Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Motosiklet Bayilikleri / Yamaha Motosiklet Bayiliği

Yamaha Motosiklet BayiliğiYAMAHA
Bayilik maliyeti 100 bin TL

Yamaha Türkiye’nin halen 80 bayisi var. Şirket, 2013″te 15 bin adet motosiklet sattı. 2014 satış hedefi ise 20 bin. Yamaha Türkiye, satış potansiyeli olan bölgelerde yeni bayilikler vererek büyümeye devam ediyor.

yamaha motosiklet bayilik
Yeni bayilikler için öncelikle İstanbul, Antalya, Malatya ve Burdur’dan gelecek taleplere öncelik verilecek. Ancak tüm kıyı şeridindeki illerde bayiliklerin oluşturulması hedefleniyor. Yamaha bayiliğinin Anadolu şehirlerindeki yatırım tutarı 100-150 bin, büyükşehirlerde ise 500 bin ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Telefon: 0216 561 86 10

  Mondial Motosiklet BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Suzuki Motosiklet Bayiliği

SUZUKI Yeni mağazalar açacak Japon Suzuki motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğü Suzuki Otomobil Pazarlama tarafından yapılıyor. Marka …

2 Yorumlar

  1. kişiye uygun motosiklet satılırsa problem çıkmaz hiç bişiy bilmeyen adama r6 satarsan olmaz önce emeklemeli sürüş egitimi almalı

  2. Yamaha Motosiklet Bayisi

    Kıyı şeritlerine verilen motorların çoğu kaza yapıyor sonra aile kişinin motor kullanmasına izin vermiyor, bu yüzden dolayı kıyı şeritlerinden Yamaha Motosiklet Bayileri umarım 20 bin yakalarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir