiz,umutsuz,çaresiz bir durumda olun .Bunu nasıl başaracagınız size anlatıyoruz.

  * Tamamen özgürsünüz;kimseye bagımlı,baglı degilsiniz.
  * Ofis yok,kira yok,işyeriniz bilgisayaraınız,müşterileriniz milyonlarca tüketici
  * ister iş olarak görün,ister yatırım gözüyle bakın,ister sadece kart kullanıcısı olun,her türlü kazanıyorsunuz.
  * Firmaların,tüketicilerin,herkesin kazandıgı paylaşimcı bir sistem.
  * Tükettikce kazandıran,kazandırdıkca tükettiren sistem.
  * Hersey basit bir fikirle basladı ve basit bir sekilde devam ediyor
  * işimizi şöyle nitelendiriyoruz;Tavsiye Marketing
  * Dünyanın en büyük alışveriş toplulugu,2.000.000 dan fazla kişi faydalanıyor.
  2012 sonuna kadar hedef 5,000,00 Türkiye hedefi 10.000.000 Çin,Honk kong,Japonyada başlıyor
  * Ayrıca Bu kartı her kullandıgınızda aile & cocuk vakfı aracılıgıyla ülkemizdeki ve dünyadaki insanlarada yardım ulaştırarak sosyal dayanışmayı saglar.
  Özellikle marketingle ilgilenen,yeni fikirlere acık,vizyon sahibi ve Türkiye’de bu işin öncüsü ve kurucusu olmak istiyen tüm girişimci arkadaslar.Nerde hangi sistemde calışırsanız çalışın,unutmayın bu sistem çok farklı ÜRÜN SATMAK,PAZARLAMA YAPMAK YOK Aramızda olmanız dilegi ile

  Kartın Avantajları
  * 37 Ülkede aktif,28 avrupa ulkesinde aktif olma yolunda
  * Türkiye,Avrupa, Avusturya, Almanya, İngiltere, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovenya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, İsviçre, Polonya, İtalya, Hırvatistan,Abd, Kanada, Belçika,Hollanda,Yunanistan, İrlanda,Katar, İspanya,Makadonya,portekiz,Kıbrıs,Birleşik Arap Emirikleri (Dubai:( da faaldir ve her geçen gün yeni ülkeler katılacak 2012 de Çin Honk Kong Ve Japonya Geliryor
  * 2.000.000 dan fazla tüketici bu kartdan faydalanıyor.
  * Tüm sektörlerde(gıda,giyim,enerji..vb)kullanabileceginiz uluslararasıbir kart
  * Alişverişlerinizden sektörlere göre %3 ila %26 arasısında kazanç(nakit+pozisyon)
  * Kendi alışverişlerinizden nakit kazanç
  * Direk uyelerinizizn alışverişlerinden %0.5 nakit kazanaç
  * İndirek üyelerinizizn alışverişlerinden %0.5 nakit kazanaç
  * Direk uyelerinizizn primlerinden %18.75 nakit kazanç
  * indirek üyelerinizizn primlerinden %6.25 kazanç
  * Harcadıgınız paranın her hafta yüzdesini TL Banka hesabınıza havale/Eft olarak geri alıyorsunuz.
  * Alışverişlerden kazandıgınız paranın bir kısmı pozisyon hesabınızda birikir
  bu para her 110TL oldugunda size bir pozisyon verilir.bu pozisyon sizin matrixinize yerleştirilir. Her 110 TL niz 4 Kişi de sizin referansınız ile bu işe başlamışsa 1,280.TL olarak geri döner
  Uye yaptıgınız insanların kazandıgı pozisyonlarıda sizin pozisyonunuzu
  2.ci basamaga cıkardıgında 990TL nakit kazanc saglarsınız.
  * Alışverişlerden kazandıgınız her 110TL degerindeki pozisyon 5.ci basamagı bitirince yaklaşık 40,000TL nakit kazanç saglarsınız.
  * Kendinizizn ve üyelerinizizn yaptıgı alışverişlerden oluşan pozisyon size puan
  kazandırır.Bu puanlar size Kariyer oluşturarak nakit kazanç saglar
  * Tanıdıgınız firmaları üye yapabilirsiniz.böylece o firmanın müşterisi olan kişiler
  sizin üyeleriniz olur
  * Kart sahibi Resmi Sitemizden kendisine verilen Şifre ve Kullanıcı adı iler giriş yaparak kendisisne ayrılan sayfadan tümişlemlerini takip edebilmektedir.

  NOT: Bu kartın kullanımı insanların birbirine tavsiyesi ile olmakta, kredi kartı veya bankamatik kartı degildir.
  kart için alınan herhangi bir aidat ücreti yoktur.Her tüketici uye olabilir.Şu anda girmek isteyn kişiler Busuness Team uyesi olarak girecekleri için bu kişiler alışveriş taahhut avansı yatırarak girebilirler.

  SEÇİM SİZİN YA İŞİN BAŞINDA OLURSUNUZ,YADA SONRADAN MÜŞTERİ OLURSUNUZ
  PİLOTMU OLMAK İSTERSİNİZ,YOLCU MU ?

 7. Merhaba yazlarınızı severek takip ediyoruz. Bu alanda benimde söylecek birkaç sözüm olacak. Eğerki yapacak bir ek iş arıyorsanız ve herhangi bir alanda uzmanlığınız yok ise http://www.goomasspro.com sitesinden online pazarlama tekniklerini öğrenerek kısa zamanda usta bir online pazarlamacı olabilirsiniz. Hem sıcacık evinizde oturacaksınız hemde birçok insanın kazanmak isteyipte kazanamadığı paraları kazanacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu