Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Yeni Girişimcilere Bayilik Fırsatları

İçeriğe Ait Başlıklar

International Realty Plus 5 ofis daha geliyor

1994 yılından beri Kuzey Amerika’da hizmet veren International Realty Plus (IRP), 1995 yılından itibaren dünya genelinde franchising sistemi ile büyümeye başladı. 2006 yılından itibaren de ABD’de en hızlı büyüyen gayrimenkul franchise markası olarak tanımlanan IRP, 160 gayrimenkul ofisi ve 3 bin 850 gayrimenkul danışmanına sahip. Geçtiğimiz yıl Türkiye ofisi açılan IRP’nin İstanbul, Adana ve Mersin’de toplam beş adet franchise ofisi bulunuyor. IRP Türkiye Genel Müdürü Kenan Topçu, “2012 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 adet franchise ofisi daha açmayı hedefliyoruz” diyor. Topçu ayrıca IRP Türkiye’nin bu yıl Avrupa ve Türk Cumhuriyetlerine açılımını hedeflediklerini sözlerine ekliyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Gayrimenkulde potansiyeli olan iller. Ofis olarak düşünülen mekan, eğer daire ise minimum 2+1, dükkan olursa minimum 70 m2 olması ve tabelanın gözle görünür mesafede olması gerekiyor.
Yatırım maliyeti: isim hakkı bedeli bulunulan bölgeye ve lokasyona göre 5 yıllık bin ile 15 bin dolar arasında değişiyor. Bir ofisin ortalama yatırım bedeli 10 bin dolar.
Başvuru için: www.irpturkiye.com

Döner-chi 15 adet franchise verecek

Yöresel lezzetler son yılların en popüler girişimleri arasında yer alıyor. Özellikle büfe ve döner konseptinin artık AVM’lere taşınmasıyla birlikte bu alana olan ilgi her geçen gün artıyor. Döner-chi 2011 yılında kurulmuş fast food konseptinde ekmek arası döner lezzetleri sunan bir firma. İki ay gibi bir sürede Galleria, Carousel ve Airport AVM’de şubelerini açmış. Kısa bir zaman sonra 4’üncü şube Samsun’da açılacak. 2012 yılında 15 adet franchise vermeyi hedefleyen firma, yine bu yıl içerisinde yurt içi yapılanmasını tamamlayarak yurt dışına da açılmak istiyor.

İşin Aynası

Uygun yer: AVM’ler.
Yatırım maliyeti: 4080 m2 arasında Döner-chi şubesi açma maliyeti 110 bin ile 130 bin TL arasında, isim hakkı bedeli ise 10 bin dolar.
Başvuru için: 0212 690 52 52

So Chic Avrupa’dan Uzakdoğu’ya mağaza

Gümüş aksesuar markası So Chic, Sezgin Group bünyesinde faaliyet gösteren, yüzde yüz yerli bir sermaye. Bugün 14 ilde toplam 60 mağazaya ulaşan So Chic için

2012’de 40 adet franchise verilmesi planlanıyor. Sezgin Group Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Kurdik, özellikle Gaziantep, Adana, Konya, Malatya ve Kocaeli’ne franchise vermeyi hedeflediklerini söylüyor. Kurdik, Hollanda, Azerbaycan, Kıbrıs ve Gürcistan’da mağazalarımız bulunan markanın 2012’de Dubai, Hong Kong, ABD ve İspanya’ya mağaza açmayı planladıklarını belirtiyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Gaziantep, Adana, Konya, Malatya ve Kocaeli.
Yatırım maliyeti: Franchise giriş bedeli alınmıyor. Ortalama işletme sermayesi 100 bin ile 150 bin TL arasında değişiyor.
Başvuru için: franchise@sochic.com.tr
yada: franchise@fixsilver.com

Jimmy Key Komşu ülkelere mağaza açacak

İlk koleksiyonunu 1997 yılında çıkaran giyim markası Jimmy Key, kısa sürede gördüğü ilgi üzerine 2000 yılında ilk mağazasını açarak markalaşma yolunda ilk adımını attı. 20-35 yaş arası genç kitleye hitap eden markanın Türkiye’de 100’e yakın satış noktası bulunuyor. Jimmy Key Pazarlama Müdürü Cem Onat, “KKTC’de dört franchise ve 2010 yılında kurduğumuz şirket ile Ukrayna’da bir shop, 11 franchise ve 30’u aşkın satış noktasına ulaştık” diyor. 2012 yılında AVM’lerde ve Anadolu’da yaygınlaşmayı ve 10 civan yeni mağaza açmayı planladıklarını belirten Onat, yurt dışına yönelik olarak da Rusya, İran, Azerbaycan olmak üzere tüm komşu ülkelerde mağaza açmayı ve franchise vermeyi istediklerini belirtiyor.

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 11 mağaza , 35 franchise ve 100′ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.

Jimmy Key farklı ve moda giyinmeyi tercih edenlere , rahat , spor fakat şık imaja sahip, her zaman stil sahibi, eğlence ve dinamizm içeren, günlük ve rahat giyim tarzında ürünler sunmaktadır.Kendisini, kendi stili doğrultusunda modayı takip eden genç bir marka olarak ifade eden Jimmy Key, mağazacılık alanındaki deneyimini bayileri ile de paylaşmakta, her geçen gün artan satış noktaları ile ürünlerini genç tüketicileri ile buluşturmaktadır. Jimmy Key’in, yurtdışında öncelikli hedef pazarları, İngiltere, Romanya, Özbekistan ve Ukrayna olup, bu pazarlarda büyümeyi hedeflemektedir.

Jimmy Key, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı’na kabul edilen özel markalar arasında yer almaktadır..

İşin Aynası

Uygun yer: Öncelikli olarak Ankara, Konya, Eskişehir, Trabzon, Bursa ve Ordu’da franchise verilecek.
Yatırım maliyeti: Franchise giriş bedeli olarak m2 başına 80 dolar alınıyor. Dekorasyon maliyeti ise m2 başına yaklaşık 500 dolar.
Başvuru için: cem.onat@jimmykey.com
Telefon: 0531 561 10 38

Bind Chocolate İlk çikolata butiği

Türkiye’nin ilk çikolata butiği olarak hizmet veren Bind Chocolate, spesiyal çikolata üretimi yapıyor. Yurt içinde yedi ilde 16 şube ile faaliyet gösteren Bind Chocolate, İzmir, Adana, Gaziantep,

Kocaeli, Kayseri, Mersin, Antalya gibi Anadolu’ nun önde gelen şehirlerinde franchise vermeyi planlıyor. 2012 sonunda yaklaşık 10 ilde daha franchise verilmesi planlanıyor. 2012’nin ikinci yansı itibari ile Rusya’da kendi mağazasını açmayı ve Doğu Avrupa bloğunda yapılanmayı planlayan firma, Türk Cumhuriyetleri’den de aldığı talepleri değerlendiriyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Mağazalar için 30 ile 80 m2 arası bir mekan yeterli.
Yatırım maliyeti: Yatırım maliyet 50 bin ile 150 bin TL arasında değişiyor. Ayrıca 40 bin ile 100 bin TL arasında değişen teminat mektubu talep ediliyor.
Başvuru için: 0212 465 65 25

Sampi Almanya’ya 8 yeni Sampi

2008 yılından itibaren Metro Şirkeküter Gurubu bünyesine katılan Sampi, Samsun pidesini farklı lezzetlerde sunuyor. Yurt içinde 11 ilde 45 şubeyle faaliyet gösteriyor. 2012 hedeflerinin Türkiye’de 100 şubeye ulaşmak olduğunu söyleyen Sampi Genel Müdürü Melih Başara, “Yurt dışında Almanya Köln ve Dıısseldorf da olmak üzere iki şubemiz bulunuyor. 2012 yılı içinde Almanya’da 10 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. Başta Hollanda, Belçika ve Fransa olmak üzere Avrupa’da beş yıl içinde 100 şubeye ulaşmayı planlıyoruz” diyor.

Formülü de ÖZEL, Lezzeti de… Sampi Pide

Sampi Pide 1989 yılında Ankara’da başladığı lezzet yolculuğuna, 2008 yılının Nisan ayından itibaren Metro Turizm Ticari ve Mali Yatırımlar Gurubu kanatları altında devam ediyor. Adını Samsun’un tüm yurda ve dünyaya nam salmış Samsun Pide’sinden alan Sampi, tüm yurda yayılmış zincir mağaza konsepti ve kurumsal yapısı ile sektöründe ilk ve tek pide markası olma özelliğine sahip. Tecrübeli pide ustaları, deneyimli yönetim kadrosu ve servis elemanları ile hem lezzette hem de hizmette kalitesini ortaya koymaktadır. Franchise sistemiyle Türkiye’nin tüm illerine ve Avrupa’ya yayılmayı hedefleyen Sampi, şube ağıyla ve başarılı işletme anlayışıyla sektöründe günümüzün ve geleceğin parlayan yıldızı…
Kurulduğu 1989 yılından bugüne ünlü Samsun pidesini orijinaline sadık kalarak hazırlayan ve yaygın şube ağıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren SAMPİ Pide, 60 çeşidin üzerinde pide seçeneği sunuyor. Samsun’lu ustaların hazırladığı pidelerde tamamen doğal malzemeler kullanılıyor. Kıymalıdan ıspanaklıya, patatesliden peynirliye her damak zevkine uygun tatta hazırlanan pideler açık ya da kapalı olarak sunuluyor. Pidenin sırrı özel hamurunda, taze, bol malzemelerinde ve hepsini birleştiren özel formülünde yatıyor. Kaliteli hizmet ve servisiyle, hijyenik ve şık mekanlarda sunulan tadına

İşin Aynası

Uygun yer: AVM’ler ve işlek caddeler.
Yatırım maliyet: AVM ve delivery ünitelerinde 70 bin ile 100 bin TL, restoranlarda 120 bin ile 150 bin TL arasında değişiyor. Yatrımın geri dönüş süresi ortalama 1.5-2 yıl arasında.
Başvuru için: 0212 640 08 40

Bun Design 20 mağaza açacak

Renkli, esprili hediyelik ürünler sunan Bun Design da franchising veriyor. Hedef kidesi 15-25 yaş arası genç kızlardan oluşan markanın 23 noktada mağazası bulunuyor. Markanın kurucusu Hasip Özbudun, 2012’de 20 yeni mağaza açmayı planladıklarını belirtiyor. Yurtdışı görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen Özbudun, “Azerbaycan, Kazakistan, Erbil, Gime görüştüğümüz bayiliklerden birkaçı” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: 20-50 metekarelik bir mağaza yeterli. Kafelerin etrafındaki noktalar tercih ediliyor.
Yatırım maliyet: Standlar için bayilik giriş bedeli bin dolar, mağazalarda ise beş bin dolar. Stand için 18 ile 20 bin TL arasında, mağazalarda ise 35 ile 40 bin TL arasında yatırım gerekiyor.
Başvuru için: 0541 243 21 53

Sultanahmet Köftecisi 250 şubeye ulaşacak

Sultanahmet Köftecisi, Türkiye genelinde 39 ilde 119 bayi ile hizmet veriyor. 2012 yılı sonu itibariyle 250 bayiye ulaşmayı hedefleyen Sultanahmet Köftecisi, Konya, Mardin, Çankırı, Amasya, Kahramanmaraş, Siirt ve Manisa’ya franchising vermeye hazırlanıyor. Yurt dışından da talep alan firma, öncellikle yurt içi hedeflerini tamamlayarak, daha sonra yurt dışına açılmayı planlıyor.

FRANCHİSİNG
FRANCHISE HİZMETLERİ
Ekibimiz size, sağlıklı bir işletme planı oluşturmanız konusunda destek olacak ve restoran döngüsü hakkında yol gösterecektir. Ayrıca restoranınızın başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için de fikir önerilerinde bulunacak ve destek araçları sunacaktır. Sultanahmet Köftecisi’nin onaltı haftalık franchise sahipleri eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve restoran yönetimi hakkında sizi donatacaktır.

MEKAN VE MİMARİ
Sultan Ahmet Köftecisi franchise sahibi olarak vermeniz gereken en önemli kararlardan biri restoranınızı kuracağınız bölgedir. Deneyimli ekiplerimiz, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, makul bir maliyete sahip ve bulunduğunuz bölgenin yapısına uygun, davetkâr ve ailelerin rahat edebileceği bir ortam yaratmak için uygulamaları başlatacaktır.

PAZARLAMA VE İLETİŞİM-KALİTE VE GELİŞİM
Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.Kalite ve Gelişim ekibimiz,müşterilerimize mevcut olan en iyi ürünleri sunmamızı sağlamak amacıyla gerek yerel gerekse uluslararası bazda piyasa trendlerini araştırmaktadır.Ürün özelliklerinden,paketlemeye ve yenilikçi tasarımlara kadar Sultan Ahmet Köftecisi ekibi her zaman piyasa trendlerinin bir adım öninde olmak için çalışmaktadırlar.

İşin Aynası

Uygun yer: AVM’lerde 50-100 m2 aralığında, caddelerde ise 100 m2-200 m2 mağazalar seçiliyor.
Yatrım maliyeti: Franchise giriş bedeli 100 bin dolar. Yatrım maliyet ise mekanın yerine ve konumuna göre 130 bin ile 200 bin TL arasında değişiyor.
Başvum için: info@sultanahmetkofteci.com.tr
ya da 0216 527 53 10

Helen Doron Erken İngilizce’de fırsat sunuyor

EFINST Dil Okulları, eğitim sektöründe çok konuşulacak bir sistemi Türkiye’ye kazandırdı. EFINST, İngiltere merkezli ünlü HELEN DORON Early English sistemini Türkiye’ye getirdi. HELEN DORON ile İstanbul Master Franchisor

anlaşması yapan EFINST üç yıllık bir süreç içerisinde yalnız İstanbul’da 50 şube açacak. Kadın girişimcilere de hitap eden HELEN DORON, büyüme hedefleri konan diğer illerin yanı sıra İzmir’de 20, Ankara’da 20 şube açacak. Türkiye genelinde 150 şubeye ulaşılması planlanıyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Özellikle konut ağırlıklı yerleşim yerleri, büyük siteler.
Yatırım maliyeti: Anahtar teslim 70 bin Euro yatırım bedeli var. Bu bedele tüm ekipmanlar ve sertifikalı öğretmenler dahil.
Başvuru için:
helendoron.com.tr
Tel: 0212 279 90 74

Arose Herbal Türkiye

Ufo Danışmanlık ve Tic.Ltd.Şti. olarak; Arose Herbal Aromatik Terapi Ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte ve bu harika ürünleri Türk tüketicisinin kullanımına sunmaktayız.

Ürünlerimiz; geleneksel çiftliklerde hasat edilen en iyi Tayland bitkilerinden %100 doğal olarak üretilmiştir ve hiçbir kimyasal katkı içermemektedir. Özgün aromatik kokusu ile size müthiş bir rahatlama hissi verecek ürünlerimiz ile geleneksel Thai SPA keyfini artık evinizde yaşayabilirsiniz.

Wan-Sao-Long Efsanesi

Wan-sao-long; bayanların yakın arkadaşı bitki anlamına gelmektedir. Tayland’ın çok sınırlı bölgelerinde yetişen bir Thai bitkisidir. Parfümün henüz olmadığı eski zamanlarda, erkeklerin kadınları kendilerine aşık etmek için Wan-sao-long bitkisinin güçlü kokusundan yararlandıkları söylenir. Ayrıca Wan-sao-long’un şans ve bolluk ağacı olduğuna inanılır. Bu bitkinin sadece şanslı veya bahtı açık insanlar tarafından yetiştirilebildiği rivayet edilmektedir.

Tayland’da hoş kokusundan dolayı, çok eski zamanlardan beri geleneksel olarak bu bitkiye büyük değer verilmiştir. Keyif veren kokusunun yanısıra, cilt enfeksiyonlarında, yara ve kesiklerde antiseptik özelliği ile tedavi edici özelliği de vardır. Bu antiseptik özelliği Wan-Sao-Long bitkisinin değerini de artırmaktadır. Wan-Sao-Long, ıslak ve soğuk iklimlerde yetişir. Tayland’ın güneyinde bulunan bu bitki Racburi’ye doğru uzanır. Günümüzde iklimin soğuk ve nemli olduğu Tayland’ın Kuzeydoğusu ile kuzeyin bazı bölgelerinde yetiştirilmektedir.

Wan-Sao-Long bitkisinin hemen hemen bütün parçaları kullanışlıdır. Köklerinden yapraklarına kadar bitkinin tüm gövdesini kullanabilmekteyiz.

Tüm Arose Aromatik Herbal ürünlerimizde; ana içerik olarak kokusu eşsiz olan Wan-Sao-Long bitkisini kullanmaktayız. Yüksek kalite standartlarını güvenceye almak için kendi Wan-Sao-Long tarlamızda bu bitkiyi yetiştirmekteyiz. Tayland’ın Kuzeydoğusunda olan tarlamız kimyasal maddeden arındırılmış bir bölgededir.

AROSE AROMATİK TERAPİ ÜRÜNLERİ

Kas ağrı, gerilme, sertleşme, tutulma, spazm, kramp gibi sorunlarda kullanılan %100 doğal, CE Markalı, Sağlık Bakanlığı UBB kayıtlı, Türkiye’de benzersiz ilk ve tek olan Arose Aromatik Terapi Ürünlerinin satışı için;

İL BAYİLERİ

İlinde tek yetkili bayi olarak; ürünleri tanıtacak, satışı gerçekleştirecek, satış plan ve stratejilerini oluşturarak uygulayacak, satış noktaları oluşturacak yüksek kar marjı ile çalışmak isteyen il bayileri,

SATIŞ NOKTALARI

Yüksek kar marjı ile satış noktamız olmak isteyen; Eczaneler, Medikal Ürün Satanlar, SPA Merkezleri, Masaj Salonları, Güzellik Merkezleri, Spor Merkezleri, Kişisel Gelişim Merkezleri, E-ticaret Siteleri ve bu gibi kurumlar,

SATIŞ TEMSİLCİLERİ

Yüksek kar marjı ile çalışmak isteyen; doğrudan satışta tecrübeli, müşteri portföyü olan, tercihen kendisine bağlı doğrudan satış ekibi olan satış temsilcileri arıyoruz.

İlgili Kişi : Ulaş Nikbay

Başvuru Tel : 0212 322 89 54

Fit İn Time Gözü komşu ülkelerde

Fit In Time, teknoloji odaklı kişiye özel antrenman merkezi. Bu yeni nesil antrenman konsepti, “Miha Bodytec” adı verilen teknoloji eşliğinde ve spor hocalarının gözetiminde yapılan 25 dakikalık eğlenceli bir antrenman programından oluşuyor. Miha Bodytec sistemi, sahip olduğu teknoloji sayesinde vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda çalıştırıyor. Firma Yönetici Ortağı Muhittin Kaan Kocatepe, beş ayda İstanbul’da iki ve Bursa’da bir şube açtıklarını söylüyor. 2012’de İzmir ve Ankara’yı da hedeflediklerini söyleyen Kocatepe, “2012’nin sonuna doğru Türkiye’deki öngördüğümüz büyümeyi takiben komşu ülkelerdeki fırsatları değerlendiriyor olacağız” diyor.

FRANCHISE

Sevdiğiniz İşi Yaparken Başkalarına Yardım Edin! Türkiye’de bir ilk olan Fit In Time Stüdyo Konseptinin Bir Temsilcisi de Siz Olun! Eğer personal training yoluyla hayatları değiştirmeye kararlıysanız, ve birçok kişisel idman sınırlarının ötesine geçerek kendi hayatınızı değiştirmek istiyorsanız… Kendi Fit In Time stüdyonuzda kendi işinizin sahibi olmak sizin için çok iyi olabilir. Bugün başlayın! Düşündüğünüzden kolay olabilir!

BAYİLİK İÇİN BAŞVURUN !
Kendi stüdyomu kurmak için atmam gereken adımlar nelerdir?

1. Franchise Bilgisi Talep Edin

Başlamak için sağdaki “Bilgi Talebi” formunu doldurun.

2. Değerlendirme Görüşmesi

Fit In Time konsepti ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak üzere bir danışmanımız sizi arayacak ve ortak faydanın sağlanabilmesi adına ihtiyacınız olan tüm şartlar hakkında bilgilendirileceksiniz.

3. Franchise Başvurusunda Bulunma

Kendi Fit In Time bayiliğinize sahip olmanın ilk adımı Güvenli Başvuru formunu tamamlayıp bize ön kabul için yollamanızdır.

İşin Aynası

Uygun yer: iyi bir lokasyonda 80 ile 100 metrekare arasında değişen stüdyo yeterli.
Yatırım maliyeti: 120 bin TL.
Başvuru için: 0212 265 64 44
E-Posta: getfit@fitintime.com.tr

Önceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

9 Yorum

 1. Merhaba arkadaslar sizin yerinize paraniz calisin güzel karli bir is ariyorsaniz bana yazin

 2. s.a avusturya tirol da yasamakdayim City köfde
  dükkani acmak istiyorum ama henüz herhangibi bir bayi ile anlasmadim yardimci olursaniz sevinirim

 3. Selamunaleyküm Turan bey,biz istanbul’da anadolu yakasında Müteahitlik yapmakta olan bir firmayız.İstanbul ili Kadıköy semtinde senelerdir yapmış olduğumuz yerler var ve bu semt de bilinen tanınan bir firmayız.İstanbulda eger iş yapmayı düşünürseniz yardımcı olabiliriz…0532 692 67 86

 4. giyim bayilik

  irak .duhok sehrinde ticeret yapmaktayiz bayan ve cocuk giyim ile ugrasmak istiyorum hangi marka ile anlasabiliriz

 5. iyi gunler

  yurtdisinda ticaret yapmaktayiz bayan ve cocuk giyimi magazasi acmak istiyorum marka olarak bilmiyorum

 6. almanyada yasayan bir is adamiyim burda insahat sökturuyle ilgileniyorum turkiyede bir is yapmak istiyorum burda da ola bilir yardimci olunursa sevinirim

 7. benim aklımda çocuk giyim ve bYn giyim geçiyor fakat bayilik konusunda anlaşışabilirsek neden olmasın

 8. Erkek giyimde Bayilik almak isterseniz İrtibata geçiniz.
  0212 458 25 25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu