Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Yeni Girişimcilere Bayilik Fırsatları

İçeriğe Ait Başlıklar

cbm elektronik

Firma İsmi : cbm elektronik ltd.sti
Bayilik Kategorisi : büromakinaları,elektronik
Kuruluş Yılı : 1989
Şube Sayısı : 30
Firma Tanıtım :
cbm Elektronik Tic.Ltd.Şti

1988 yılından beri büro makinaları ve bilişim sektörü alanlarında iş ortağınız olmaya devam ediyoruz.Sunduğumuz değişik segmentte büro makinaları çeşitleriyle en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar aynı vizyonla,aynı heyecanla iş hayatını kolaylaştıran döküman çözümleri üretmeye ve çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

MİSYON: Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYON: Güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, yasal ve etik çalışarak faaliyet alanımızda ürettiğimiz farklılıklarla en hızlı şekilde hizmet verip kalıcı olmak.

Teknik Servis

BROTHER: Lazer ve Inkject yazıcı / Etiket makinaları P-Touch / Renkli yazıcı / Lazer fakslar / Çok fonksiyonlu ürünlerin Kont bilişim A.Ş nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı www.brotherturkiye.com
SAMSUNG:
Lazer faks ve yazıcı / Renkli yazıcı / Monitör / Çok fonksiyonlu ürünlerin Koyuncu Elektronik A.Ş nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı www.samsung-turkiye.com
DEVELOP:
Dijital Fotokopi / Faks / Printer ürünlerinin yetkili kurumsal satış ve teknik destek,orjinal sarf malzeme, yedek parça tedarikçisi.
RİSO:
Baskı makinalarının Mert Büro makinaları L.T.D nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı. Ayrıca Riso orjinal sarf malzeme ve yedek parça tedarikçisi.
MURATEC:
Fotokopi ve Faks cihazlarının Gipaş Bilişim A.Ş nin Türkiye kurumsal satış ve teknik çözüm ortaklığı. Ayrıca Muratec orjinal sarf malzeme ve yedek parça tedarikçisi.

Bayilik Şartlarımız : prezantabel ofis ortamı minumum 20.000 tl sermaye eğitime açıkı personel yapısı teknolojiye açık yönetim
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : ürün desteği, ürün kiralama desteği,ürün satış desteği, reklam desteği, satış eğitim desteği, idari eğitim desteği, teknik eğitim desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : minumum yatırım 20.000 tl ürün ve hizmet satış karları yüzde 40

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : besir yilmazer
Telefon : 0 212 2453690 pbx
Web Sitesi : www.cbmelektronik.com
E-posta Adresi : omer@cbmelektronik.com
Adres : AKYOL CADDESİ NO 30 CİHANGİR/TAKSİM/İSTANBUL

Çağrı Merkezleri

Büyümesini hızlandıran sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Bundan 4 yıl sonra iki katına çıkması bekleniyor. Kamu, çağrı merkezinden en fazla yararlanan sektörler arasında daha da öne çıkacak. Yenibiris.com’dan çağrı merkezi istihdam dosyası…

Türkiye’de son 10 yılda büyük bir ilerleme gösteren çağrı merkezi, çalışan sayısını her yıl yaklaşık olarak yüzde 15 oranında artırıyor. Sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Çağrı merkezi, yaptığı yeni atılımlarla deneyim kazanmak isteyen gençlerin umut kapısı.

Firmalar kendi çağrı merkezlerini kurmak yerine çoğu zaman profesyonel çağrı merkezleriyle anlaşıyor. Birçok sektör bu hizmetten yararlansa da başı bankacılık-finans ve telekomünikasyon çekiyor. Çağrı merkezlerinin oranı kamu kuruluşlarında da artıyor. Bakanlıklar, belediyeler, eğitim müdürlükleri gibi kurumlar çağrı merkezleri aracılığıyla vatandaşla iletişim kuruyor.

İnfoline Rehberlik ve Çağrı Merkezi Bayilik Veriyor

Marka : İNFOLİNE
Sektör : Telekominikasyon
Kuruluş Yılı : 2008
Toplam Çalışan Sayısı: 100+

Firma Tanıtımı: Infoline Türk Telekomunikasyon Kurumu´ndan Rehberlik Hizmeti Lisansını Nisan 2008´de alan,Türk ve yabancı ortaklığı ile kurulmuş bir rehberlik ve çağrı merkezi firmasıdır. İş modelimiz ve gelişmiş sorgulama konseptimiz 8 Avrupa ülkesinde başarı ile uygulanmaktadır.Telefon üzerinde 7/24 bilinmeyen numara hizmetinin yanında telefon ve internet üzerinden ( www.11824.com.tr ) kullanıcılara ulaşmak istedikleri kişiler ,şirketler, ürünleri ve hizmetleri hakkında tüm detaylı bilgileri sağlar.

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: Türkiye sınırları içerisinde 8 Bölge Müdürlüğüne bağlı yetkili satış temsilcileri ile satış faliyetlerimizi yürütmekteyiz.
Bölge Satış Temsilcileri 11824 vasıtasıyla telefon ve internet üzerinden firmalarını ,markalarını ve bununla bağlantılı ürün ve hizmetlerini kullanıcılara ulaştırmak isteyen şahıs ve firmalara ,11824 sistemi içerisinde ön plana çıkmalarını sağlayacak reklam paketlerinin satışından sorumludur.
Bayilik Paket(ler)inin içeriği : İKİLİ GÖRÜŞMELERDE AÇIKLANACAK.
Hedef Bölgeler : ÜLKEMİZ GENELİNDE 200 YETKİLİ SATICILIK OLUŞTURULACAK

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : MEHMET KÖSE
Adres : EVREN MAHALLESİ ,KOÇMAN CADDESİ ,ZİYAL PLAZA, A BLOK,B1KAT,GÜNEŞLİ
Telefon : 11824 , 02126043400
Faks : 0212 550 34 77
Web Sitesi :
11824.com.tr

TeleCard Mobil Bayilik Veriyor

Ev Telefonuna Kontör Yüklenir mi?
YÜKLENİR Hem de %80 Daha Ucuza Konuşmanızı Sağlar.

Ev telefonunuza TeleCARD yükleyerek Tüm dünya ile en uygun fiyat tarifesi üzerinden konuşun. Konuşmak için yapmanız gereken tek şey sabit telefonunuzdan 0811 293 0812 numarasını çevirmek. (Erişim numarasını Telefonunuzun hafızasına kayıt ederseniz her defasında erişim numarasını tuşlamak zorunda kalmazsınız) Eğer hattınıza TeleCARD yüklediyseniz erişim numarasını aradığınızda Lütfen aramak istediğiniz numarayı girin anonsunu duyacaksınız bu anonstan sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayarak TeleCARD üzerinden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sabit telefonunuza internet sitemizdeki Hemen Yükle bölümünden TeleCARD yükleyebilirsiniz aynı zamanda Türkiye genelinde birçok kontör ve parça kontör satış noktalarından sabit numaranıza direkt TeleCARD yükleyebilirsiniz.

Firma İsmi : Kobikom iletişim ve bilişim hizmetleri
Bayilik Kategorisi :
Telekomunikasyon
Kuruluş Yılı :
2009
Şube Sayısı :
350

Firma Tanıtımı : 2004 Yılında Telekomünikasyon sektöründe yapılan özelleştirmeden sonra Türkiye ve Yurtdışı Operatörleri ile iş ortaklığı yapıp, ara bağlantılarını tamamlayarak Türkiye’de bir çok Kurum ve Kuruluşlara ses hizmeti sağlayan firmamız 2009 yılı itibari ile BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu Başkanlığı ) tarafından STH Sabit Telefon Hizmeti verme konusunda Ulusal olarak yetkilendirilmiştir.

Yetkilendirildiği tarihinden itibaren Kurumsal müşteri sayısını hızlı bir şekilde artıran Firmamız kendini sürekli geliştirip, sektöründe yenilikleri takip ederek 2010 Yılı itibari ile Kurumsal müşterilerine sağlamış olduğu ses hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk olarak Bireysel kullanıcılara yönelik çıkarmış olduğu “TeleCARD Mobil” alternatif GSM arama kartı hizmeti ile sektöre farklı bir boyut kazandırmıştır.

Hâlihazırda İletişim giderleri yüksek olan birçok Kurum ve Şirket iletişim giderlerini azaltmaları konusunda Kobikom Hizmetinden faydalanmaktadır. Memnun müşteri anlayışını en üst sırada tutan, Kurumsal ve Bireysel kullanıcılara şeffaf ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan Firmamız aynı zamanda ‘’Gerçek Değerlerle Konuşun’’ sloganıyla müşterilerini mümkün olan en uygun fiyatlarla konuşturmayı kendine hedef olarak görmektedir.

Bayilik Şartlarımız : Bayilik için herhangi bir teminat talebinde bulunmuyoruz. Sadece en az 5000 tl. değerinde ürün alımı yapılması gerekmektedir
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz :
Afiş,Bröşür,sms desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
5000 tl. Tatırım maliyeti % 24 lere varan kar marjı
Bayilik için ek şartları :
yok

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : ferdi yıldız
Telefon : 0224 211 00 48
Web Sitesi : kobikom.com
E-posta Adresi : satis@kobikom.com
Adres : Kobikom İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Y.Yalova Yolu 4 km BUTTİM A Blok Kat:4 No: 1039
Osmangazi/BURSA-TÜRKİYE

Merkez Online Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Firma İsmi : Merkon
Bayilik Kategorisi : Telekominikasyon
Kuruluş Yılı : 2004
Şube Sayısı : 600

Firma Tanıtımı :
Merkon Grup; Faaliyetlerine Eskişehir Gökmeydan’daki merkezinde başlamıştır. Müşterilerin güvenli kazanç sağlamalarını kendine ilke edinen şirketimiz, kendi bünyesindede barındırdığı tecrübeli telekomünikasyon, yazılım, bilişim ekibi ile yatırım içerisinde bulunduğu sektörlerde 7 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en tecrübeli kadrolarından birine sahip olan Merkon Grup, çok kısa bir süre içerisinde fatura tahsilat sistemleri, fatura tahsilat programları, yazılım ve bilişim sektörlerinde Türkiye’de kurumsal alt yapısını oluşturmuştur. 2011 Haziran ayından itibaren hizmete sunulan Merkez Online fatura sistemi ile Türkiye’de şubelerin iş yerlerinde yaptıkları hizmetten komisyon almaları durumuna da 0 komisyon ile sınırsız fatura tahsilat çözümü ile sektördeki tüm dengeleri değiştirmiştir.

Fatura tahsilat sektöründe işletmecinin bayi merkezlerine ödemiş olduğu komisyon bedellerini kaldırarak Türkiye’deki fatura tahsilat çözümü üreten firmalara karşı en yenilikçi ve kazançlı çözüm üreterek sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : eğitim, yazılım, satış desteği, reklam desteği,  kurulum, canlı destek,
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 2000 – 12000
Bayilik için ek şartlar : ek şart yoktur

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Gökhan Gültekin
Telefon : 222 237 66 86
Web Site : merkezonline.net
E-posta Adresiniz : merkontelekom@gmail.com
Adres : Cumhuriyet Caddesi Odunpazarı/Eskişehir
No: 147/A

Önceki sayfa 1 2 3 4 5Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

9 Yorum

 1. Merhaba arkadaslar sizin yerinize paraniz calisin güzel karli bir is ariyorsaniz bana yazin

 2. s.a avusturya tirol da yasamakdayim City köfde
  dükkani acmak istiyorum ama henüz herhangibi bir bayi ile anlasmadim yardimci olursaniz sevinirim

 3. Selamunaleyküm Turan bey,biz istanbul’da anadolu yakasında Müteahitlik yapmakta olan bir firmayız.İstanbul ili Kadıköy semtinde senelerdir yapmış olduğumuz yerler var ve bu semt de bilinen tanınan bir firmayız.İstanbulda eger iş yapmayı düşünürseniz yardımcı olabiliriz…0532 692 67 86

 4. giyim bayilik

  irak .duhok sehrinde ticeret yapmaktayiz bayan ve cocuk giyim ile ugrasmak istiyorum hangi marka ile anlasabiliriz

 5. iyi gunler

  yurtdisinda ticaret yapmaktayiz bayan ve cocuk giyimi magazasi acmak istiyorum marka olarak bilmiyorum

 6. almanyada yasayan bir is adamiyim burda insahat sökturuyle ilgileniyorum turkiyede bir is yapmak istiyorum burda da ola bilir yardimci olunursa sevinirim

 7. benim aklımda çocuk giyim ve bYn giyim geçiyor fakat bayilik konusunda anlaşışabilirsek neden olmasın

 8. Erkek giyimde Bayilik almak isterseniz İrtibata geçiniz.
  0212 458 25 25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu