Anasayfa / Giyim ve Moda / 2018 Tekbir Giyim İlk Bahar Yaz Modası

2018 Tekbir Giyim İlk Bahar Yaz ModasıTekbir-Giyim-Siyahın-Zerafeti

Birçok tesettürlü hanımların tercih ettiği bir çok marka vardır.Bunların arasında isminden de anlaşıldığı gibi islami bir simgesi olan Tekbir Giyim 2011 sezonu için harika tasarımları ile tesettürlü hanımların giyim merkezi haline gelmeyi başaracak gibi görünüyor.

Tekbir Giyim 2018 sezonunda birbirinden şık modeller ile müşterilerinin karşısına çıktı.Tekbir Giyim 2018 sezonu için müşterilerinin beğenisini topladı.Bahar ve Yaz aylarının yaklaştığı bu dönemde ise Tekbir Giyim ilkbahar-yaz sezonu için mükemmel tasarımları mağazalarında satışa sunmaya başladı.

Bu durumdan;Tekbir Giyim’in tasarımları bütün iklim ayrıntıları düşünülerek yapıldığı anlaşılıyor.Tekbir Giyim’in kış aylarındaki tasarımlar ayakkabı ve çantanın birbirine olan uyumu görenleri hayran bırakmıştı.Tekbir giyim 2018 ilk bahar sezonunda da sadeliği ve şıklığı ile görenleri hayran bırakmaya aday tesettür giyim markalarından biri olacak gibi görünüyor.
Merakla beklenen Tekbir Giyim bahar ve yaz modelleri müşterilerinin beğenisine sunuldu ve tesettür giyim ile ilgi duyan hanımlarımızı Tekbir Giyim mağazalarına gitmelerini,kendilerine yakışan kıyafetleri denemelerini öneriyoruz.

Kapalı giyinmeyi tercih eden tesettürlü hanımla Tekbir Giyimin 2018 sezonu için tasarladığı ince ve siyah kumaslarına hayran kalacakları kesin görünüyor.İnce olması ve siyahın zerafeti ile kendilerine şıklık katacakları kesin.

İşte İlk Bahar Yaz sezonu için tekbir giyimin katalogundan bir kaç kare….

 

Sade-Bir-Tekbir-Giyim-modeli
İnce-ve-şık-bir-tekbir-giyim-tasarımı

 

  Modayı Yakından Takip EdinYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir yorum

  1. resimdeki kıyafet çok hoş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir