Pizza Bayilikleri

Pizzacı Dükkanı Açmak İçin Sarpino’s Pizza Bayiliği Alabilirsiniz

Pizzacı dükkanı açmak istiyorum diyorsanız Sarpino’s Pizza Franchise veriyor, Sarpino’s Pizza bayiliği alarak kendi dükkanınızı açabilirsiniz. Sarpino’s Pizza bayilik şartları ve iletişim bilgileri.

Pizza dükkanı açmak

Pizzacı dükkanı açmak
Pizzacı dükkanı açmak

Sarpino’s Pizza Franchise Hakkında : Sarpino’s Pizzeria’da her açtığımız hamurdan gurur duyuyoruz. Neden mi? Çünkü olağanüstü lezzetteki pizzalarımızın en önemli malzemesi günlük hazırlanan hamurumuzdur ve üç özel basamaktan geçirerek tam kıvamına getirdiğimiz hamurumuz hafif olmakla beraber, fırından çıtır çıtır çıkar.

En özel domateslerin kullanıldığı sosumuzdaki asıl sırrımız ise, her ısırışınızda tadına doyamayacağınız ve kökü Italya’ya dayanan otantik baharat karışımlarımızdır. Bu muhteşem sos ile birlikte Sarpino’s pizzalarında zengin bir lezzet için tam yağlı mozeralla peyniri, extra tat ve altın sarısı renk için edam peyniri ile 0 gerçek gurme peynir karışımları kullanılmaktadır. Sadece özel hamurumuz, sosumuz ve peynir karışımımız değil, sucuk ve sosisten tutun, taze sarımsak ve közlenmiş patlıcana kadar en kaliteli ve taze malzemelerin kullanıldığı pizzalarımızı kendi mutfağımızdan sizlere sunuyoruz.

Evde tekte veya aileniz ve arkadaşlarınız ile toplanmış da olsanız veya ofiste geç saatlere kadar çalışıyor da olsanız Sarpino’s Pizzeria’da her türlü damak tadına sunulan bol malzemeli ve çeşitli Özel ve Gurme Pizzalarımız, başlangıç ve salata çeşitlerimiz ve tatlılarımız ile İtalyan mutfağının orjinal lezzetlerine doyamayacaksınız!

Sarpino’s Pizza Franchise

Ofiste yaşadığınız iş yoğunluğundan geç saatlere kadar çalışıyor da olsanız, ev işlerinizin yoğunluğundan yemek yapmaya vakit de bulamasanız, sağlıklı, lezzetli ve taze yemekler yiyebilmek ve en kaliteli ürünlerle yemek keyfini evinizde çıkarabilmek sizin de hakkınız. Bu yüzden, taze malzemelerimiz, orjinal tariflerimiz, cazip ve davetkar dekorumuz ile size en kaliteli ve çeşitli İtalyan mutfağı tecrübesini Sarpino’s Pizzeria mutfağımızdan evinize getirmeyi garanti ediyoruz.

Sarpino’s Pizzeria franchise bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için Zeynep Pektaş ile irtibata geçebilirsiniz.

E-Mail : zeynep.pektas@sarpinos.com.tr
Gsm : 0 506 761 24 55

Sarpino’s Pizza İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı No: 8/M (Ata Blokları 2/4 No:37) Ataşehir İstanbul
Telefon : 0 216 456 75 10
Email : bilgi@sarpinos.com.tr

Pizzacı dükkanı açmak için pizza bayiliği veren firmalar kategorimizde ki markaların bayilik bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu