Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Timex İnternational Çağrı Merkezi Bayiliği Veriyor

Timex İnternational Çağrı Merkezi Bayiliği VeriyorTIMEX INTERNATIONAL MANAGEMENT

2004 yılında Almanya’da kurulan TIMEX Management Agentur, Uluslararası Ticaret çerçevesinde başta Türkiye olmak üzere Güney Afrika, Çin, Suudi Arabistan ve Ortadoğu Ülkelerinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

2006 yılında kurulan Marex Bilisim Telekominikasyon sektöründe 2011 yılına kadar Türkiye geneli faaliyetlerini sürdürdü.

2010 yılında Türkiye piyasasına acılan TIMEX kısa sürede Telekomünikasyon sektörüne uyumluluk sağlayarak hızla büyümüştür.

TIMEX ile MAREX firmalarımızın 2011 yılı başlarında Türkiye’ de başlattığı ortak girişimle güçlenen Firmamız, TIMEX İnternational Management adını alarak Telekomünikasyon ve Uluslararası Ticarette faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir.
Büyümesini hızlandıran sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Bundan 4 yıl sonra iki katına çıkması bekleniyor. Kamu, çağrı merkezinden en fazla yararlanan sektörler arasında daha da öne çıkacak. Yenibiris.com’dan çağrı merkezi istihdam dosyası…
Türkiye’de son 10 yılda büyük bir ilerleme gösteren çağrı merkezi, çalışan sayısını her yıl yaklaşık olarak yüzde 15 oranında artırıyor. Sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Çağrı merkezi, yaptığı yeni atılımlarla deneyim kazanmak isteyen gençlerin umut kapısı.

Firmalar kendi çağrı merkezlerini kurmak yerine çoğu zaman profesyonel çağrı merkezleriyle anlaşıyor. Birçok sektör bu hizmetten yararlansa da başı bankacılık-finans ve telekomünikasyon çekiyor. Çağrı merkezlerinin oranı kamu kuruluşlarında da artıyor. Bakanlıklar, belediyeler, eğitim müdürlükleri gibi kurumlar çağrı merkezleri aracılığıyla vatandaşla iletişim kuruyor.

Bu verimli iş kolundan faydalanmak iş geliştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bayilik Verilecek Bölgeler TÜRKİYE GENELİ

Yetkili: EMRAH TİMEX
Telefon:
(541) 3491441
E-posta:
bayi@vodanetbayi.com

  Sermed Havuz BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar, çağrı merkezi bayiliği, çağrı merkezi bayilikleri, çağrı merkezi bayiliği 2017 …

2 Yorumlar

  1. Arkadaşlar Çağrı Merkezi Açmak İsteyenler Bana Ulaşa Bilirler Direk Projesi Hazır ountbaund projeler var elimde ve çağrı merkezi açmak isteyenlere yer kira ve kuruluş haricinde size 5000 Tl ye Türkiyenin neresinde olursanız olun malzemeler sağlaya bilirim 10 sitlik yani kişilik

    Numaram : 05322506936

  2. c kkalede cagri merkezi acmak istiyorum bilginize 0541 655 39 95 0534 019 94 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir