Bayilik ve Franchise

Verita İletişim Hizmetleri Franchise Veriyor

Firma Tanıtımı: 2009 yılında kurulan Verita İletişim Hizmetleri Kurumsal Ses, Internet, IPSantral ve Katma Değerli Hizmetler konusunda ürün ve hizmetleri bulunan BTK tarafından STH lisansı bulunan bir operatördür. 27001;2005 kalite belgesi ve uluslararası çok güçlü bir altyapı ile hizmet veren Verita İletişim; teknoloji kullanımı, rekabetçi fiyatları, çağrı merkezi uygulamaları, sanal santral ve sanal sekreterlik hizmetleri ile müşteri ve çözüm ortaklarının Rekabet Gücü olmayı başarmıştır. 2012 yılı içerisinde telemarketing, bayii ve kurumsal satış ağını güçlendirmeyi hedefleyen Verita İstanbul dahil olmak üzere satış yetkisi dağıtmayı hedeflemektedir.
Marka : Verita
Sektör : Telekominikasyon
Kuruluş Yılı : 2012
Toplam Çalışan Sayısı: 120
Merkez Ülke : Türkiye
Toplam Şube Sayısı : 4

Franchise/Bayi Sube Sayisi: 3

Ürün Hizmet Kapsamı: Kurumsal müşterilere ses paketleri, Internet hizmeti, IP santral, IP Telefon, Sanal santral,sanal asistan, çağrı merkezi yazılımları

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: Telekomünikasyon, enerji, kurumsal satış, yazılım, teknoloji, santral ve benzeri ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlamasında tecrübeli; kurumsal, soğuk ve sıcak satış yapacak, hedefler doğrultusunda çalışan ve yüksek gelir hedefleyen çözüm ortakları aramanmaktadır.

Bayilik Paket(ler)inin içeriği : Kurumsal müşterilere ses paketleri, Internet hizmeti, IP santral, IP Telefon, Sanal santral,sanal asistan, çağrı merkezi yazılımları
Hedef Bölgeler : Türkiye
İsim Hakkı Bedeli: 1 – TL
Minimum Nakit İhtiyacı: 1000 – TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi: 3000 – TL
Girişimcilere Verilen Destekler: Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Bölge Koruması
Girişimcide Aranan Özellikler: Telekomünikasyon, enerji, kurumsal satış, yazılım, teknoloji, santral ve benzeri ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlamasında tecrübeli; kurumsal, soğuk ve sıcak satış yapacak, hedefler doğrultusunda çalışan ve yüksek gelir hedefleyen çözüm ortakları aramanmaktadır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Soner Dur
Adres : Eski Büyükdere Cd. Sanayi Mh. Behçet Sk. Büyükdere İş Merkezi No:1 Kat:2 34416 4. Levent – Kağıthane İstanbul
Telefon : +90 212 270 80 82
Faks : +90 212 270 71 33

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu