Bayilik ve FranchiseGıda ve Restoran Bayilikleri

Steak House Bayiliği Veren Firmalar

BURGER HOUSE
Şube sayısını 100’e çıkaracak

Burger House ilk şubesini 2009’da İstanbul Bağdat Caddesi’nde açtı. Şimdi İstanbul Şaşkınbakkal, Ataşehir, Etiler, Kadıköy ve Acarkent’te 5 şubesi var. Bunların yanı sıra Ankara Tepe Prime’da bir şubesi bulunuyor. Bu şubelerin üçü şirket tarafından işletilirken diğer üçü de franchise sistemiyle açıldı.

Burger House, 2012’de Antalya, İstanbul Bahçeşehir ve Ümraniye’de bulunan Buyaka AVM’de birer şube daha açacak. Ayrıca Şubat 2012’de İngiltere Leicester’da ilk yurtdışı şubesini açmaya hazırlanıyor. Burger House, önümüzdeki beş yıl içinde şube sayısını 100’e çıkarmayı hedefliyor. Bu şubelerin bazıları franchising sistemiyle açılacak.Burger House’un franchise giriş bedeli konsepte göre 50 bin ile 100 bin TL arasında değişiyor. Bir restoranın toplam yatırım tutarı ise, restoran büyüklüğüne ve lokasyo-na göre 170 bin ile 470 bin TL arasında değişiyor.

Burger House’da burger, steak ve sosis ana ürün grupları arasında sayılıyor. Restoranlarında 26 farklı hamburger ve dört farklı steak sunuluyor. Burger House ekmeklerini de kendisi hazırlıyor. Etleriyse Trakya’da anlaşmalı olduğu çiftliklerden temin ediyor.

Kemal GÜRER / Burger House ortağı
“Yabancı markalar gelecek”

Ülkemizde kişi başı yıllıkl2 kg et tüketiliyor. Bu rakam Avrupa’da 62 kg. Ekonomik koşulları göz önüne alsak bile aradaki tüketim farkı çok ciddi.
Bu rakamlar bile pazarın potansiyelinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Steak ve gurme burger işinin Türkiye’de her geçen gün daha da yaygınlaşacağını düşünüyorum. Bu gelişen pazar yabancı markaların da ilgisini çekmeye başladı. Özellikle steak ya da gurme burger konusunda faaliyet gösteren Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlandıklarını duyuyoruz.

Telefon: 0216 356 26 30
E-posta: info@burgerhouse.com.tr
Web: burgerhouse.com.trÖnceki sayfa 1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa
Etiketler

3 Yorum

  1. Söz konusu steakhouse firmalarının çoğu, örneğin en önde geleni Nusret’in tüm mutfak projesi S2000 Endüstriyel Mutfak tarafından yapılmıştır.

  2. Didim altinkumda bulunan yeni alisveris merkezi insaatimizin en ust katindaki 500mt2 alanli alanimiz icin restaurant sahiplerini bekliyoruz

  3. Günümüzde bilgisayar ve internetin girmediği çok az yer kaldı. Özellikle evlerimize. Maalesef iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da var. Çocuklarımızı eğitirken aynı zamanda onları korumanın da mümkün olabileceğini biliyoruz. Bu amaçla hazırlamış olduğumuz ürün sayesinde bunu gerçekleştirirken hem siz kazanın hem de biz kazanalım. Bir çok “evde iş” veya “ek iş” ilanlarında olduğu gibi sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Hatta önce siz kazanacaksınız, sonra bizim kazancımızı sizler bize göndereceksiniz. Sanal ortamda çalışmayacaksınız. Saçma sapan satış ortaklığı yapmayacaksınız. Gerçek bir iş yapmış olacaksınız. Ürünün nasıl satılacağı size telefonda bildirilecek. Çok uygun ücretli bir ürün olduğu için satması kesinlikle zor olmayacaktır. Her Şehirden (Büyükşehirler hariç) sadece 1 veya 2 kişiye iş verilecektir. Arayın detayları görüşelim. 0.555. 535 86 56 Herkese bol ve hayırlı kazançlar. Elemanımız değil Emeğinizle ortağımız olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu