Bayilik ve Franchise

Serune Dış Ticaret Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Serune
Bayilik Kategorisi : Genel
Kuruluş Yılı : 2000
Şube Sayısı : 15

Firma Tanıtım : Serune Dış Ticaret, kurulduğu 2000 yılından günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileri ile uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Bir çok sektör ve ürün bazında, başta AB ülkeleri olmak üzere birçok ülkeden ithalat ve yine birçok ülkeye ihracat işlemleri gerçekleştirerek Türk Ekonomisine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

İthalatta; başta elektronik cihazlar,güvenlik sistemleri,tekstil makineleri ile kimyevi maddelerin mamül ve yarı mamül olarak ülkemize getirilmesi yoluyla ihracatımıza gerekli alt yapının oluşmasına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

İhracatta; tekstilden gıdaya, ev eşyasından muhtelif sanayi ürünlerine kadar bir çok kalemde ülkemizde üretilen ürünlerin dış pazarlara tanıtımı ve satışının gerçekleşmesi en önemli amacımızdır. Son zamanlarda hızla gelişen teknolojinin ülkemize getirilmesine ve ülkemizin gelişmesi ve insanımızın refah seviyesinin artırılmasına katkıda bulunmak amacıyla bu sahada çalışmalarını yoğunlaştırmış bulunmaktayız.

Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla firmamız, ileri teknoloji ürünlerinin ithalatı ve pazarlaması konusunda da lider konumunu güçlendirmek ve her geçen gün portföyüne yeni bir ürün ilave ederek gelişmesini sürdürmek gayesindedir

Bayilik Şartları : Görüşülür

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ertan ERDEM
Telefon : 05326105238
Web : www.serune.com
E-posta : serune@serune.com
Adres : Konya

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu