Bayilik ve Franchise

Yengeç Burger Fast Food Bayiliği

Yengeç Burger Bayilik, Yengeç Burger Franchise, Yengeç Burger Fast Food Bayilik

Yengeç Burger Fast Food Restaurant sektörünün tecrübeli girişimci ve yenilikçi fikirler üreten genç işletmeciler halkasıyla Yengeç Burger büyümeyi ve gelişmeyi de beraberinde getirmektedir.

Yengeç Burger seçkin bir ürün yelpazesini bir araya getirmiştir, gerek teknik altyapımız, gerekse isabetli denetçi analizlerimizle, sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz Yengeç Burger‘i örnek bir model haline taşımak hedeflerimizdir.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde daima en üst düzey başarı ve sürekliliği hedefleyen firmamız en uygun şartlarda ve isabetli yer seçimine özen göstererek Franchising verme yolunda hızla ilerlemektedir.

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız, sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz.

Her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır, her firma’da sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde’de olsa bir çaba içerisine girmelidir, bu çabaların sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir, Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki etmektedir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir, daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz, bu inanç ile altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Fast Food sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir, ancak mükemmelliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

Yengeç Burger zincirleri olarak çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil uygun fiyat, kaliteli ürün ilkesi ve hizmet kalitesiyle müşterilerinin beğenisini kazanmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini yaşatmaktır.

Firma İsmi : YENGEÇ BURGER
Bayilik Kategorisi : FAST FOOD
Kuruluş Yılı : 2011

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : CELAL MATUR
Telefon : 0533 497 73 57
E-posta Adresi : yengecburger@yengecburger.com.tr
Adres : Hamitler mah ermiş sok No 6
Osmangazi / Bursa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu