Gıda ve Restoran Bayilikleri

Tavuk Restaurant Franchise Alınabilecek Firmalar

Tavuk Restoran Bayilikleri

Tavuk restaurantları alanında franchise almak isteyen girişimciler için franchise veren firmaların özeti.Hangi firmanın ne kadar şubesi var kısa kısa bilgiler edinilmesi açısından güzel bir derleme.Tavuk Türk insanının damak tadına hitap ediyor ve oldukça fazla ilgi görüyor.Özellikle Tavuk restaurant zincirleri Türkiye ye ciddi yapıtırımlar yapıyorlar…

KENTUCKY FRİEND CHİCKEN

Kentucky tavuk restaurant ları Türkiye de ilk olarak franchise sistemini uygulayan zincirdir.KFC Türkiye restaurant zincirinin sahibi Süzer Holding.İstanbulda 44 franchise Türkiye toplamında ise 52 franchise ile hizmet veriyor.

Tavuk restaurant
Tavuk Restoran Bayilikleri

NANDO’S

Nando’s restaurant ları ilk olarak 2007 yılında Türkiye de franchise sistemini uygulumaya geçirdi.Eskişehir ile başladığı Tavuk restaurantları zinciri serüvenine İstanbul Cevahir Avm de açtığı restaurantla devam etti.Nando’s restaurant özellikle portekiz sitilinde pişirilerek hazırlanan tavukları ve afrika ya ait peri-peri sosuyla meşhur.Nando’s un hedefi ülke çapında restaurant sayısını 60 a çıkarmayı hedefliyor.

TAVVUK

Keskinoğlu grubuna bağlı Tavvuk restaurant ları 1963 yılında kuruldu.İlk restaurant ını Akhisar da açan Tavvuk , 2013 yılında franchise sistemi ile restaurant zinciri olmayı planlıyor.

HEN COOPS

CreativeWorkGroup bünyesinde kurulan restaurant bir Türk şirketi.Hen Coops ilk şubesini Batı Ataşerde Andromeda Residance de açtı.Farklı ürünleriyle dikkat çeken restaurant, chicken baskets renkli popper ve meyve özlerinden elde edilen renkli tavuklar ve light select seçeneklerini müşterilenin beğenisine sunuyor.

BBQ CHICKEN

BBQ Chicken restaruant ları Güney Koreli.Türkiye pazarına ise Üçeş Tekstil in sahibi soktu.BBQ Chicken restaurant zincirleri alanında tam bir dev diyebiliriz.Dünya çapında 30 Ülkede faaliyet gösteren BBQ Chicken Restaurant 12 farklı marka ile 10 bin küsür restarunt a sahip.Türkiye de 4 şubesi var.Hedef 50 restaruant.

POPEYES

Popeyes restaurant ları da Nando’s gibi Türkiye ye ilk adımı 2007 yılında attı.Firma Abd li.Türkiye pazarına sokan grup ise tanıdık.Burger King in Türkiye temsilcisi Tab Gıda grubu.Popeyes in Türkiyede 54 restaurantı bulunuyor.

WIENERWALD

Wienerwald restaurantları Alman.Sektöre gireli 1 yıl oldu.Fakat hızlı bir giriş yaptı denilebilir.Toplam restaurant sayısı 30 küsürlerde. Aylık yaklaşık 3500 ziyaretçi ağırlayan restaurant Türk insanına daha yatkın olan çevirme tavuk yapıyor.

Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Bayilik Veren 30 Marka

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. tsk’ler guzel arastirma olmus. Bizde dusunuyoruz tavukla ilgili birseyler. ben hollandadayim, burda da tavuk meshur. tr’ye yatirim yapmak istiyoruz insallah.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu