Bayilik ve Franchise

Popeyes franchise veriyor

Popeyes e göstermiş olduğunuz ilgi ve Popeyes franchise hakkını almak istediğiniz için teşekkür ederiz. Popeyes belli bir öncelik sırasına uygun olarak geliştirdiği restoranların işletmeciliği ile ilgili yapılmış olan kira sözleşmesi doğrultusunda 20 yıl için lisans( franchise ) vermektedir. Verilen lisans sayesinde kişi sahip olduğu restoranda ve Popeyes markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler Popeyes restoranı açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. İş yeri giriş katında olmalı, mutfak depolar ve oturum alanı için en az 300 m2 yer ayrılabilmelidir, işyerinde tavan yüksekliği minimum 3.20 m, ön cephe genişliğinin en az 6 m olmalıdır.

Popeyes restoranı açılacak lokasyonun araştırması, seçimi ve kiralanması Popeyes yetkililerince yapılır.
Kiralanan lokasyonun mimari projesi Popeyes standartlarına uygun olarak Popeyes onaylı inşaat firması tarafından hazırlanır. Mutfak ekipmanları, oturma grupları, çocuk oyun alanları, kasa ve bilgisayar sistemleri Popeyes’in onaylamış olduğu firmalardan temin edilir.

Franchisee Adaylarında Aranan Özellikler:

Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek Asgari lise mezunu olmak

Finansal Şartlar:

Popeyes restoranı yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte 400.000 USD + KDV’den başlamaktadır.
Seçilen işletmeci adayı Popeyes tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın işletmeciliğini tayin edeceği bir işletmeci ile yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

Tüm Popeyes işletmecilerine restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışının ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol hizmetleri gibi yoğun destek hizmetleri Popeyes tarafından sağlanır.

Sorularınız:

Detaylı bilgi için lütfen (0212) 310 66 00 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayın.
Popeyes Franchise sistemine dahil olmak istiyorsanız ekteki başvuru formunu doldurup (0212) 236 56 45 numaralı faksa veya cans@tabgida.com .tr adresine gönderiniz.
Popeyes ve Popeyes Franchising sistemine göstermiş olduğunuz ilginize tekrar teşekkür ederiz.

TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Emirhan Cad. No: 145 / A Atakule binası Kat: 2 34349 Dikilitaş I Beşiktaş / İstanbul
Telefon : (0212) 310 66 00
Fax : (0212) 236 56 45

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu