Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pizza Bayilikleri / Pizza House Franchise Giriş Bedeli 37 Bin Dolar

Pizza House Franchise Giriş Bedeli 37 Bin DolarPizza House Franchise Veriyor

Pizza House Irak’a ikinci Türk pizzacı gidiyor

Son yıllarda yerli pizza şirketleri Türkiye’de hızla büyüyor. Bu şirketlerin arasında yer alan Ankaralı Pizza House, 1999 yılında kuruldu. Bugün Türkiye genelinde 25 şubesiyle 17 farklı ile  dağılmış durumda. 2012 yılında toplam beş adet franchising verilmesi planlanıyor. Başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Antep ve potansiyel Anadolu illerinde açılması planlanıyor. Ayrıca firmanın önümüzdeki yıl Irak başta olmak üzere Azerbaycan ve Kazakistan’a da açılma planları var.

İlk örneklerine ABD’de rastlanan bu sistem toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde hızlı ve verimli bir büyümeyi gerçekleştirebilmek amacıyla oluşturulmuştur.
FRANCHISING tanınmış bir markanın, oluşmuş bir imajını belli bir bedel karşılığında belli standartlar içinde, bağımsız bir yatırımcıya kullandırılmasıdır. Ana firmanın belirli bir bölgede ve belirli bir süre için, belirli ayrıcalıkları kullanma hakkını bir diğer firmaya verdiği; yönetim, organizasyon, eğitim, tedarik konularında yardım sağladığı, denetlediği ve danışmanlık yaptığı bir pazarlama ve dağıtım yöntemidir. Ana firma tarafından bağımsız firmaya verilen imtiyaza Franchise denir.

Ana firma tarafından hazırlanan markanın satışı, franchising anlaşmasıyla işletmeci firmalara devredilmektedir.

Bu sistem, markanın satışının yanı sıra, ana firmanın tecrübelerini aktarması, destek hizmetlerini (eğitim programları, tanıtım faaliyetleri vs.) işletmeci için yürütülmesi karşılığında, işletmeci firmanın cirosunu, belli bir orada ana firmaya devretmesi esasına dayanır.

İşin Aynası

Uygun yer: Başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Antep ve potansiyel Anadolu illerinde açılması planlanıyor.
Yatırım maliyeti: Franchise giriş bedeli 37 bin 500 dolar + KDV. Toplam yatırım maliyeti 100 bin ile 350 bin lira arasında değişiyor.
Başvuru için: franchise@pizzahouse.com.tr
Telefon: 0212 275 77 66

  Pizza Taxi BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizza Taxi Bayilik

Pizza Taxi 2010 yılında kurulmuştur. Adana’da 2 şubesi ve bir bayisi, Bursa da bir bayisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir