Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Re/max Girişimci Sayısı 2 Bini Geçti

Re/max Girişimci Sayısı 2 Bini GeçtiRE/MAX GİRİŞİMCİ SAYISI 2 BİNİ GEÇTİ

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumu. 89 ülkede, 6 bin 500 franchise ofis ve 90 bine yakın gayrimenkul danışmanı bulunuyor. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTCyi kapsıyor. RE/MAX Türkiye 2 bini aşkın girişimci tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti veriyor. 1997 yılından bugüne Türkiye’de faaliyette bulunuyor.
RE/MAX Türkiye Genel Müdürü Murat Goldştayn, gayrimenkul sektöründe 15 yıldır büyüme kaydeden, kurumsal ve yerleşmiş bir kurum olmanın gururunu yaşadıklarını ve sahip oldukları deneyim ile daha başarılı franchiselar yarattıklarını söylüyor ve şöyle devam ediyor: “Böylelikle de girişimcilere yeni fırsatlar sağlıyoruz. RE/MAX’in girişimciler tarafından kurulan ve yönetilen bir kurum. Önümüzdeki günlerde yeni franchise bölgeleri oluşturacağız ve bu amaçla, ileriyi gören, girişimci ruha sahip, üniversite mezunu, özel sektörde, kamuda deneyim sahibi veya daha önce kendi işini yöneten iletişim becerileri yüksek kişilerle ilerlemek istiyoruz. Daha önce gayrimenkul sektöründe deneyimi olması gerekmez. RE/MAX’de başarılı olmuş franchise ofis sahipleri daha önce büyük ölçüde farklı mesleklerden gelen ve girişimcilik ruhu taşıyan bireylerden oluşuyor. Aramızda doktorlar, mühendisler, silahlı kuvvetler mensupları, finans kökenli yöneticiler, satış profesyonelleri, mimarlar ve daha önce farklı sektörlerde kendi işini kurmuş girişimciler var. Kendi işini kurmak isteyen herkes franchise fırsatlarımızdan yararlanabilir.”

  Kipling Çanta Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir