Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Tedev Mühendislik, 3D Sinema Sistemleri Bayiliği Veriyor

Tedev Mühendislik, 3D Sinema Sistemleri Bayiliği VeriyorUç boyutlu kazanç

TEDEV Mühendislik, 3D sinema konusunda bayilik veriyor. En az 20 okul ile anlaşma yaparak, okullara 3D sinema sistemleri satabilirsiniz.

okulda-3d-sinemaSon yıllardaki en kazançlı yatırımlardan biri olan okullarda 3D sinema gösterimi yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Tedev Mühendislik, bu alanda bayilik veren şirketlerden biri. Gelişmiş 3D polarizasyon teknolojisinin kullanıldığı sistemde, yatırımcı-okul-öğrenci üçgeninde bir anlamda üç boyutlu bir yatırım fırsatı sunuyor.

3D donanım ve 3D içerik çözüm ortağı TEDEV Mühendislik, yatırımcılara, lisanslı, orijinal, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı stereoscopic yeni nesil 3D filmin yanında tam uyumlu 3D gösterim donanımım da anahtar teslim şeklinde veriyor.
MİNİMUM 20 OKUL

Tedev Mühendislik, 3D sinema gösterim altyapısı. konferans salonları kurulumu ve 3D teknolojik sınıflar inşa eden bir şirket. Okullarda 3D sinema gösterimi konusunda ise ülke çapında bayilik vererek Türkiye’nin en güçlü nontheatrical 3D sinema gösterimcisi olmayı hedefliyor.

Vizyon sahibi girişimcilerin arandığı bu bayilik sisteminde en az 20 okul ile ön anlaşma yapılması gerekiyor. Bayilere kendi şehirlerinde gösterim izinleri alınmış olan 3D filmlerin sunumu için gerekli tüm teknik donanım ve eğitim veriliyor. Verilen sistemde tek pıojeksiyonlu RealD 3D teknolojisine sahip ekipmanlar yer alıyor. Okullarda 3D gösterim için oluşturulan 3D sistemini, TEDEV’in uygulama ofisinde test etme imkanı da bulunuyor. Ayrıca bayiye, broşür, poster, baskı gibi pazarlama materyalleri ile de destek olunuyor.

İletişim

Telefon: (0212) 236 84 11
Faks : (0212) 236 57 97
E-Posta: info@tedev.com.tr

  Çilek Odası 2012 Yılında 35 Franchise VerecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir