Anasayfa / Giyim ve Moda / Saç Modelleri ve Saç Modasında Tavsiyeler

Saç Modelleri ve Saç Modasında TavsiyelerSaç Modelleri

Biz hanımlar için saçlarımız fazlasıyla önemlidir. Bakım konusunda asla taviz vermeyiz ve kimi zaman saatlerimizi harcarız saçlarımız için… Bakım konusunda sizlere önereceğim birkaç nokta var. Günlük bakımın yanı sıra düzenli olarak haftalık bakımı tercih etmeniz saçlarınızın yıpranmaması adına çok önemli. Haftalık bakım sayesinde saçlarınız daha uzun ömürlü ve daha parlak hale gelecektir. Saç modelimizi seçerken yüz hatlarımızı iyi tanımamız ve bizlere en uygun modeli tercih etmemiz çok önemli.
Saç Modelleri

Yüz şeklimize göre uygulanabilecek birsürü model var. En basiti küçük bir yüze sahipsek kabarık modellerden uzak duruyoruz çünkü bu küçük olan suratımızı ortaya çıkarıyor ve kabarık saçlarla absürt bir görüntü oluşturuyor. Örneğin yuvarlak yüzlü hanımlar…

Moda Merkezi

Dengeli bir yüz yapısıdır. Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz olsun inceltmek istiyorsanız saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Böylece saçınız ön planda olup, yüzünüzün yuvarlaklığı biraz olsun azalacaktır. Yüzünüzün hatlarına göre öne doğru kesilmiş tutamlarda yüzünüzü biraz olsun inceltecektir.

  Tekstilciler fasondan tasarıma geçiş yaptıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir