Motosiklet Bayilikleri

Yamaha Motosiklet Bayiliği

Yamaha Bayilik

YAMAHA
Bayilik maliyeti 100 bin TL

Yamaha Türkiye’nin halen 80 bayisi var. Şirket, 2013″te 15 bin adet motosiklet sattı. 2014 satış hedefi ise 20 bin. Yamaha Türkiye, satış potansiyeli olan bölgelerde yeni bayilikler vererek büyümeye devam ediyor.

yamaha motosiklet bayilik

Yeni bayilikler için öncelikle İstanbul, Antalya, Malatya ve Burdur’dan gelecek taleplere öncelik verilecek. Ancak tüm kıyı şeridindeki illerde bayiliklerin oluşturulması hedefleniyor. Yamaha bayiliğinin Anadolu şehirlerindeki yatırım tutarı 100-150 bin, büyükşehirlerde ise 500 bin ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Bora BERKER CANSEVER / Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü
“Daha müşteri odaklı olacağız”

2019’da da yeni hizmet yatırımlarımız ve sektörün gelişmesine destek olacak önemli projelerimiz olacak. Yeni modeller getireceğiz ve müşterilerimize sunduğumuz satış sonrası hizmetlere yönelik dönüşümümüzü tamamlayacağız. Yeni ve daha tüketici odaklı, global ve yerel projelerle sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz. 2019 bizim için müşteri odaklı hizmet ve interaktif iletişimin öne çıkacağı, yeni kullanıcılarla sektörü büyütecek projelerin hayata geçeceği bir yıl olacak. Bayilerde ikinci el satış hizmetlerimizle hem bayi hareketini artıracağız hem de sektörde yeni bir ivme yaratarak Yamaha onaylı, güvenli ve garantili motosikletlere erişimi kolaylaştırarak kurumsal bir çatı oluşturacağız. Yamaha Kasko hizmetimizle müşterilerimize daha esnek koşullarda daha avantajlı kasko opsiyonu sunacağız.

Telefon: 0216 561 86 10

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. kişiye uygun motosiklet satılırsa problem çıkmaz hiç bişiy bilmeyen adama r6 satarsan olmaz önce emeklemeli sürüş egitimi almalı

  2. Kıyı şeritlerine verilen motorların çoğu kaza yapıyor sonra aile kişinin motor kullanmasına izin vermiyor, bu yüzden dolayı kıyı şeritlerinden Yamaha Motosiklet Bayileri umarım 20 bin yakalarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu