Bayilik ve Franchise

Sihirli Elmalar Bayilik Veriyor

Sihirli Elmalar Bayilik, Sihirli Elmalar Franchise, Bayilik İlanları, Bayilik Veren Şirketler, Türkiye Genelinde Bayilik

Sihirli Elmalar 1995 Yılından beri faaliyette olan Seçkin Hediye Sepetleri Gıda San.Tic. LTD ŞTİ. Bünyesinde 2007 yılında Kurulmuştur . Aynı zamanda Sihirli Sepetler.com ’un kurucularından olan Firmamız, Dünyada sadece Amerika’da 1950 yılından beri var olan ve yılda 100 milyon adet satılan karamel ve çikolata kaplı elmaları Türk insanı ile buluşturuyor.

2007 Yılında başlayan ve 1,5 yıl süren ar- ge çalışmasının ardından, Nefis Çikolata sosu , Karamel sosu ,çeşitli kuruyemişler , çeşitli şekerlemeler ile harmanladığımız ve sihirli bir tat elde ettiğimiz elmayı , yediden yetmişe tüm yaş gruplarının damak zevkine göre hazırladık. Aynı zamanda Kurumsal firmalar ve organizasyon firmaları tarafından da tercih edilen elmalarımızın , 24 ayar altın kaplamadan, kişiye özel elmalara kadar 300 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Hem sevdiklerinize hediye edebileceğiniz , hemde kendinizi şımartabileceğiniz muhteşem lezzetlerden oluşan Sihirli Elmaları para kazanabileceğiniz bir iş kolu olarak da değerlendirebilirsiniz. İster Bir AVM de stand kurabilirsiniz, isterseniz şehrin işlek ve kaliteli caddelerinde bir mağaza konseptine girebilirsiniz , istersenizde il bayiliği alarak tüm ilden sorumlu olabilirsiniz.

Hedefimiz; son derece hijyen şartlarda üretilen ,Tarım ve köy işleri bakanlığından onaylı olan Sihirli Elmaları tüm Türkiye’de parklarda ,bahçelerde ,Üniversitelerde,okullarda her yerde özellikle Tüm çocukların ve gençlerin vazgeçilmezi haline getirmek.

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Karamel ve çikolata kaplı elma konsepti. Soğutuculu stand ve elmaların yapıldığı sistem, yatırımcıya sağlanıyor.
UYGUN YER: AVM ve işlek caddeler.
BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Başta İstanbul, Ankara İzmir ve Antalya olmak üzere tüm şehirler.
BAYİLERDE ARANAN NİTELİKLER: Kendi işinin başında duracak girişimciler aranıyor.
YATIRIM MALİYETİ: 10 bin dolar + KDV
CİRO HEDEFİ: Aylık 18 bin TL.
KÂR MARJI: Yüzde 100.

İletişim Bilgileri

Sihirlielmalar.com mağazamızın mesai saatleri, hafta içi 09:00-18:00 , Cumartesi günü ise saat 09:00-13:00 saatleri arasındadır.Bu saatler arasında Telefon ve e-mail ile bize ulaşabilirsiniz.

E-posta adreslerimiz :
Siparişleriniz için : siparis@sihirlielmalar.com
Ödeme onayı için : info@sihirlielmalar.com
Bilgi almak için : bilgi@sihirlielmalar.com

Merkez:
Yaprak Mahallesi 12.cd No:7 Zekeriyaköy /Sarıyer/İSTANBUL
Tel:212 202 54 76 pbx . fax 0212 202 54 79

Mağaza:
Zekeriyaköy Çarşı Eğrisel Blok 5.cd No:10 Zekeriyaköy /Sarıyer/İSTANBUL
Tel:212 202 53 52

BAYİLİKLERİMİZ

Ankara İl Bayiliği
3B Grup Nasuh Akar M.Ziyabey C.Yüksel S.7/E-F BALGAT-ANKARA
Tel : 0312-478 72 92

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu