Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Aba piknik fast food bayiliği

Aba piknik fast food bayiliğiAba piknik bayilik, fast food bayiliği, Aba piknik franchise, Aba piknik franchising, bayilik veren firmalar 2012

Aba piknik geçmişten gelen restoran bilgi ve birikimini yoğun bayilik talepleri üzerine, franchising sistemi üzerine revize ederek franchising sistemine geçmiştir. Şu anda 20’nin üzerinde franchising ve yapımı devam eden 35 şubesiyle kendi ürün gamında franchising sisteminde lider kuruluştur.

Uzman kadrosu, profesyonel yaklaşımı, çalışanlara verdiği değer ve hizmet kalitesi ile ABA PİKNİK franchisinlerinde de alışkın olduğunuz lezzet ve hizmet sağlanmaktadır.
Siz ABA PİKNİK müşterilerine metrekare olarak 150 metreden daha küçük olan alanlar için oluşturduğumuz, aba döner express franchising sistemi siz müşterilerimize daha küçük lokasyonlarda daha az maliyetli işletmeler oluşturmak için kurulmuş bir sistemdir.

Aba Piknik sistemine göre avantajları metrekare olara daha küçük alanlarda gerçekleştirilen bu operasyonlar tadilat masrafı, kira maliyeti Ve personel gideri olarak Bir Aba piknik şubesinden daha ekonomiktir. Oturma alanı olarak daha sınırlı olan bu şubeler restorandan ziyade mini bir fast food işlemesi gibi düşünülmüştür. Şu anda faaliyette olan ve 1 tadilatı devam eden 5’ e yakın Aba Döner Express şubesi vardır. Aba A.Ş. olarak 3 yılda 50 Aba döner Express şubesi açılması hedeflenmektedir.

Adres : Öz Ankara Toptancılar Sitesi 1. Blok
No: 43 Macunköy – Yenimahalle / ANKARA
Telefon : +90 312 387 4016
Fax : +90 312 387 4017
Franchising : +90 546 552 43 99 ADINIZ
E-Posta : aba@abapiknik.com.tr soyadiniz
e-mail Online Sipariş : siparis.abapiknik.com.tr

  Zeytin Yapım Ve Tiyatro ( 3 Boyutlu Film Bayiligi )Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir