Bayilik ve Franchise

TeaMax’dan Kendi İşini Kurmak İsteyen Girişimcilere Franchise Fırsatı

Beklediğiniz fırsatı yakalamak için acele edin! Bütün dünyayı etkisi altına alan bu yeni trendin getirdiği fırsatı kaçırmayın, geç kalmayın! Kendi işinizi kurmak için hemen arayın.

Bubble Tea – Baloncuklu Çay, 1980’li yıllarda ilk olarak Asya ülkelerinde ortaya çıktı. Çok kısa sürede bütün Asya ülkelerine çok hızlı bir şekilde yayıldı ve bir yaşam biçimine dönüştü. Bugün Asya’da her köşe başında bir Bubble Tea – Baloncuklu Çay satan mağazaya rastlamak mümkündür. Bu kadar çok mağaza olmasına rağmen bütün mağazaların önünde oluşan uzun müşteri kuyrukları dikkat çekicidir.

Muhteşem bir ürün olan Bubble Tea – Baloncuklu Çay tamamen doğal bir içecektir. Enerji ve vitamin kaynağı olduğu gibi besleyicidir de. İçerisinde sağlığa olumsuz etki edebilecek hiçbir madde yoktur. Bu bakımdan, tüketilmesinde hiçbir endişe taşınmaz ve herkes tarafından gönül rahatlığıyla bolca tüketilir. Üstelik içerisine konan özel baloncuklar, içeceğe muhteşem bir tat, lezzet, keyif ve eğlence katmaktadır. Bu yönüyle de alışkanlık yaratan vaz geçilmez bir nitelik kazanmaktadır.

Bu ürün ve trend kısa sürede Batı dünyası tarafından keşif edildi. Asya’dakine benzer bir süratle Amerika ve Avrupa’da da yayılmaktadır. Şimdi de TEAMAX markasıyla Türkiye’de!

TeaMax markasını sunan HoReKaBar Group, 1984 yılından beri gastronomi ve gastronomi ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. HoReKaBar Group, sektörde 30 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimleri ile yurtiçi ve yurtdışı imkanlarını birleştirerek TEAMAX markasını kendi işini kurmak isteyen girişimcilere sunuyor.

Siz de bu cazip iş fırsatını yakalamak için hemen Franchise Başvuru Formunu doldurarak müracatınızı gerçekleştirebilirsiniz veya dilerseniz aşağıdaki şirket yetkilimize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Sayın Ferşat Ruşen: 0549 – 438 61 10

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu