Bayilik ve Franchise

Waffamel franchising veriyor

2011 yılında kurulan Waffamel, Hollanda’nın yaklaşık 200 yıllık geleneksel tadı olan ‘stroopwafel’ın üretimine İstanbul Bahçelievlerdeki imalathanesinde başladı. Bu tatlıyı Türk damak tadına adapte ederek tüketiciye sundu. Dünyada hızla yayılan stroopwafel çılgınlığının Türkiye’de üretim, satış ve pazarlama anlamında liderliğini elinde bulunduran şirket, orta vadede komşu ülkeler ve Ortadoğu pazarlarına da girmeyi hedefliyor.

Waffamel Genel Koordinatörü Gökhan Fidan, franchising vererek büyüme yoluna gitmeyi seçtiklerini belirtiyor ve şöyle devam ediyor:

‘Ticaret anlayışının farklı ve modern yorumlarından olan bu sistemle, lisans verdiğimiz işletmecilerin iş süreçlerini devamlı kontrol etmeleri ve marka temsilini en iyi şekilde gerçekleştirmeleri durumunda, birlikte, sağlam ve kârlı bir ivme yakalayacağımızı düşünüyoruz. Hollanda orjinli setroopwafel artık dünyanın önemli ülkelerinde zevkle tüketiliyor. Biz Türkiye’de bu ürüne VVaffamel dedik ve ülkemiz genelindeki seçkin noktalarda yerimizi almak için gerekli tüm yatırımları yaptık. Türk halkının damak tadına birebir uyan bu tadı herkesin beğenisine sunmak ve bu tadı bir alışkanlık haline getirmek istiyoruz.’’

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu