Pizza Bayilikleri

Pizza Pizza Franchising Giriş Bedeli 30 Bin TL

Pizza Pizza Franchising

Pizza Pizza Birleşik Arap Emirlikleri’ne gidiyor

Türkiye pizza pazarında yerli sermaye ile büyüyen restoran zinciri Pizza Pizza’nın Türkiye’de 47 ilde 200’e yakın restoranı bulunuyor. Bu restoranların yüzde 90’ından fazlası ise franchising sistemi ile işletiliyor. Bu yıl restoran sayısını yedi bölgede de artıracaklarını söyleyen Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, “İstanbul, İzmir, Kütahya, Tekirdağ, Edirne, Niğde, Artvin, Diyarbakır, İskendurun, Hatay, Zonguldak, Siirt, Ağrı, Van, Ankara, Mersin, Antalya, Adana, Konya ve Kayseri büyümeyi düşündüğümüz iller arasında yer alıyor” diyor. 2010 yılında ilk yurt dışı şubesini Bağdat’a açan şirket, ayrıca 2012 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde de yeni şubeler açacak.

İşin Aynası

Uygun yer: İstanbul, İzmir, Kütahya, Tekirdağ, Edirne, Niğde, Artvin, Diyarbakır, iskendurun, Hatay, Zonguldak, Siirt, Ağrı, Van, Ankara, Mersin, Antalya, Adana, Konya, Kayseri.
Yatırım maliyeti: Yurtiçi franchising giriş bedeli 30 bin TL, aylık olarak ise ‘royalty fee’ bedeli alınmıyor. Sadece aylık 250 dolar reklam katkı bedeli alınıyor. Yurt dışı için ise ülke giriş bedeli 120 bin dolar civarında.
Başvuru için: 0232 853 70 70

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu