Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Köfteci Bayilikleri / Sultanahmet Köftecisi Franchise Giriş Bedeli 100 Bin Dolar

Sultanahmet Köftecisi Franchise Giriş Bedeli 100 Bin DolarSultanahmet Köftecisi 250 şubeye ulaşacak

Sultanahmet Köftecisi, Türkiye genelinde 39 ilde 119 bayi ile hizmet veriyor. 2012 yılı sonu itibariyle 250 bayiye ulaşmayı hedefleyen Sultanahmet Köftecisi, Konya, Mardin, Çankırı, Amasya, Kahramanmaraş, Siirt ve Manisa’ya franchising vermeye hazırlanıyor. Yurt dışından da talep alan firma, öncellikle yurt içi hedeflerini tamamlayarak, daha sonra yurt dışına açılmayı planlıyor.

FRANCHİSİNG
FRANCHISE HİZMETLERİ
Ekibimiz size, sağlıklı bir işletme planı oluşturmanız konusunda destek olacak ve restoran döngüsü hakkında yol gösterecektir. Ayrıca restoranınızın başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için de fikir önerilerinde bulunacak ve destek araçları sunacaktır. Sultanahmet Köftecisi’nin onaltı haftalık franchise sahipleri eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve restoran yönetimi hakkında sizi donatacaktır.

MEKAN VE MİMARİ
Sultan Ahmet Köftecisi franchise sahibi olarak vermeniz gereken en önemli kararlardan biri restoranınızı kuracağınız bölgedir. Deneyimli ekiplerimiz, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, makul bir maliyete sahip ve bulunduğunuz bölgenin yapısına uygun, davetkâr ve ailelerin rahat edebileceği bir ortam yaratmak için uygulamaları başlatacaktır.
PAZARLAMA VE İLETİŞİM-KALİTE VE GELİŞİM
Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.Kalite ve Gelişim ekibimiz,müşterilerimize mevcut olan en iyi ürünleri sunmamızı sağlamak amacıyla gerek yerel gerekse uluslararası bazda piyasa trendlerini araştırmaktadır.Ürün özelliklerinden,paketlemeye ve yenilikçi tasarımlara kadar Sultan Ahmet Köftecisi ekibi her zaman piyasa trendlerinin bir adım öninde olmak için çalışmaktadırlar.

  Cızbız Köfte Restoranı Açmak

İşin Aynası

Uygun yer: AVM’lerde 50-100 m2 aralığında, caddelerde ise 100 m2-200 m2 mağazalar seçiliyor.
Yatrım maliyeti: Franchise giriş bedeli 100 bin dolar. Yatrım maliyet ise mekanın yerine ve konumuna göre 130 bin ile 200 bin TL arasında değişiyor.
Başvum için: info@sultanahmetkofteci.com.tr
ya da 0216 527 53 10

Köfte üzerine dükkan açmak için sitemizde bulunan köfte bayilikleri  sayfalarını inceleyebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İstanbul Köftecisi Franchising Veriyor

İstanbul Köftecisi Franchising Sistemi İle Bayilikler Verecek. İstanbul köftecisi bayilik şartları ve koşulları. Firma İsmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir