Oto Bakım Bayilikleri

Susuz Oto Yıkama Sistemleri Globowax – Dry Car Care Bayilik Veriyor

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | SUSUZ ARAÇ YIKAMA KONSEPTİYLE TANIŞIN

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiyede de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız “Gezici ve Çevreci Araç Temizliği” konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır.

Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

 ARACIN BULUNDUĞU NOKTADA GÜVENLİ TEMİZLEME

Yurtdışından getirilen sistem ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen GLOBOWAX | DRY CAR CARE , sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarmasının yanı sıra, özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. DRY CAR CARE Nano Yüzey Temizleyici’nin sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.

 DOĞA DOSTU ARAÇ YIKAMA SİSTEMİ

Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | DRY CAR CARE özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.

 GLOBOWAX | DRY CAR CARE FRANCHİSİNG YOLUYLA BÜYÜYECEK

Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken GLOBOWAX | DRY CAR CARE, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde de franchising verecek.Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX | DRY CAR CARE karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler

(1)     -Yatırım bütçesi: 5.000 TL ve Üzeri
(2)     – İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek
(3)     – İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4)     – Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında uygulama alanı

Bayilik ile ilgili Destekler :

(1)      – Ürün Tedariği
(2)     – İşletmenin açılabileceği konumlar ile ilgili danışmanlık desteği
(3)     – Belirlenen faaliyet bölgesi göz önünde bulundurularak fizibilite çalışmasının yapılması ve gerekli sermaye, ödeme koşulları, yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi bilgilerin sağlanması
(4)     – Mağazanın açılım aşamasında iş planının oluşturulması için destek
(5)     – Personel, ürün ve sistem kullanım eğitimi
(6)     – Gerektiğinde Franchise´ın problemlerine anında çözüm getirilmesi
(7)     – Tanıtım faaliyetleri, organizasyonlarda danışmanlık desteği
(8)     – Tasarım / Matbaa Grafik Çalışmaları Desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

Standart uygulamalarda  %250 ( toplam maliyetin 2,5 katı şeklinde) , profesyonel detaylı temizlik uygulamalarında ise  % +600

2021 Yatırım Seçenekleri

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Mert    ZANDALI
Telefon :  05304416120
Web Sitesi : www.drycarcare.com
E-posta Adresi :  mert@drycarcare.com
Adres :    BAŞAKŞEHİR/BAHÇEŞEHİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu