Oto Bakım Bayilikleri

Surface Car Care Bayilik Veriyor

Araç bakım ve koruma ürünleri alanında iş yapmak istermisiniz. Çok kazançlı bir sektör olan araç bakım ve koruma sektörüne mutlaka yatırım yapmayı düşünmelisiniz. 50 liralık malzeme veya parçayı 200 liraya sayarsınız ve kafadan yuzde 300 kazançtasınız, birde o parçanın araca takılması için yapılan işcilik var paraya para demezsiniz valla.

Surface Car Care

Firma İsmi : Surface Car Care
Bayilik Kategorisi : Araç bakım ve koruma ürünleri
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  6
Firma Tanıtım :  Surface Car Care, Araç bakım ve koruma ürünleri kapsamında her ürünün en iyisini üretmek ve tüketici ile buluşturmak maksadı ile geliştirilmiştir.

Bayilik Şartları : Kurumsal kimlik çalışmalar, standartlar ve bayilik ücretsiz verilmektedir. Talep üzerine standartlar ve proje yönetim detayı başvuran aday ile paylaşılabilir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Kurumsal kimlik ve pazarlama iletişimi desteği sağlanacaktır. Ürün ve uygulama eğitimleri ile alt yapı tesisat satın alma yönlendirme desteği sağlanacaktır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Yatırım maliyeti Ort – 20.000 – 50.000 TL arasında ekipman dahil olmak üzere bayi yoğunluğuna göre değişmektedir.

Bayilik için ek şartlar: Herhangi bir ek şart bulunmamaktadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Hüseyin Tetik
Telefon :  05497849631
Web Sitesi : surfacecarcare.com
E-posta Adresi :  huseyin.tetik@kardelen.toyota.com.tr
Adres :    Şanlıurfa Yolu 1. Km. Toyota Plaza Kardelen

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu