Bayilik ve Franchise

Türk Barter, ülke genelinde 25 franchise verecek

Dünya Barter Birliği üyesi ve Barter sisteminin Türkiye’deki öncü kuruluşu Türk Barter, bünyesinde bulunan İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Eskişehir, Kayseri, Bursa, Antalya, Adana ile 10 şubeden sonra ülke genelinde 25 franchise vererek daha da büyüyor. Türk Barter, sunduğu yeni çözümlerle 1994 yılından beri iş dünyasının çözüm ortağı oluyor. Şimdi ise Türkiye’nin ticari potansiyeli yüksek merkezlerinde Barter Ortak Pazarını temsil edebilecek ve ekip kurabilecek girişimcilerle iş ortaklığına gidiyor. Türk Barter’ı yansıtabilecek, kazanmayı ve kazandırmayı seven, ülkemizin ticari potansiyelini yükseltebilecek akıllı girişimcilerle, kazancı ve geliri hazır 6500’ün üzerindeki ticari kurumsal müşterisini bir araya getirerek iş ortaklıkları başlatacak.

Dr. Sırrı Şimşek: “İşiniz ve Kazancınız Hazır”
Türk Barter başlattığı “İşiniz ve Kazancınız Hazır” Franchise kampanyasıyla ilgili Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı M. Sırrı Şimşek, şu sözleri dile getirdi: “Franchise çalışmamız sayesinde nakit tasarrufu sağlayan, bilinen en ucuz finansman kredisi olarak kullanılan, işletmelere hem kriz dönemlerinde hem de sağlıklı ekonomilerde yeni açılımlar sunan, Barter Ortak Pazarının daha geniş kitlelere ulaştırılmasını sağlayacağız.

Uyguladığımız Franchise modeli bütün dünyada Barter şirketlerinin uyguladığı franchise modeli ile büyük benzerlikler taşımaktadır. Fakat Barter Franchise modelini uygulayan Türk Barter’ın sunduğu en büyük fayda, franchise olacak girişimcilerin Barter Ortak Pazarı’na kazandıracakları üye şirketlerine proje hazırlayabilecek tarzda yetiştirilmeleri olacaktır. Aynı zamanda hazır bir iş ve kazanç ile başlayacak olan franchise, elde edeceği yeni müşterileriyle Türk Barter Franchise’ı da daha çok kazanacaktır”

Türk Barter, barter sistemine olan katkılarıyla uluslararası barter sektöründe ödüle layık görülen ve işini sürekli geliştiren bir hizmet anlayışını yaygınlaştırabileceği ve elde edilen tecrübelerin paylaşılabileceği modelleri uyguluyor.

Turk Barter International
Florya Cad. Plaza Florya No.88 / 4
34149 Bakırköy, İstanbul
Tel: +90 (0)212 468 60 00
Mail: info@altinmedya.com
Web: turkbarter.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu