Bayilik ve Franchise

Acem Şarapçılık Bayilikler Veriyor

Acem şarapçılık bayilik

ŞARAP ! BAB -I HAYAT
Öylesine eski bir içki ki şarap,,, ve öylesine bir olmuş ki, insanların yaşamıyla,milattan önce 3000 yılına ait epik destan olan, gılgamış destanında şarap bir ada kavuşur ve bir kişilik olmaya başlar.

İnsanlık tarihinin en fazla anlam yüklediği içkidir şarap. İlk olarak nerede görüldüğü tam olarak bilinmese de her kültüre ve topluma özgü bir çok felsefe vardır. Kökeni efsanelere kadar dayanan bu köklü içki binlerce yıl sonra da günümüze değerini koruyarak geliyor ve BAB-I HAYAT (Hayat suyu ) bize hikayelerini anlatmaya devam ediyor

TÜM TÜRKİYE GENELİNDE MÜNHAL BULUNAN İL VE İLÇELERE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

ŞARAPLARIYLA ÜNLÜ TRAKYA BÖLGESİNİN MARMARA KIYISINDA, KÜÇÜK SAHİL KASABASI ŞARKÖY/-HOŞKÖY’DE KURULMUŞ ŞARAP FABRİKAMIZDA YÜKSEK KALİTEDE ÜRETMEKTE OLDUĞUMUZ ŞARAPLARIMIZIN, TÜM TÜRKİYE GENELİNDE (TRAKYA BÖLGESİ HARİÇ) MÜNHAL BULUNAN İLLERDE BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

KONUYA İLGİ DUYAN KİŞİ VE KURULUŞLARIN TALEPLERİ İLE İLGİLİ OLARAK, İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN FORM DOLDURARAK MÜRACAATTA BULUNMALARI VEYA TELEFONLA ULAŞMALARI HALİNDE KENDİLERİNE AÇIKLAYICI BİLGİLER VERİLECEKTİR.

KAZANÇLI BİR İŞ BİRLİĞİ DİLEĞİMİZLE !!

Tel : 0242 259 00 35
Fax : 0242 259 00 35
Gsm : 0532 406 72 37
Email : info@acemsarapcilik.com
Adres : Külür Mahallesi Ulusoy Caddesi 19/7 Kepez /ANTALYA

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

10 Yorum

 1. Merhaba ben izmir/ dikiliden bilgi almak istiyordum şartlarınız ve içeriğiniz hakkında detaylı bir bilgi alırsam sevinirim.

 2. Merhabalar ben Aykut Buhanoğlu 16 yıldır gıda ve hızlı tüketim sektörlerinde satış temsilciligi ve yöneticilik yapmaktayım.Efe rakı bünyesinde de 1 yıl görev yaptım.Bölgede de tanıdığım satış temsilcisi ve tüccar plasiyerler toptancılar bulunmaktadır.
  >bayiilik şartlarınız
  >bayii destekleri
  >Araç destegi
  >yatırım desteği
  gibi destekler varmidir.çünkü artık kendi işimde kosturmak istiyorum .
  Saygılarımla
  Aykut Buhanoğlu
  aykut.buhanoglu@gmail.com

 3. alanya bölgesi için bayilik almak istiyorum şartlar nelerdir tekel ruhsatım var. şaraplar ucuz sekmentmi yoksa pahalı sekmentmi. yoksa her ikiside varmı. bilği verirseniz sevinirim.

 4. kastamonu ve çevre il ve ilçelere satış yapmak için bayilik almak istiyorum açıklayıcı bilgi alabilirmiyim

 5. İyi çalışmalar,

  Muğla hinterlandında bayilik almak istiyorum. Şartlarla ilgili detaylı bilgi alabilir miyim. Cep:505 2728873

 6. selamlar ben amasyadan bailik yada bölge bailik almak iştiyorum bu konuda firmanın şartları nedir neler gerekli bilgi almak istiyorum.

 7. selamlar bayilik ile ilgili şartlarınız ve firmamızdan istenilen belgeler buna karsılıkolarak sızın fırmamıza verebıleceklerınız bunlarla ilgilinet cevaplar alabılırmıyız

 8. selamlar bayilik ile ilgili şartlarınız ve firmamızdan istenilen belgeler buna karsılıkolarak sızın fırmamıza verebıleceklerınız bunlarla ilgilinet cevaplar alabılırmıyız selamlar

 9. Sayin Acem Sarap Yoneticileri,

  Avrupada yasayan birisi olarak bayilik alma durumum olabilirmi bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  Selamlar,

  Taner Polat

  0031648374410

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu