Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / TeleCard Mobil Bayilik Veriyor

TeleCard Mobil Bayilik VeriyorTeleCard Mobil Bayilik Veriyor, Kobikom İletişim Bayilik Veriyor, Telekomunikasyon Bayiliği

Ev Telefonuna Kontör Yüklenir mi?
YÜKLENİR Hem de %80 Daha Ucuza Konuşmanızı Sağlar.

Ev telefonunuza TeleCARD yükleyerek Tüm dünya ile en uygun fiyat tarifesi üzerinden konuşun. Konuşmak için yapmanız gereken tek şey sabit telefonunuzdan 0811 293 0812 numarasını çevirmek. (Erişim numarasını Telefonunuzun hafızasına kayıt ederseniz her defasında erişim numarasını tuşlamak zorunda kalmazsınız) Eğer hattınıza TeleCARD yüklediyseniz erişim numarasını aradığınızda Lütfen aramak istediğiniz numarayı girin anonsunu duyacaksınız bu anonstan sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayarak TeleCARD üzerinden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sabit telefonunuza internet sitemizdeki Hemen Yükle bölümünden TeleCARD yükleyebilirsiniz aynı zamanda Türkiye genelinde birçok kontör ve parça kontör satış noktalarından sabit numaranıza direkt TeleCARD yükleyebilirsiniz.

Firma İsmi : Kobikom iletişim ve bilişim hizmetleri
Bayilik Kategorisi :
Telekomunikasyon
Kuruluş Yılı :
2009
Şube Sayısı :
350
Firma Tanıtımı : 2004 Yılında Telekomünikasyon sektöründe yapılan özelleştirmeden sonra Türkiye ve Yurtdışı Operatörleri ile iş ortaklığı yapıp, ara bağlantılarını tamamlayarak Türkiye’de bir çok Kurum ve Kuruluşlara ses hizmeti sağlayan firmamız 2009 yılı itibari ile BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu Başkanlığı ) tarafından STH Sabit Telefon Hizmeti verme konusunda Ulusal olarak yetkilendirilmiştir.

Yetkilendirildiği tarihinden itibaren Kurumsal müşteri sayısını hızlı bir şekilde artıran Firmamız kendini sürekli geliştirip, sektöründe yenilikleri takip ederek 2010 Yılı itibari ile Kurumsal müşterilerine sağlamış olduğu ses hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk olarak Bireysel kullanıcılara yönelik çıkarmış olduğu “TeleCARD Mobil” alternatif GSM arama kartı hizmeti ile sektöre farklı bir boyut kazandırmıştır.

Hâlihazırda İletişim giderleri yüksek olan birçok Kurum ve Şirket iletişim giderlerini azaltmaları konusunda Kobikom Hizmetinden faydalanmaktadır. Memnun müşteri anlayışını en üst sırada tutan, Kurumsal ve Bireysel kullanıcılara şeffaf ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan Firmamız aynı zamanda ‘’Gerçek Değerlerle Konuşun’’ sloganıyla müşterilerini mümkün olan en uygun fiyatlarla konuşturmayı kendine hedef olarak görmektedir.

  Mr.WetClean Kuru Temizleme Bayiliği Veriyor

Bayilik Şartlarımız : Bayilik için herhangi bir teminat talebinde bulunmuyoruz. Sadece en az 5000 tl. değerinde ürün alımı yapılması gerekmektedir
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz :
Afiş,Bröşür,sms desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
5000 tl. Tatırım maliyeti % 24 lere varan kar marjı
Bayilik için ek şartları :
yok

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : ferdi yıldız
Telefon : 0224 211 00 48
Web Sitesi : www.kobikom.com
E-posta Adresi : satis@kobikom.com
Adres : Kobikom İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Y.Yalova Yolu 4 km BUTTİM A Blok Kat:4 No: 1039
Osmangazi/BURSA-TÜRKİYE
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir