Pizza Bayilikleri

Pizzarium İle Yatırım Fırsatı, Pizza Bayiliği

Pizzarium Yeni Yatırımcılarını Arıyor

İlk şubesini 2007 yılında Marmaris’te açan Pizzarium geliştirdiği konsepti ve sistemi ile kısa zamanda kendi müdavimlerini oluşturmuştur ve Dünya markaları ile rekabet edebilen bir marka yaratmıştır. Pizzarium Marmaris ve Muğla-Merkez’de bulunan 2 şubesi ile hizmet vermektedir. 2011 yılı Ağustos ayı itibariyle profesyonel yaklaşım ve çalışmalar ile büyüme hedeflerini belirlemiş, bu hedefler doğrultusunda da yeni restoranlar açmaya devam etmektedir.

Pizzarium Türk damak tadına uygun pizzaları, yan ürünleri ve bölgesinde iddialı restoranları ile kısa zamanda dikkat çekmektedir. Rekabetçi yapısı ile Pizzarium müşterilerini mutlu edecek ürün ve servisleri en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde sunmaktadır.

Günün her saatinde her bütçeye hitap edebilen Pizzarium yatırımcılar için de kazançlı bir iş kapısıdır. Anahtar teslim yatırımcıya sunulan restoranlar ile birlikte pazarlama, ürün, sevkiyat vb konularda yatırıncının ihtiyaçları en yeni tekniklerle karşılanmaktadır.

Pizzarium restoranlarının yatırım aralığı 100.000 $ – 150.000 $ aralığındadır.
Yeni restoranlarımızı açarken öncelikle Emlak ve İş Geliştirme Departmanımızın ön inceleme sürecinden faydalanıyoruz. İş yerinin en az 80 metrekare olması gerekmektedir.

20-50 yaş aralığında işinin başında durabilecek, takım çalışması sergileyebilecek, çok yönlü olarak gelişim sağlayıp şirket gelişiminde finansal ve imaj açısından gelişim sağlayabilecek kişiler, işine tutku ile bağlı, personel ilişkilerine hakim yatırımcıları bu karlı yatırıma davet ediyoruz.

Acar ÜNLÜ
Pizzarium Gıda Turizm Ticaret Limited Şirketi
aunlu@pizzarium.com.tr
pizzarium.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu