Bayilik ve Franchise

Tatlıcı Tombak 2012 Yılında 50 Yeni Franchise Verecek

Tatlıcı Tombak Hedef Marmara Bölgesi

Tatlıcı Tombak da franchising sistemiyle şube ağını hızla genişleten markalar arasında yer alıyor. Bugün 20 ile yayılmış şube ağıyla 40 noktada faaliyet gösteriyor. 2012 yılı içerisinde franchise yatırımlarına hız vermeyi planladıklarını söyleyen Tatlıcı Tombak Genel Müdürü Hüseyin Demirci, İstanbul ağırlıklı olmak üzere Marmara Bölgesi’ni hedeflediklerini ve 2012 sonuna kadar 50 yeni franchise şube planladıklarım kaydediyor. Demirel, yurt dışı hedeflerine yönelik olarak ise “Bu yıl için yurt dışında yatınm yapmak gibi bir planımız yok. Ancak önümüzdeki yıllarda yurt dışı yatınmlan gündeme alma)i planlıyoruz” diyor.

Tatlıcı Tombak

Tarihçemiz;

Tatlıcı Tombak, ünlü tiyatro sanatçısı Nedim Saban tarafından “ Tatlı Sanattır” sloganı ile 2004 yılı içerisinde kurulmuştur. Tüketicilerin ihtiyaçlarım göz önüne alarak franchise sistemiyle büyüyen Tatlıcı Tombak markası yaratılmıştır.

Kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin 7 bölgesinde var olan Tatlıcı Tombak eski İstanbul muhallebici geleneğini modern mekanlara taşıyarak geleneksel ve nostaljik tatları yaşatmayı hedeflemektedir. 2007 yılında Dudullu’da uyum yasaları ve gıda yönetmeliklerine göre inşa edilen modern bir tesise sahip olunmuştur. Kendisini sürekli geliştiren genç ve dinamik bir marka olan Tatlıcı Tombak, yeni mimari konsepti ile cafe tarzı geniş ve ferah mekanlar açmakta; aynca ana arter caddelerde köşe dükkanlar açarak paket servis ağırlıklı çalışmayı hedeflemektedir.

Gerek kendi dükkânları gerekse de Franchise şubeleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında 24 ilde 60 ayrı şubeyle var olan Tombak, 2009 yılının son çeyreğinde yenilenen yönetim kadrosu ile kendini profesyonel ellere teslim etmiş ve kurumsal kimtik çalışmalarını tamamlamış bulunmaktadır. Menüsünde sütlü tatlılar, pasta, cheesecake. baklava çeşitleri, börek çeşitleri, sıcak soğuk içecekler, kahve çeşitleri, dondurma çeşitleri, sabah kahvaltısı, aperatif yemekler bulunan Tatlıcı Tombak: gerek yatırımcılarının gerekse de misafirlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Dudullu’da 3500 mt. Karelik bir alanda günlük üretim yapmakta ve tüm Türkiye’ye sahip olduğu güçlü lojistik ağ ile dağıtmaktadır.

Sertifikalarımız;

Firmamız, 2007 yılında Dudullu’da Avrupa uyum yasatan ve gıda yönetmeliklerine göre inşa edilen modern tesisi ve sahip olduğu gıda üretim sertifikaları ite birlikte, sağlık ve lezzeti bir arada sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

İşin Aynası

Uygun yer: Özellikle İstanbul ve Marmara hedef bölge.
Yatırım maliyeti: Yaklaşık 40 m2’lik bir şube için yatırımın maliyeti ve isim hakkı toplamı 60 bin TL.
Başvuru için: info@tombakgida.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu