Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Vega Planetaryum Bayilik Veriyor

Vega Planetaryum Bayilik VeriyorvegaFirma İsmi : Vega Planetaryum
Bayilik Kategorisi : Eğitim- Teknoloji
Kuruluş Yılı : 2012
Şube Sayısı : 1
Firma Tanıtım : Planetaryum, Üç boyutlu panoramik görüntü teknolojisini zengin görsel ve ses efektlerle destekleyerek öğrenme sürecini eğlenceye dönüştüren yenilikçi bir eğitim yaklaşımın ürünüdür. Yetişmekte olan çocuklarımızda bilim felsefinin temelini atmak, gözlem gücünü ve yaratıcılığını arttırılmak amacı için ideal ortamlardır. Kreş, anaokulu, İlkokul, ortaokul ve lisedeki müfredata uygun filmleri ile izleyeni çıkardığı yolculukta adeta büyülemekte ve sanal bir gerçeklik algısı yaratarak, yaşarken öğrenme sürecini görsel ziyafete dönüştürmektedir. Planetaryum gösterimlerinde, başta astronomi olmak üzere biyoloji, coğrafya, fizik gibi temel bilimler ve daha birçok farklı alanlarda hazırlanmış zengin çeşitliğe sahip filmler ile gerçeğe çok yakın simülasyonlar bulunmaktadır.

Yetişmekte olan evlatlarımızın gelişimine eğlence ve oyun ortamında çağdaş bir yaklaşımla bilimsel ve teknik yöntemlerle katkıda bulunmak isteyen bir görsel eğitim kurumuyuz. Çocuklarımızın bilim felsefesini kavramasına, farkındalık düzeyini yükseltmesine ve bilimsel merakını artırmaya yardımcı olacak sunumlar yapıyoruz.
Bayilik ile ilgili Destekleriniz : Eğitimde gün geçtikçe önemi artan görsel öğrenmenin vazgeçilmezi planetaryumları ülkemizde yaygınlaştırmak için tüm Türkiye’ye bayilik veriyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden ve gelişmeleri ürünlerine kısa zamanda yansıtan yenilikçi yapısı ile Vega Planetaryum, iş ortaklarıyla birlikte sektörünün öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

Vega Planetaryum, sürdürülebilir ve verimli iş ortaklığı için şart olan değerlendirme, araştırma ve geliştirmeye gerekli önemi vermekle birlikte, güvenilir ve kaliteli hizmet için hiçbir özveriden kaçınmamaktadır.

İş ortaklarımızın rekabet ortamında güçlü ve hızlı hareket edebilmelerini sağlamak için her yıl kubbe, gösterim aynası, ekipman ve filmlerinizi yenilemekteyiz. Çözüm ortağı olarak sektöründe lider ve teknik desteği yaygın firmalarla çalışmaktayız.

İş ortaklarımızla birlikte büyümeye inandığımız için birikim, bilgi ve teknik desteğimizin yanı sıra kurumsal yapılanmadan pazarlama stratejilerine, müşteri memnuniyetinden gösterim kalitesine kadar daima yanınızda olan iş kardeşliğine hoş geldiniz.

  Potema Türkiye Temizlik Alanında Bayilik Veriyor

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yüksek kar marji nedeni ile 3 ile 6 ayda kendini finanse etmektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Egemen PEKER
Telefon : 0 546 966 04 21
Web Sitesi : www.vegaplanetaryum.com
E-posta Adresi : info@vegaplanetaryum.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir