Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Yeni Girişimcilere Bayilik Fırsatları

İçeriğe Ait Başlıklar

Adavezne

Şirketimiz Gsm Teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. Çağdaş ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden şirketimiz modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındıran, sunduğu teknoloji ürünü ve hizmetleri ile çağdaş bir bir şirket olmayı başararak Türkiye’nin lider kuruluşları arasında olmayı başarmıştır.

Girişimci ve yenilikçi yapısı ile teknolojik alandaki gelişmeyi tüm iş alanlarına uygulayan firmamız, dünya standartlarındaki kalitesi ile ve sürdürülebilir başarı hedefi ile ilerlemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda başarılı ve öncü çalışmalarımızla sürekli kendimizi yenileyerek topluma artı değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz. Teknoloji odaklı firmamız, ülke ekonomisine önemli bir güç yaratmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek, yüksek bilinirliği ve itibara sahip portföyünü uluslararası arenada söz sahibi olabilmek için her geçen gün genişletmektedir. Yarattığımız iş hacmi ile ülkemizi her zaman ileriye taşımayı arzu etmekteyiz. Türkiye’nin kalkınması için sosyal sorumluluklarımızın gerekliliklerini gerçekleştirdiğimiz projelerle en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Vizyon, Misyon ve İlkelerimiz;

İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır Dünyaya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir.

Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır.

Dinamiktir; yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; araştırma-geliştirmeye yatırım yapar; değişime direnç, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır. Hizmette kaliteden ödün vermez. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarakçalışmak olduğuna inanır.

Bayilik Koşulları

1- 20-25 Metre kare işyeri büyüklüğü
2- Teminat Mektubu (Çalışılan bankadan)
3- Çalıştığı Bankadan Referans
4- İkametgah bilgileri(Bağlı olduğu nüfus müdürlüğünden)
5- Ticaret Sicil Bilgileri
6- Şirket Ana Sözleşmesi
7- İmza Beyannamesi
8- İşyeri Kaşeleri
9- Kira Kontratı (En az 2 yıllık olması şartı)
10- Vergi Dairesinden Borcu Yoktur Yazısı
11- Savcılıktan İyi Hal Yazısı

Telefon: 0264 273 21 34 – 0264 278 92 78
Email: bilgi@adavezne.com
Destek Email: destek@adavezne.com
Adapazarı/Sakarya

Köfteci Ramiz Lyon’a restoran açıyor

Köfteci Ramiz 1928’de kurulmuş olmasına rağmen, 2000 yılına kadar Manisa’nın Akhisar ilçesinde aile işletmesi olan küçük bir köfteci dükkânı olarak faaliyetini sürdürdü. 2000’den itibaren ise hızlı bir büyüme sürecine girdi. 2012 yılının Köfteci Ramiz’in Karadeniz açılımını yaşayacağı bir yıl olacağını söyleyen Köfteci Ramiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Franchising Direktörü Bülent Taşkınlar, “Ancak, bu konuda da en doğru adımı atıp en iyi franchising projesiyle bölgeye giriş yapmak istiyoruz. 2011 yılında Kayseri ile başlayan Orta Anadolu atılımımız da 2012’de sürecek” diyor. Fransa’nın Lyon şehrinden bir firmayla ortak bir girişim şeklinde markanın Avrupa açılımını yapmaya karar verdiklerini ifade eden Taşkınlar, şu bilgileri veriyor:

“Üretimi de Lyon’da planlıyoruz. Ancak açılımın başlangıcını Berlin’den yapmak niyetindeyiz. Bu arada üretim merkezimizin bulunduğu Lyon’da da bir yer açacağız. Şu anda Avrupa’nın her şehrinden franchising konusunda yoğun talep alıyoruz. Talep toplama dönemindeyiz.”

İşin Aynası

Uygun yer: Karadeniz ve Orta Anadolu bölgesi.
Yatırım maliyeti: Ortalama 300 bin TL.
Başvuru için: 0236 414 33 33
E-Posta: bulent@kofteciramiz.com

Çıtır Usta 15 yeni şube geliyor

Çıtır Usta, başlangıçlar, salatalar, lahmacun, pideler, kebap çeşitleri, beyaz et çeşitleri, dürümler, dönerler ve yan ürünler dâhil olmak üzere 60 çeşit lezzet sunuyor. Restoranlarında günlük 3 bin 500 kişiyi ağırlıyor. Şu an şube sayısı ise 35’e ulaşmış. Paket servis hizmeti veren şubelerin ortalama günlük paket sayısı ise 500. Franchise için ise paket servis, fast-food ve alakarttan oluşan üç ayrı girişim modeli bulunuyor. Çıtır Usta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Külekçioğlu, şunları söylüyor:

“2012’de 50 şubeye ulaşmak istiyoruz. Bu şubelerin 45’i franchise, 5’i kuruma ait olacak. Özellikle İstanbul Anadolu Yakası’ndaki şube ağımızı genişletme hedefindeyiz. Şu anda İzmir bölgesi için oldukça iyi bir talep ile karşı karşıyayız. Samsun, Denizli, Kütahya, Mardin, Diyarbakır çalışmalarımızı hızlandırdığımız diğer illerimiz. Yurt dışı yatırımları 2012 de hızlanacak. İlk hedef olarak Ortadoğu ülkelerinden gelen teklif ve talepleri değerlendiriyoruz.”

İşin Aynası

Uygun yer: 100 ile 150 m2’lik bir alan yeterli. Öncelik İstanbul’un Anadolu yakasına verildi.
Yatrım maliyeti: Franchise giriş bedeli 20 bin dolar.
Başvuru için: www.citirusta.com
Telefon: 0212 494 31 00

Shapes For Women Doğuya franchising verecek

Kadınlara yönelik spor merkezinin dünyadaki öncülerinden Shapes For Women, dört kıtada dünyanın 14 farklı ülkesinde faaliyet gösteriyor. Salondaki tüm ekipmanlar kadın fizyolojisine göre tasarlanmış. Müzik eşliğinde 35 saniyede bir gelen sinyal, ekipman değişme komutu oluyor. Böylece salon içerisindeki dinamizm hiç düşmüyor. Her tur 10 dakikada tamamlanıyor ve 30 dakikada günlük spor ihtiyacı karşılanıyor. Türkiye genelinde, 22 ilde 50’yi aşkın şubesi bulunuyor. Öncelikli olarak doğu illeri ve İstanbul ile Ankara’ya franchising verilmesi hedefleniyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Öncelikli olarak doğu illeri ve İstanbul ile Ankara’ya franchising verilmesi hedefleniyor.
Yatırım maliyeti: Yatırım bedeli 37 bin 500 TL. Dekorasyon ve tadilat bedeli ise 15 ile 20 bin TL arasında değişiyor.
Başvuru için: 0232 463 64 69
E-Posta: info@shapesturkey.com

Durance Kadın girişimciler arıyor

Kozmetik ve ev bakımı alanından doğal ürün satışı yapan Durance, Türkiye genelinde bayiler arıyor. İstanbul ve Ankara’da franchise’ları bulunan şirket, her ile franchising vermeyi planlıyor. Markanın Türkiye Temsilcisi Özlem Oktar Varoğlu, “Markamız Japonya, Norveç, Almanya, İtalya, ABD basta olmak üzere birçok ülkede satılıyor. Yurt dışına yönelik olarak da Kıbrıs ve Gürcistan’ı değerlendiriyoruz” diyor. Varoğlu, özellikle kadın girişimcilere franchise vermek istediklerini sözlerine ekliyor.

Türkiye’de ilk kez! Sağlıklı ve keyifli bir işiniz olsun diye franchise veriyoruz.

Durance çevreci ve doğal yaşam tarzını benimsemiş girişimcilere keyifli bir iş olanağı vadediyor.

Durance doğallık, güzel kokular, kalite, sadelik ve zerafete önem verenlerin vazgeçemediği bir marka. Ürünlerimizin çoğu organik tarım sertifikalandırma kuruluşu ECOCERT sertifikasına sahip.

Doğallık oranı en az %95 olan cilt bakım, kişisel bakım ve mekan kokuları, son derece şık Durance Butik’lerde satışa sunuluyor.

Durance’ın keyifli dünyasında işiniz yaşantınıza renk katsın.

Durance ürünleri en az %95 oranında doğaldır.
Paraben, phenoxyethanol, propylen glycol, sodium laureth sulfate içermez.
Hayvanlar üzerinde test edilmez.

İşin Aynası

Uygun yer: Mağazaların 30 m2’den küçük olmaması gerekiyor. Kentin en işlek caddeleri ya da AVM’ler bu iş modeli için uygun.
Yatırım maliyeti:
Toplam yatırım maliyeti 50 bin TL civarında. 10 bin Euro franchise giriş bedeli alınıyor.
Durance Türkiye Temsilciliği:
Nenehatun C. No: 72/5 GOP Ankara 11: +90312 4465995
Nişantaşı Butik • Karum Butik • Nenehatun42 Butik
Web: www.durance.com.tr
Başvuru için: kurumsal@durance.com.tr

Turyap Temsilcilicilik fırsatı

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul danışmanlığı şirketlerinden biri olan Turyap da franchising vererek girişimcilere fırsat sunan şirketler arasında yer alıyor. Türkiye genelinde 40 ilde 337 adet temsilcisi bulunuyor. Bu yıl ise toplam 500 temsilcilik hedefleniyor. 2012 için öncelikle franchising verilmesi hedeflenen iller ise Kayseri, Afyon, Aksaray, Çorum, Niğde, Erzurum, Trabzon, Giresun, Kastamonu ve Uşak.

İşin Aynası

Uygun yer: 40 m2 bir dükkan yeterli.
Yatrım maliyeti: Franchise giriş bedeli bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Aylık hizmet bedeli olarak 110 dolar alınıyor.
Başvuru için:
0212 373 13 00

Bursa Kebap Evi Kuveyt’te Bursa İskender’i

Kısaca BKE bilinen adı ile Bursa İskender’in özelliği kebabının eti, sosları, yoğurdu ve pideleri ile yöresel olması. Yani; domates sosunda asla salça kullanılmıyor. Simav domatesleri (Organik domates) ile özel sosu hazırlanıyor. Yoğurdu ise özel köy yoğurdundan yapılıyor. Pideleri ise tavlanmış kömürde pişirilerek yapılıyor. Döner eti yerli sığır eti ile yapılıyor. Firma yetkilisi Serhat Avcu, şu an beş ilde 10’u faal, 6’sı ise sözleşme aşamasında olan restoranlarının olduğunu söylüyor. 2012 yılında 14 adet daha franchising vereceklerini belirten Avcu, “Ayrıca Kuveyt ile master franchise çalışmalarımız son aşamaya geldi. İlk yurt dışı şubemizi Kuveyt’e açacağız. Kuveyt ile birlikte iki ülkede daha yer almak istiyoruz” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: AVM’ler, işlek caddeler.
Yatırım maliyeti: 20 bin dolar isim hakkı bedeli alınıyor. Ortalama şube açılış maliyeti ise 180 bin ile 250 bin lira arasında değişiyor. Herhangi bir başarısızlık durumunda yatırımın yüzde 70′i geri iade ediliyor.
Başvuru için: 0212 690 52 52
E-Posta: serhatavcu@bursakebapevi.com

Pizza Pizza Birleşik Arap Emirlikleri’ne gidiyor

Türkiye pizza pazarında yerli sermaye ile büyüyen restoran zinciri Pizza Pizza’nın Türkiye’de 47 ilde 200’e yakın restoranı bulunuyor. Bu restoranların yüzde 90’ından fazlası ise franchising sistemi ile işletiliyor. Bu yıl restoran sayısını yedi bölgede de artıracaklarını söyleyen Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker, “İstanbul, İzmir, Kütahya, Tekirdağ, Edirne, Niğde, Artvin, Diyarbakır, İskendurun, Hatay, Zonguldak, Siirt, Ağrı, Van, Ankara, Mersin, Antalya, Adana, Konya ve Kayseri büyümeyi düşündüğümüz iller arasında yer alıyor” diyor. 2010 yılında ilk yurt dışı şubesini Bağdat’a açan şirket, ayrıca 2012 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde de yeni şubeler açacak.

İşin Aynası

Uygun yer: İstanbul, İzmir, Kütahya, Tekirdağ, Edirne, Niğde, Artvin, Diyarbakır, iskendurun, Hatay, Zonguldak, Siirt, Ağrı, Van, Ankara, Mersin, Antalya, Adana, Konya, Kayseri.
Yatırım maliyeti: Yurtiçi franchising giriş bedeli 30 bin TL, aylık olarak ise ‘royalty fee’ bedeli alınmıyor. Sadece aylık 250 dolar reklam katkı bedeli alınıyor. Yurt dışı için ise ülke giriş bedeli 120 bin dolar civarında.
Başvuru için: 0232 853 70 70

House Cafe yurt dışına açılıyor

Son yılların en popüler restoran/cafe mekanlarından House Cafe yurtdışına ilk adımını bu yıl atıyor. İlk restoranlarını Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de açacaklarını söyleyen Canan Özdemir, bu yıl otelcilikte de büyüyeceklerini ve Karaköy’e yeni bir butik otel kurmayı planladıklarını söylüyor.

Aruk restoran işinde kadın girişimcilerin ağırlığını daha fazla hisseder olduk. Zira bunu kendi düzenlediğimiz organizasyonlardan da görüyoruz. Geçtiğimiz yıl Ekonomist dergisinin düzenlediği ‘Yılın İş İnsanları’ yarışmasının ‘Yılın Kadın Girişimcisi’ kategorisini Big Chefs Restoranlarının kurucusu Gamze Cizreli açık ara farkla kazanmışu. Bu yıl yine benzer bir tabloyla karşı karşıyayız.

Bu yıl düzenlenan ‘Yılın İş İnsanları’ ödüllerinde ‘Yılın Kadın Girişimcisi’ kategorisinde kazanan isim de son dönemlerde en popüler ve başarılı mekanlarından House Cafe’nin kurucuları arasında yer alan Canan Özdemir oldu.

İzmir ve Bakü açılımı

Bugün 13 şubeye ulaşan House Cafe’nin İstanbul’da Nişantaşı, Tünel, Ortaköy, Kanyon AVM, İstinyepark AVM, İstiklal Caddesi, Caddebostan, Hillside ve Bebek’te, İstanbul dışında ise Ankara ve Antalya’da şubeleri bulunuyor.

İstanbul dışında dördüncü şubesine nisan ayında İzmir’de açmaya hazırlanan House Cafe, asıl sürprizini bu yıl ilk kez yurtdışına adım atarak gerçekleştirecek. Mart ayında ilk yurt dışı açılımlarının Azerbaycan’ın başkenti Bakü ile start vereceğini söyleyen Özdemir, Bakü’yü seçmelerinin nedenini şöyle açıklıyor:

“Bakü gelişmekte olan bir pazar. Birçok Türk restoranı orada restoran açıyor. Çok hızlı gelişen bir şehir. Bakü’ye franchise yöntemiyle restoran açıyoruz. Avrupa’da da olmayı kesinlikle düşünüyoruz. Ancak Avrupa biraz daha emin adımlarla yürünmesi gereken bir pazar. Zaten atacağımız her adımı hesaplıyoruz. Her gün yeni bir franchise teklifi alıyoruz. Fakat sıkı bir elemeden sonra bize en mantıklı gelen teklifi kabul ediyoruz.”

500 kişiye istihdam

İstanbul’da birkaç şube daha açmayı planladıklarını belirten Özdemir, önümüzdeki dönemde birkaç önemli AVM içerisine de House Cafe’yi açacaklarını ifade ediyor. İstanbul dışında da yine potansiyeli olan şehirlerde birkaç şube daha açabileceklerini söylüyor. Doğru lokasyonlara franchising verdiklerini kaydeden Özdemir, bunun nedenini ise “Çünkü House Cafe’nin minimum yatırım maliyeti 500 bin TL’den başlıyor, iki milyon TL’ye kadar çıkabiliyor. Dolayısıyla yapılan yatırım göz önüne alındığında doğru lokasyonu seçmek çok önemli” şeklinde açıklıyor.

House Cafe bugün 400 çalışana ulaşmış durumda. House Hoteller de ise çalışan sayısı 100’e ulaşmış. 2011 yılında House Cafeler 40 milyon TL, oteller ise 15 milyon TL ciro elde etmiş. Şu an itibariyle Galatasaray, Nişantaşı ve Ortaköy olmak üzere üç adet House Hotel bulunuyor. Üstelik bu oteller, yurt dışındaki önemli dergilerde her yıl en iyi 100 otel arasına girmeyi başarıyor.

KARAKOY’DE OTEL YERİ BAKIYOR

Restoran cafe konseptiyle faliyete geçen House Cafe’ler otelcilik alanında da girişime imza attı ve önce apart otel konseptiyle başlanılan bu alan, daha sonra Galatasaray’da açılan butik otelle birlikte giderek büyüdü. Geçtiğimiz yıl hisselerin yüzde 50′si de İrlandalı Kerten Private Equity tarafından satın alındı. Otel için birkaç lokasyon daha baktıklarını ancak henüz kesinleşmiş bir proje olmadığını belirten Özdemir, İstanbul Karakö/de bir otel projesi düşündüklerini belirtiyor. Yabancı ortaklarıyla birlikte yurt dışında da çeşitli projeler düşündüklerini ifade eden Özdemir, “Karaköy gelişmekte olan bir bölge. Muhtemelen ilk projemiz Karaköyde olabilir. Yabancı ortaklarımız da yurt dışındaki projelerle ilgileniyor” diyor.

Cellini Masaj Koltukları

Firma İsmi : CELLİNİ
Bayilik Kategorisi : Otomat Sektörü
Kuruluş Yılı : 1996
Şube Sayısı : 5
Firma Tanıtımı : 1996 yılından itibaren faaliyet gösteren Cellini Masaj Koltukları yenilikçi tarzıyla, iş disiplini ve üstün hizmet kalitesiyle 16 yıldır sektörde lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Cellini Masaj Koltukları müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmayı, samimiyeti, sadeliği, tutarlılığı, güvenilirliği ve sürekli gelişimi ilke edinerek tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösterir. Müşteri odaklı profesyonel kadrosu ve amatör heyecanıyla nice 10 yılları tamamlamayı hedeflemektedir.

Bayilik Şartları :
En az 40 metrekare büyüklüğünde bir mağaza açılmalı.
2 eleman tahsis etmiş olunmalı.
Tüm Cellini görsel kimliğini ve mağaza tasarımları uygulanmalı.
Bir aracı Cellini imajıyla giydirme yapılmalı.
Mağaza bulunduğu bölgede Cellini ilanları vermeli ve Cellini merkezin verdiği ilanlara ortak olmalıdır.
Personele Cellini imajını taşıyan kıyafetler giydirilmeli

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz :
Mağaza Tasarımı
Mağaza İçi Uygulamalar
Tabela
İlk Reklam(Cellini Tarafından)
Basılı Evraklar
Araç Giydirme
Eleman Kıyafetleri
Eğitim&Danışmanlık

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
10 Adet Ürün: 27,000 TL
İsim Bedeli: 10,000 TL
Mağaza Tasarımı
Mağaza İçi Uygulamalar
Tabela
İlk Reklam(Cellini Tarafından)
Basılı Evraklar
Araç Giydirme
Eleman Kıyafetleri
Eğitim&Danışmanlık

TOPLAM: 60,000 TL Ürünlerin Kar Marjı:%90

Bayilik için ek şartlarımız :
Hem franchising hem bayilik hem de corner vereceğimiz bir sistem geliştirdik. Yurtiçinde 6 bölge ve ikinci aşamada Avrupa ve Yakın komşu ülkelerimizdeki talepleri eksiksiz bir sistemle karşılamak üzere çalışmalarımızı tamamladık. Bu iki sisteminde kendine özel avantajları bulunmaktadır. Bunlarla ilgili daha geniş bilgi için bize ulaşın. Size en uygun sistemi beraber seçelim.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Furkan Güngör
Telefon : 0212 571 71 33
Web Sitesi : masajkoltugu.com
E-posta Adresi : furkan.gungor@markaakademi.com
Adres : Bağdat Cad. No: 351/6 Şaşkınbakkal / İstanbul

Önceki sayfa 1 2 3 4 5

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

9 Yorum

 1. Merhaba arkadaslar sizin yerinize paraniz calisin güzel karli bir is ariyorsaniz bana yazin

 2. s.a avusturya tirol da yasamakdayim City köfde
  dükkani acmak istiyorum ama henüz herhangibi bir bayi ile anlasmadim yardimci olursaniz sevinirim

 3. Selamunaleyküm Turan bey,biz istanbul’da anadolu yakasında Müteahitlik yapmakta olan bir firmayız.İstanbul ili Kadıköy semtinde senelerdir yapmış olduğumuz yerler var ve bu semt de bilinen tanınan bir firmayız.İstanbulda eger iş yapmayı düşünürseniz yardımcı olabiliriz…0532 692 67 86

 4. giyim bayilik

  irak .duhok sehrinde ticeret yapmaktayiz bayan ve cocuk giyim ile ugrasmak istiyorum hangi marka ile anlasabiliriz

 5. iyi gunler

  yurtdisinda ticaret yapmaktayiz bayan ve cocuk giyimi magazasi acmak istiyorum marka olarak bilmiyorum

 6. almanyada yasayan bir is adamiyim burda insahat sökturuyle ilgileniyorum turkiyede bir is yapmak istiyorum burda da ola bilir yardimci olunursa sevinirim

 7. benim aklımda çocuk giyim ve bYn giyim geçiyor fakat bayilik konusunda anlaşışabilirsek neden olmasın

 8. Erkek giyimde Bayilik almak isterseniz İrtibata geçiniz.
  0212 458 25 25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu