Bayilik ve FranchisePizza Bayilikleri

Tadım Pizza Franchise Veriyor

tadım pizza bayilik, tadım pizza franchising, tadım fizza franchise, pizza bayilik, ücretsiz bayilik

Ankaralılar Tadım Pizza ile 1984 yılının Mayıs ayında, Fuar Sokak’ta kurulan küçük bir restoran ile tanıştı.

1986’da ikinci şubesini Mesnevi Sokak’ta açan Tadım Pizza, 4 yıl sonra da Ankara’nın en işlek caddelerinden Tunalı Hilmi’deki yerini aldı. O yıllardan itibaren Tadım Pizza, özellikle Ankaralı gençlerin en gözde mekanları arasındaki önemini korudu.

Tarih 1992 yılını gösterdiğinde ise, Türkiye’de henüz çok fazla duyulmamış bir sistemi, franchise sistemini bünyesine entegre etti. Tadım Pizza’nın başarısının farkına varan pek çok girişimci için bir fırsat ortaya çıktı. Böylece Ankaralılar için farklılık yaratan Tadım Pizza, tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı.

Bu değişim ve büyüme politikasıyla bugün Tadım Pizza, Ankara başta olmak üzere İstanbul, Antalya ve Bursa’da 30’a yakın şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Yakın zamanda ise Samsun, Kayseri, Eskişehir ve Diyarbakır’da yeni lezzet noktalarını açmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Tadım Pizza, kurulduğu zamandan bugüne Türkiye’nin en seçkin pizza markalarından biri haline geldi. Çünkü Tadım Pizza ekibi, her zaman sağlıklı ürünü ve lezzeti yakalamak için çalışıyor, daha iyisi için sürekli kendini geliştiriyor. Kullanılan her malzemenin en tazesi tedarik ediliyor, pizza hamurları günlük açılıyor, eşsiz pizza sosu ile birleştirilen ürünler önceden hiç tadılmamış bir lezzeti ortaya çıkarıyor. Tadım Pizza ayrıca yemekleri, makarnaları, sandviçleri, salataları, aperatifleri ve tatlılarından oluşan zengin menüsü ile her yaşa ve ekonomiye hitap ediyor.

Zaman değişiyor, mekanlar değişiyor, sektör değişiyor. Tadım Pizza sıcak ortamını, hizmet anlayışını ve eşsiz lezzetini korumaya devam ediyor.

Neden Franchising ?

Franchise, yiyecek içecek sektöründe çağımızın en verimli iş modelidir. Başarısı kanıtlanmış markaların kendilerine has iş yapma usullerini, deneyimlerini ve markalarının gücünü girişimcilerle paylaşmasının yöntemidir. Franchise sistemi ile girişimciler kendi işlerini yaparken kendi başlarına kalmıyorlar. Uzun süreli bir anlaşma çerçevesinde başarının sırlarını ve getirilerini paylaşıyorlar. Bütün dünyada binlerce marka franchise sistemiyle yayılıyor, birçoğu da sınırlarının dışına çıkıyor.

Tadım Franchise Sistemi

Adaylar sisteme dahil olabilmek için gerekli başvuruyu web adresinden, telefonla veya bizzat merkezde yapar. Başvuru dosyası, merkez ofis tarafından incelendikten sonra aday mülakata alınır; ardından bölge, şehir, bina ve kişiler ile ilgili görüşmeler ve incelemeler yapılır. Bu noktalarda da uygunluk sağlandığında, franchise sözleşmesi imzalanarak sisteme giriş bedeli tahsil edilir. Tadım Pizza, franchisee’ye belli aralıklarla hizmet içi eğitimler verir, denetimler yapar ve sistemin işleyişini denetler. Böylelikle tüm franchise işletmelerinin Tadım Pizza’nın kalite standartlarında hizmet vermesi sağlanır. Açılış öncesinde, sırasında ve sonrasında operasyonel destekle birlikte satış ve pazarlama destekleri de verilmektedir. Pizza ve restoran sektöründeki yılların tecrübesini, yenilikçi ve teknolojik desteklerle sahaya yansıtmak, satışları arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele bir çalışma söz konusudur. Tadım Pizza franchisee’si kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

Kendi Tadım’ınızın Patronu Siz Olun

Tadım Pizza Franchise ile hem lezzetli hem de çok kârlı bir iş anlaşması sizi bekliyor. Aşağıdaki şehir veya ilçelerden birinde yaşıyorsanız ya da söz konusu bölgelere yatırım yapmak isterseniz size kârlı bir teklifimiz var. Tadım Pizza Franchise ile bölgenin ilk Tadım Pizza şubesini siz açın, kârınızı katlayın.

Tadım Franchise Bölgeleri

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Samsun, Trabzon, Adana, Konya, Kayseri, Mersin, İzmit, Eskişehir, Gaziantep.

İletişim Bilgileri

Sıfıraltı Gıda Turizm ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres: Beştepeler Mah. Nergiz Sokak Via Tower İş Mrk. No:7 Kat:19 Daire:45 Söğütözü / Ankara
Tel: 0312 219 0 444 Faks: 0312 219 0 407
E-Mail: info@tadimpizza.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu